Spannend, ik hoop het zo voor je! Had zelf vanochtend ook een vage test in handen! Wanneer ga je weer testen? Ik ga voor jou duimen!
Ik zie heeeeellleee vage testen. Ik kan je maar 1 ding adviseren: Doe een digitale test. Heb je niet dat gedoe met vage streepjes. Ik had op de dag van mijn nod een licht tweede streepje op een mat care test. en 2 uur laten zonder ochtendurine zij de digitale zwanger !
Ik zou best een digitale willen, maar hier in het dorp en in het dorp naast ons, hebben ze er nog nooit van gehoord! (gehuchten) Morgen gaan we een weekend weg en ik zie niet de kans om naar Veenendaal of Rhenen te rijden. Als ik van het weekend nog niets zie, ga ik maandag testen! Heel erg bedankt voor jullie reacties!
Anita, ik meen bij beiden testen een positief beeld te zien, maar dan wel heeeel erg vaag... je CB test lijkt op die van mij toen ik de eerste keer positief testte, zo vaag als wat maar vier dagen later was hij wel positiever toen ik opnieuw testte. Dus ja, dat is wat ik zie dus..
Ik zie wel streepjes staan hoor! Streep is toch streep? ikzou over een paar dagen nog eens testen maar als ik het zo zie ziet het er goed uit! succes meid!
Heb er wel een goed gevoel over.. hoop echt dat mijn voorgevoel klopt... ik zie ook 2 lichte streepjes.. hou ons op de hoogte! Succes!
ja ik zie indd ook 2 hele lichte streepjes.. maar dan oook heel licht.. ik twijfel! Heb je er al weer een testje tegen aan gegooit?
ik denk dat he ook wel goed zit, maar over een paar daagjes zouik ook ff extra testen als ik jou was hihi succes meid met wachten! Dikke kus Swiggy
Ik zie wel op beiden een heeeeel vaag streepje... Wanneer is je nod? Ik ga voor je duimen hoor! Liefs Syl
Helaas... het laatste nieuws is dat ze vanochtend bruinverlies had, dus het ziet er niet hoopvol uit. Ze is lekker een weekendje weg om d'r zinnen te verzetten..
Nou meiden, ik kan het nu van de daken schreeuwen! Ik ben zwanger! Omdat die lieve Dip hier op het forum zit, wilde ik het hier nog niet zeggen. Zij is mijn beste vriendin en ik wilde het haar persoonlijk zeggen, bij haar wil zwanger worden niet zo lukken, dus vond het heel moeilijk voor haar. Vandaar mijn late reactie! Alle meiden die zo met mij hebben meegeleeft, heeeeel erg bedankt!