De meeste foto's vind ik zwaar schaamteloos of zelfs schokkend. Die van die condooms vind ik dan weer best grappig en ook die foto van dat kindje op haar vaders schouders terwijl hij (keurig in het urinoir) staat te plassen vond ik niet heel erg. Mijn keuze zou het niet zijn maar hij staat in ieder geval niet te wildplassen (wild te plassen?). 😄 Plaatje 12, van die net bevallen moeder, vind ik niet grappig. Eerder zielig. En ik geloof eigenlijk best dat het vaker gebeurt. Meer aandacht voor de telefoon en Facebook dan voor je pasgeboren kind. Zou de eerste duckface-selfie tijdens de bevalling nog gemaakt moeten worden? 😝 Exit: dat van die condooms vond ik grappig omdat ik dacht dat het kindje ze zelf aan had gedaan. Maar nu bedenk ik me dat dat waarschijnlijk door een ouder is gedaan en dat vind ik dan wel een beetje raar. 🤔
Is TS hierom weg van ZP?! 😳 Ik vond die met de condooms wel grappig, de rest ook niet zo.....
Ik zou het echt heel sneu vinden als TS hierom is weggegaan.. Sommige reacties zijn ook wel dramatisch overdreven zeg, sjongejonge Gaat er bij jullie nooit een kind mee naar de wc? Heeft jullie kind nog nooit iets gevonden wat eigenlijk niet voor zijn of haar oogjes bestemd was, of dat nu condooms of een dvd was? Plaatje 15 lijkt me gewoon op het verkeerde moment gemaakt, misschien was die moeder juist wel rázend enthousiast, heeft dat babytje eerst een uur op haar borst gelegen en is ze nu dolgelukkig al haar familie en vrienden aan het bellen omdat ze niet kan wachten met iedereen te vertellen hoe prachtig, geweldig en vreselijk lief hij/zij is. Paaldansen kan inderdaad gewoon een sport zijn, aan de rest van de kamer te zien is het niet in een erotische setting gemaakt ofzo, dat kindje wilde waarschijnlijk gewoon eens doen wat mama ook altijd doet. Net zoals een kind met papa gaat voetballen of graag met make-up speelt, omdat mama dat ook altijd doet. Natuurlijk zitten er dingen tussen die écht niet kunnen, maar jemig hee
Raar dat ts ineens weg is inderdaad. Mumija is toch één van de meer actieve leden, toch? Om zoiets zou ze toch niet weg gaan? Plaatje 11 (paaldansen) ziet er inderdaad niet zo heel schokkend uit. Dat zou als sport bedoeld kunnen zijn. Plaatje 5 (ook paaldansen) is een heel ander verhaal. Netkousen bij een baby?
Dit. Ik vind dit soort dingen ook grappig. Niet dat het gebeurt, maar dat mensen zo dom zijn dat soort dingen op het internet te gooien. Mumija, ik hoop niet dat je hierom bent vertrokken, en ik hoop dat je weer terugkomt. Stuur me even een PBtje mocht je je weer aanmelden.
Ik snap echt niet wat er mis is met plaatje 2. Cakebeslag aflikken heeft volgens mij iedereen wel eens gedaan.
Ja, maar niet als de deeghaken nog in de mixer zitten met de stekker in het stopcontact (dat kijkt in ieder geval zo). Even per ongeluk je vinger op het powerknopje en weg is je tong. 😳
Het zijn gewoon de standaard foto's in de 'fail' categorie hoor. Ik heb echt waar geen idee waar al deze extreme moraalridderij vandaan komt... Kunnen we tegenwoordig serieus waar ook geen ironie meer verdragen? Of moest men zonodig TS afbranden omdt ze het aandurfde een ander lid wat direct aan te spreken een paar dagen geleden?
Geen idee waar dit over gaat, maar ik lees voornamelijk dat mensen het niet grappig vinden (incl. ik zelf). Heeft niks met moraalridderij te maken volgens mij, maar met smaak. Dat mag men toch aangeven. Ik lees niet dat TS wordt afgebrand, maar ik ben op zp ook weleens beticht dat ik niet kan lezen.
Nou zeg.... Ik vind het gewoon echt vreselijke foto's en krijg er een naar gevoel bij. Een moraalridder ben ik zeker niet en zal ik ook nooit worden Van dat laatste heb ik niks meegekregen, wel ontzettend jammer dat mumija geen lid meer is
Dit! Ik vond die foto van dat paalsdansen nu ook niet echt bepaald erotiserend overkomen, maar gewoon sportief. Ik denk dat mijn zoon het wel heel slecht heeft dan. Ik huppel regelmatig in mijn nakende niksje over de gang, omdat ik weer eens vergeten ben een handdoek te pakken, of omdat ik me simpelweg aan het omkleden ben. Dan moet mijn kind wel echt een trauma voor het leven hebben.
Het zijn ook vreselijke foto's. Vandaar ook de naam 'extreem mislukte ouders'. Begrijpt men werkelijk niet dat juist het feit dat er mensen zijn die blijkbaar schaamteloos genoeg zijn dergelijke foto's gedachteloos op internet te plaatsen aangezien ze het bijkbaar normaal vinden het doelwit zijn van de spot in dit geval, en niet de situatie die op de foto afgebeeld is? Met een beetje mazzel worden er in een aantal gevallen (o.a. de pistool en de geef de raccoon een koekje scenarios) ook nog maatregelen getroffen. Veel andere foto's zijn wellicht smakeloos, maar niet echt gevaarlijk in mijn ogen. Maar ik ben dan ook een vrij apart mens geloof ik...