ja nee maar ik vind mn prodcutie geowon erg onstabiel...ikmerk t aan hem dat hij niet echt tevreden is...drinkt ook erg snel en kort...moet altij dsnel zn speentje geven na de voeidng, valt ook nooit aan de borst in slaap...maarja goed dat komt straks vast wel..moet gewoon deze periode door ..met 6 mnd is het vast stabiueler alweer..
Moet even wat kwijt: Ik heb net het ikea keukentje op mp gekocht voor de verjaardag van ons zoontje! Ooh wat zal hij dat leuk vinden! Miis, wat lastig dat je productie niet is zoals je zou willen. Hopelijk heb je het snel op de rit. Zou je dat met kolven niet kunnen 'opkrikken'?
misa, ja hij is wel oke..maar gaat gewoon op en af..maar komt wle goed hoor...zoon drinkt, groeit en plast en ach hij slaapt ook wel erg goed nu weer...dus t zal wel! idd ik blijf gewoon de voeding kolven, die hij niet drinkt...dat moet t wel stabieler houden! leuk heh dat keuekntje!!! zoon kookt elke dag wel eventjes.. heb die dingen van ikea erbij, pannetjes, pluche etenswaren enz...maar ook van eichhorn houten dingetjes...super leuk allemaal!
Hier hebben wij ook dat keukentje....ze zijn er gek op! Ja omdat hij moeiljk drinkt weet je productie ook niet wat hij moet he.......
Ja hier vind hij keukentjes altijd geweldig. Ooit eens bij een indoor speeltuin geweest. Er stond ook een keukentje. 3x raden waar hij te vinden was... Haha! Ik twijfel nog of we de ikea pannetjes en groente en fruit erbij kopen of toch wat anders. (plastic, hout)
misa, ja ik vind dat pluche wel prettig voor mn gehoor er valt redelijk vaak wat of hij gooit en dat houten is toch duurzaam ...plastic vind ik weer niet zo prettig, tenminste servies dan weer wel...maar dat moet ik nog kopen, voorlopig heeft ie genoeg hier aan
Hey meiden....ik heb supernieuws!!! Nee ben niet zwanger hahahaha maar we gaan trouwen! Ik ben vandaag ten huwelijk gevraagd....op e dag dat we 10 jaar samen zijn, is dat niet romantisch! Ahhhhh was helemaal verrast al hadden we het er vaker over gehad...maar dit had ik vandaag niet zien aankomen... Ben supergelukkig! We gaan dan eindelijk trouwen..... Ennuh miis mondje nog dicht op fb he hahahaha we moeten het nog aan goede vrienden vertellen...
Wauw lov!! Wat super! Gefeliciteerd meid. Ik kan me eens herinneren dat je wel eens zei dat graag te willen. Al een idee hoe en wanneer? Fijne avond!!!
Ooooohhhhhh lovvvvv howww sweet!!!!! Gefeliciteerd meid wat heeeeerlijk En Geweldig nieuws!!!! Helemaal happy voor je dikke knufff
Lief.........dank je!! Had het helemaal niet verwacht hahaha hij ging zogenaamd deuren kopen in de bouwmarkt....ja echt super! Ik wil het zo graag..... Volgend jaar ergens in mei/juni willen we trouwen dus misschien ben ik dan wel zwanger...speciaal he!
Oh wat een super vooruitzicht! Tis j zo gegund meid en dan in jullie mooie huisje! Helemaal perfect!!!! Echt heeeeeeel leuk
Wat onwijs leuk, Lov! Gefeliciteerd en geniet er van! Ook van de voorpret van het plannen want dat is ook heel leuk!
He dames, zouden jullie nog even op mijn kleine mannetje willen stemmen? Zie in mijn handtekening voor de link.. het gaat om het rode jongetje dat over min schouder kijkt... We staan nog voor, maar de andere loopt al weer flink in. Ik vind dat hij verdient om te winnen omdat hij na de bevalling ernstig ziek is geweest. Alvast héél erg bedankt Kan niet slapen, Tsjah je mort toch wat he hihi
Dank u dank u..... Aaahhh miss wat lief van je! Na regen komt altijd zonneschijn....heerlijk! We hebbe een moeilijke tijd achter de rug en nu gaat alles zo goed....ik ben nu echt gelukkig! Was gewoon vergeten hoe dat voelt. En ja tuurlijk waren we gelukkig toen we de meiden kregen....jeetje......maar toch veel negativiteit geweest....nu is al die negativiteit weg en kunnen we echt gaan doen met ons leven wat we voor ogen hebben... Meiden ik ben zo gelukkig.....sorry voor mijn gezever hahahah
Dankjewel! Hoe is het nu, the day after? Hier ook weer eens positieve berichten. Misschien een huis dat we kunnen kopen, manlief kreeg een baan aangeboden mét topsalaris.... Of het wat wordt is een tweede, maar het voelt fijn!