Onduidelijk wanneer eisprong was

Discussion in 'Ovulatie en zwangerschapstesten' started by Meisje2412, Nov 27, 2013.

Thread Status:
Not open for further replies.
  1. Meisje2412

    Nov 13, 2013
    98
    0
    6
    Female
    Overijssel
    Wie kan mij helpen? Ik ben 10 november gestopt met de pil aantal dagen later netjes ongesteld 5 dagen.. Afgelopen week ovulatietestjes gedaan.. Eerste paar dagen telkens 1 streepje en vrijdag kwam er een heel licht 2de streepje bij, zaterdag was het streepje nog iets duidelijker en zondag was die nog beter zichtbaar.. Maandag geen ovulatietest gedaan, maar gister wel weer en toen was er weer een streepje.. Wanneer zou ik mijn eisprong nou gehad kunnen hebben?
     
  2. Meiske80

    Meiske80 Fanatiek lid

    Oct 13, 2013
    3,319
    7
    38
    Kinderopvang
    Brabant
    Je ei gaat pas springen als het tweede streepje donkerder is dan het eerste... dus dat zou nog wel even kunnen duren als ik je bericht zo lees.. of was de tweede streep donker?
     
  3. Madelief86

    Nov 11, 2013
    82
    0
    0
    NULL
    NULL
    Ben je hiervoor wel eens gestopt met de pil? Hoe was je cyclus toen? Heb je foto's van de test? Ik ben 8/9 november gestopt met de pil, werd 11 november ongesteld en mijn ei was gister pas. Worden ze wel donkerder?
    Hier mijn testen:

    Gratis Foto Uploaden

    Misschien heb je er iets aan!
     
  4. Meisje2412

    Nov 13, 2013
    98
    0
    6
    Female
    Overijssel
    Ik heb geen foto's ervan gemaakt sorry, het 2e streepje werd donkerder.. Ik ben nooit eerder gestopt met de pil dit is de 1e x.. Maar voor ik begon met de pil was m'n cyclus 28 dagen.
     
  5. Meisje2412

    Nov 13, 2013
    98
    0
    6
    Female
    Overijssel
    Ik heb trouwens van die dipsticks gebruikt van sensitest
     

Share This Page