Hart onder de riem voor alle dames!

Discussie in 'Zwanger worden' gestart door Winter, 9 feb 2007.

Topicstatus:
Niet open voor verdere reacties.
  1. Winter

    Winter Actief lid

    5 dec 2006
    307
    0
    0
    Psychologie, Filmmuziek, Rusland
    Hey meiden,

    Het is ondertussen al bijna een jaar geleden dat we gestopt zijn met de pil. (12 feb 2006) en eindelijk is het raak! Na 4 maanden proberen vorig jaar was het ook raak maar dat liep uit tot een miskraam. daarna duurde het nog wel 6 maanden en nu eindelijk is het gelukt. Mede... jawel door ovulatietesten!

    eind december (begin van nieuwe cyclus) was het de eerste maand dat ik het heel erg beu begon te worden en ik ovulatietesten van deze site besteld heb. Het was even zoeken want mijn cyclus had erg rare kuren. Maar dan toch plots een positieve ovutest op 11 januari. (tweede streepje even donker als teststreep) en wat blijkt! Ja hoor we zijn ondertussen al 6 weken zwanger (gerekend vanaf de maandstonden natuurlijk) Natuurlijk heb ik me vaak afgevraagd waarom ik niet eerder met die ovulatietesten begonnen ben. Maar misschien zou het niet van de eerste keer gelukt zijn dan. De gyn bevestigde dat omdat je lichaam toch wat aanpassingen nodig heeft na een miskraam.

    Dus bij deze wil ik iedereen een groot hart onder de riem steken! en zeggen: ovulatietesten helpen je in de goede richting. Enne ik heb een zeer onregelmatige cyclus die van dag 28 tot wel 33 sprong en ik had wel eens een maand van 41 dagen. Dus geen zorgen maken meiden! Het lukt echt echt wel!


    Liefs Winter

    Enne ps: dank u voor alle advies die ik hier allemaal kreeg!
     
  2. pluys

    pluys Fanatiek lid

    30 jul 2006
    4.587
    1
    36
    Harderwijk
    dank je wel voor je opbeurende woorden!

    GEFELICITEERD nog met je zwangerschap!
     
  3. sonja

    sonja VIP lid

    5 mrt 2006
    5.270
    0
    0
    bejaardenzorg
    DenHelder
    gefeliciteerd met je zwangerschap
     
  4. Bibu

    Bibu Fanatiek lid

    18 nov 2006
    1.496
    0
    0
    gezondheidszorg
    Zuid-Holland
    Gefeliciteerd meid en bedankt voor je lieve berichtje !
     
  5. zomaar

    zomaar Fanatiek lid

    29 sep 2006
    2.769
    0
    0
    Brabant
    Nou Winter...

    Ik hoop dat je gelijk hebt en dat dat de truc was...
    Ik zelf heb in november een vroege MK gehad en deze
    maand het eerst begonnen met Ov testen goed geklust
    op de juiste dagen ;)

    ik [-o< het!

    Gefeliciteerd!

    liefs Zomaar
     
  6. pammy

    pammy Actief lid

    gefeliciteerd met je zwangerschao en bedankt voor je berichtje
     
  7. nieuwbegin

    nieuwbegin Fanatiek lid

    24 jan 2007
    1.272
    0
    0
    Super, gefeliciteert... Thanks voor het hart onder de riem, maar ik ga ( het is nog maar de 2de ronde) toch gewoon nog even lekker op gevoel klussen...

    Geniet er van ;)
     
  8. Marie26

    Marie26 Fanatiek lid

    13 nov 2006
    1.004
    0
    0
    Hoi Winter,

    Ook bij ons is met de eerste keer ovulatietesten gebruiken meteen gelukt. Had dat niet zo snel verwacht. Ik hoop ook voor alle andere dames dat jullie niet de moed opgeven en dat jullie snel zwanger mogen zijn!

    Liefs Marie
     
  9. sunnycloud

    sunnycloud Fanatiek lid

    28 dec 2006
    1.541
    142
    63
    Vrouw
    Oh Winter, van harte gefeliciteerd!

    Deze maand ben ik voor het eerst begonnen met ovutesten en geklust op de goede dagen! Mijn eisprong was eerder dan verwacht.

    Sinds vanmiddag ben ik ineens misselijk bij vlagen, heel vreemd ben nooooooit misselijk. Het lijkt me vroeg maar ik vind het wel apart.
     
  10. darcy

    darcy VIP lid

    1 okt 2006
    5.715
    0
    0
    English teacher!
    Zaanstreek
    Ik ook zwanger na eerste keer gebruiken van ovulatietesten. Het is geen garantie, maar de tests kunnen je in elk geval helpen om gerichter in je cyclus te vrijen.
     
  11. Irene

    Irene Fanatiek lid

    1 dec 2006
    1.034
    0
    0
    Nou het zal mij benieuwen. Ben deze maand ook voor het eerst aan de slag geweest met ovutesten en zit nu 6 dagen voor NOD en ik hoop dat het voor mij ook heeft gewerkt!
     

Deel Deze Pagina