Hoi meiden, Mag ik ook meekletsen? Zal me eerst even voorstellen: Ik ben Marjon, bijna 30 jaar en (thuisblijf)mama van Merijn van bijna 10 maanden. Getrouwd in 2008 en woog toen 72 kilo. Voor mijn doen echt superslank! Een paar weken na de bevalling woog ik 103 kilo... Inmiddels 12 kilo met gezond eten eraf gelijnd. Dus nu weeg ik 91. Mijn streefgewicht is in principe 70 kilo, maar minder zou ik ook niet erg vinden! Nu ben ik bezig met mijn 3e dag modifasten omdat ik een "boost" nodig heb. Vind het zoooo moeilijk om niet te 'grazen'. Met modifast heb ik daar geen last van, gewoon je 3 shakes (misschien beetje rauwkost) en that's it! Nouja ik zal er niet een al te lang verhaal van maken, dat leest zo vervelend (vind ik althans). Leuk om te lezen hoe jullie elkaar motiveren, hopelijk kan ik er ook een graantje van meepikken! (heb ik toch nog wat te eten )
He Marjon, welkom! Zullen we je toevoegen aan het lijstje? Leuk woord trouwens "grazen"! Houden we erin! @Tinkerbel, leuk de Efteling. Das bijna in mijn achtertuin. Heb nog een tip voor je. Als de rest eens lekker wil snacken en jij eigenlijk niet, neem dan een raketje. Daar zitten bijna geen calorieen in, en je hebt toch het idee dat je heel wat naar binnen werkt. En het zijn ook nog eens vrolijke kleurtjes! Veel plezier!! Hoe is het verder met iedereen?
He Marjon, welkom Doe gezellig mee, geloof me: Als ik het kan, kan jij het ook Blondy: Oh wat leuk, ik zwaai even Thanks voor de tip, dat is wel een goeie! Vanmorgen 84.9 Ik heb gewoon voor het eerst sinds jaaaaaaren een gezond bmi Wow ben zo blij! Nog maar 9.9 kilo te gaan
Ik wil dat ook :S. Hier gaat het op het moment niet zo hard. Moet ook eerlijk zeggen dat ik niet zo goed opgelet heb afgelopen week. Maar ga ik u weer doen en hopelijk vliegen de kilo's er weer af Knap dat jullie het zo goed volhouden
@Linnie! Ik ben het met Tinkerbel eens, als wij het kunnen kun jij, en anderen, het ook. Natuurlijk is het lastig, en hebben ook wij dagen waarop het niet lukt en we zondigen! De kunst is alleen om daarna de draad weer op te pakken! Weet zeker dat als we elkaar ondersteunen en blijven motiveren het ons allemaal gaat lukken!
@ Blondy lekker wel 10km gelopen , dat zal je wel gevoeld hebben daarna @Tinkerbell Jemig je gaat als een speer! Fijn dat het zo goed gaat , is het goed vol te houden voor je? @Marjon welkom hier! Genoeg graantjes hoor.. roep maar als je er wat nodig hebt @Linnie jammer dat t niet zo hard gaat , maar als je inderdaad die motivatie weer vind zullen ze weer gaan vliegen (ook wat graantjes nodig??) Hier opzich wel goed ,vandaag 125.3 dus in totaal 7.3 kilo kwijt nu.. wel fijn! Het is alleen gigantisch jojo-en al , moet me ook niet elke dag wegen maar wil een schema bijhouden en daarmee kijken waar het eventueel mis is gegaan. Maar goed vooralsnog is dit het "laagst" gewicht.. ben benieuwd hoe verder. Fijn weekend allemaal.
Hoi allemaal, ik ben hier erg weinig geweest de laatste tijd. Vind het zo moeilijk als de kids vakantie hebben en alles een ander ritme heeft. Ben echt een beetje ontmoedigd; denk dat ik het maar even voor me uitschuif tot na de schoolvak. (6 sept)
GOH wat rustig hier! @Tinkerbel: Hoe was het in de efteling? Zat het weer een beetje mee? Is het nog gelukt om een beetje verantwoord te eten? @Blondy: Inderdaad goeie tip van dat raketje, heb je toch het gevoel dat je even iets "mag". @Beertje: Lastig he? Om je niet elke dag te wegen... *leest even terug* ik zie dat je lekker aan de weg timmert, goed bezig! @ iedereen: hoe zijn jullie het weekend doorgekomen? Ik zou zaterdag gaan lunchen bij schoonzus met schoonfamilie, ik heb braaf mn shakie gedronken en gisteren was de verjaardag van m'n moeder. Wederom netjes geshaked en radijsjes en komkommer zitten knagen. Voel me trots! (Moeder had de hele tafel vol gezet met toasjes met brie en salades, nootjes etc, en ze had huzarensalade staan.. hmmmmm) Morgen ga ik wegen, ben benieuwd hoeveel eraf is....
Hi allemaal! Nieuwe week, nieuw lijstje! Naam ___ Gewicht ___ Afgevallen ____ Nog te gaan Twijfel:__ 85.3 kg ____ 5.0 kg _______15 kg Blondy:__ 93.3 kg ____ 5.0 kg _______15 kg Tinkerbel:_86.9 kg ___12.6 kg ______11,9 kg Beertje: _126.1 kg ___ 6.5 kg _______ ... Annemarie:115.2kg____2.6 kg________52 kg Linnie:____________ _12.3 kg__________ Fruitje: Moonlight: Marjon:
Hoihoi , @ Twijfel , jammer dat je zo ontmoedigt bent dat je het uitschuift. Ik kan er enigzins inkomen , maar je kunt toch proberen om tussen de missers door toch het dieet aan te houden? Mijn uk heeft een kast vol snoep , een la vol koek en van allerhande lekkere toetjes, maar ik kom er niet aan , omdat ik simpelweg van dit gewicht af wil. Hopelijk vind je toch ergens de motivatie om door te gaan , en anders om in September met een goede frisse start weer te beginnen. @ Marjon , je mag zeker trots zijn op jezelf , op komkommertjes en radijsjes zitten knauwen terwijl de hele tafel volstaat met lekkers! Goed gedaan. Zal voor je duimen dat je morgen een gunstig antwoord krijgt van ons alles weegschaal. @ Annemarie je gaat zeker goed! Keep it up! @ Hier , vanmorgen een vrij gunstig gewicht , ben heel erg benieuwd wat er morgenochtend komt te staan (eindmeting van de week ) Jammer genoeg scheelt het soms per dag wel 500 - 1000 gram , dus.. hopelijk , OMLAAG hihi... Tot morgen.
Goedemorgen allemaal! Weer een nieuwe dag vol uitdagingen.. Gisteravond twee uur gefietst met manlief. Dacht dat dat wel iets zou schelen, maar helaas. De weegschaal gaf hetzelfde aan als gisteren... Moet er ook niet elke dag op staan he? @Beertje, ik hoop met je mee!
Even snel vanaf werk, stiekem Ik was FLINK aangekomen van afgelopen weekend Om precies te zijn 2,3 kilo Gelukkig zijn die kilo's er vaak snel weer af, dus vanmorgen was er alweer 1,8 af Hopelijk morgen weer op mijn laagste gewicht, maar het blijft natuurlijk balen! Nu ben ik weer de halve week bezig om die kilo's eraf te krijgen. Wil dit weekend dus echt opletten. Zaterdag vieren we de verjaardag van mijn dochtertje maar ook daar wil ik opletten.... Ben aan het bedenken hoe ik het leuk kan houden haha... Misschien dat ik voor mezelf wat magere hapjes maak, blokjes 30+ kaas en komkommer met filet ofzo... Iemand nog tips?
Goeiemorgen allemaal, Twee kilo eraf hier, opzich niet verkeerd. Eigenlijk valt het me ietsje tegen, omdat ik dat zaterdag ook woog (toen ik stiekem op de weegschaal stond). Maargoed ik ga niet de moed opgeven, nog één weekje op alleen maar vloeibaar en dan mag ik een maaltijd erbij gaan nemen.. Ik verlang naar een boterham... @Beertje: Zal ook voor jou duimen! @Blondy: Met dat fietsen heb je écht wel vet verbrand, je hebt gewoon spieren gekweekt daarvoor in de plaats Ik ben zo vrij geweest om mezelf even in het lijstje toe te voegen. Naam ___ Gewicht ___ Afgevallen ____ Nog te gaan Twijfel:__ 85.3 kg ____ 5.0 kg _______15 kg Blondy:__ 93.3 kg ____ 5.0 kg _______15 kg Tinkerbel:_86.9 kg ___12.6 kg ______11,9 kg Beertje: _126.1 kg ___ 6.5 kg _______ ... Annemarie:115.2kg____2.6 kg________52 kg Linnie:____________ _12.3 kg__________ Fruitje: Moonlight: Marjon:___89,0kg_____14,0kg________24kg
Hey Tinkerbel, Balen dat je zo aangekomen bent! Maargoed per saldo is de schade maar een halve kilo. Ideetjes voor hapjes, misschien rookvlees rolletjes met een partje ei of een kwart augurkje (rookvlees is de helft aan calorieën in vergelijk met filet américain) Zelfgemaakte tzaziki om te dippen met stukjes komkommer en wortel. Ik zag het recept voor een lekkere tzaziki in de lounge voorbijkomen. Rolletje met asperge en ham, komkommer met sambal Als je even wat googeld vind je er vast nog meer. Oh ja pepsels, van die zoute sticks, zitten ook niet zo veel calorieën in. Succes deze week!
@ Tinkerbel Afgelopen woensdag Gijs z'n verjaardag klein gevierd en afgelopen zondag de verjaardag van Gijs en mezelf ( ben morgen jarig) maar heb helemaal niks gehad.. geen taart, geen kaas/worst/zoutjes..Zelfs de broodjes en soep moest ik aan mn neus voorbij laten gaan.. Ik zou een keuze maken of taart of hapjes... want ( dan heb ik t vooral over mezelf, weet niet hoe jij er in bent) als ik eerst taart neem en later ook hapjes, neem ik meer hapjes dan ik vooraf had willen doen..en dan is t wel "dubbelop".. Gezellige dag iig!!
@Tinkerbel, toch niet helemaal gelukt van al dat lekkers af te blijven in de Efteling? Geeft niet joh, hebben we allemaal wel eens. En je bent toch weer goed op weg? Was het wel leuk? @Marjon, sorry dat we je nog niet toegevoegd hadden aan het lijstje. Goed dat je het zelf hebt gedaan. Knap dat jullie van al die lekkere dingen af kunnen blijven tijdens een verjaardag. Vind ik zo moeilijk! Misschien is een idee om van die sticks te maken? Een sateprikker met een blokje jonge kaas, stukje kip, augurkje, uitje of wat je maar wilt? Doet het altijd goed.
Hoihoi , @ Blondy meestal zie je dat niet meteen de dag erna , tenminste bij mij niet.. en indd op deze manier krijg je al snel het idee pff , dat doe ik ook niet meer heeft toch geen zin.. Was het goed vol te houden wel? @ Tinkerbell jemig , ook al zon verschil.. Fijn dat er toch alweer 1.8 af is maar jee.. dat is schrikken als je zo je best doet he. Ik zal zo mijn lijstje eens neerzetten , over jojo gesproken. Succes met de verjaardag van je dochter , dat is een grote uitdaging dus. Is ze ook Zaterdag jarig? of vier je het alleen dan? @ Hier nou toch een eind resultaat van - 1.1.. valt me mee , want ik ben niet braaf geweest en de beweging was ook minimaal. Maar goed , jeej.. hehe @ Marjon hoe lang zit je al op de shakes? Kan me voorstellen dat dat op een gegeven moment je neus een beetje uitkomt.
Naam ___ Gewicht ___ Afgevallen ____ Nog te gaan Twijfel:__ 85.3 kg ____ 5.0 kg _______15 kg Blondy:__ 93.3 kg ____ 5.0 kg _______15 kg Tinkerbel:_86.9 kg ___12.6 kg ______11,9 kg Beertje: _125.1 kg ___ 7.5 kg _______ ... Annemarie:115.2kg____2.6 kg________52 kg Linnie:____________ _12.3 kg__________ Marjon:___89,0kg_____14,0kg________24kg Fruitje: Moonlight: Lijsje even aangepast. Hier als voorbeeld nog even hoe mijn week is verlopen. 3-8-2010 126,2kg 0,5 4-8-2010 126,3kg 0,1 5-8-2010 126,5kg 0,2 6-8-2010 125,3kg -1,2 7-8-2010 126,4kg 0,9 8-8-2010 126,3kg -0,1 9-8-2010 125,5kg -0,8 10-8-2010 125,1kg -0,4