website maken, hosting, help!

Discussion in 'De lounge' started by Cathelijne1986, Sep 2, 2013.

Thread Status:
Not open for further replies.
  1. Cathelijne1986

    Cathelijne1986 Niet meer actief

    Ik heb een webadres geclaimd en zoek nu een host waar ik ook een site kan bouwen die er goed en professioneel uitziet. Maar ik zie door de bomen het bos niet meer en ben een enorme leek op dit gebied. Wat is een goede host, waar moet ik opletten? Wat zijn jullie ervaringen? Ik krijg wel hulp bij het bouwen van de site straks (goddank haha!) maar ik heb nu echt wat tips nodig om me op weg te helpen :)
    Waar moet ik beginnen?
     
  2. Nic1976

    Nic1976 Fanatiek lid

    Oct 27, 2009
    4,545
    732
    113
    Diegene die je website gaat bouwen kan je hier prima bij helpen! Je hebt de registratie van de URL nodig en de ruimte voor je website te kunnen uploaden. Dat zijn twee aparte dingen. Succes
     
  3. moradora

    moradora Fanatiek lid

    Mar 6, 2013
    1,310
    6
    38
    verzorgende
    Provincie Groningen
    mijn webhosting komt van. www.watsnel.nl niet te duur en de site is makkelijk zelf te bouwen mbv. allerlei templates.
     
  4. EnBee

    EnBee Fanatiek lid

    Aug 20, 2009
    1,147
    9
    38
    Mijn site wordt gehost door one.com. Al jaren en ben er erg tevreden mee. Bij vragen of onduidelijkheden krijg je snel antwoord. Verder vind ik 'm vrij goedkoop.
     
  5. Imensa

    Imensa Niet meer actief

    idem.
     

Share This Page