hallo allemaal ik hoop dat jullie mij kunnen helpen. Ik ben in juni uitgerekend en dan moet me kleine denk ik wel een jasje aan, ik heb de meeste kleertje met lange mouwen maar wat voor jasje moet ik dan kopen een gevoerde of iongevoerde? ik weet t echt niet :S en dan me 2e vraag. wij hebben een woezel en pip kamertje voor de kleine, en dan heb ik een rolgordijn en overgordijnen voor de ramen maar ik wil ook wat voor de onderkant zeg maar hebben jullie ideeen? ik wil geen plakplasik ofzo.. alvast bedankt
wat betreft het jasje, ik deed mijn zoon (ook in de zomer geboren) gewoon in een vestje. ik had er zo een met een capuchon, ongevoerd. meestal ligt de baby toch nog in een deken of voetenzak oid. met de ramen kan ik je niet helpen! succes.
vestjes en dekentjes zijn voldoende idd en ook met de ramen, kan ik je niet helpen helaas. Wij hebben een rolgordijntje (simpel, maar verduisterend) met daaroverheen leuke (disney) gordijnen.