20-weken echo

Discussion in 'Onderzoeken en echo's' started by Feilo09, May 25, 2010.

Thread Status:
Not open for further replies.
  1. Daphne1002

    Daphne1002 Bekend lid

    Mar 17, 2009
    848
    454
    63
    Wij hebben gisteren een GEO gehad bij een specialist en alles was tip top in orde! :D

    Wat een opluchting toch weer! We weten ook wat het wordt en dat is wel echt heel leuk. Ondanks het feit dat mensen ons het hadden af geraden om het geslacht te weten te komen, hebben we er absoluut geen spijt van. Sterker nog, toen de baby in beeld kwam was er direct duidelijk wat voor geslacht het heeft hahaha! Het had zo moeten zijn ;)

    Wat fijn dat jullie ook een goede echo hadden. Voor iedereen die nog moet: veel succes!!
     
  2. silly88

    silly88 Fanatiek lid

    Jan 11, 2010
    1,429
    0
    0
    nou ik zie dat er veel goeie echo's zijn gemaakt. nu wij vanmiddag nog! spannend
     
  3. Florida13

    Florida13 Fanatiek lid

    Feb 25, 2008
    1,485
    2
    0
    super dat de echo goed was. Ik krijg vanmiddag ook een GEO, duurde de echo lang, en wat lieten ze allemaal zien?
     
  4. Belly34

    Belly34 Actief lid

    Jan 29, 2010
    355
    0
    0
    NULL
    NULL
    Ik ga aanstaande donderdag 03-06-2010 voor de 20 weken echo, en vind het ook heel spannend. Maar kijk er wel naar uit.

    X
     
  5. Saz667

    Saz667 Fanatiek lid

    Nov 24, 2008
    4,841
    177
    63
    Super dat er weer allemaal goede echo's zijn geweest!! En het valt me wel op dat het voornamelijk meisjes zijn, of ligt dat aan mij? ;)
     
  6. silly88

    silly88 Fanatiek lid

    Jan 11, 2010
    1,429
    0
    0
    net geweest... ht was allemaal goed!! het was een gezonde knul volgens de arts en de groei loopt ook helemaal zoals het hoort. hij zat zich vandaag alleen voor het eerst lekker achterin te verstoppen dus geen leuke foto.

    wat een opluchting!! :D
     
  7. Saz667

    Saz667 Fanatiek lid

    Nov 24, 2008
    4,841
    177
    63
    @ Silly, super dat bij jullie de echo ook helemaal goed was! Geeft toch wel wat rust als je weet dat alles ok is. :)
     
  8. silly88

    silly88 Fanatiek lid

    Jan 11, 2010
    1,429
    0
    0
    nou dat is 1 ding wat zeker is. nu lekker genieten van de rest van de zwangerschap!
     
  9. maryam27

    maryam27 Bekend lid

    Jan 31, 2010
    531
    0
    0
    wat goed zeg dames!

    Heerlijk gevoel als je weet dat alles goed zit!

    Nu ik nog vrijdag, slaap zoo slecht van de zenuwen...pfffffff
     
  10. Rosanna04

    Rosanna04 Bekend lid

    Jan 22, 2008
    518
    0
    16
    Randstad
    allemaal weer gefeliciteerd met de goede echo's!
    Hier een knulletje in de maak hoor, niet alleen maar meisjes ;).
    Maryam, ik heb ook vrijdag de 20 weken echo, maar pas om 17.20 uur. Ik hoop dat jij wat eerder mag ;) pfff spannend zeg.
     
  11. Doritoo

    Doritoo Actief lid

    Oct 25, 2009
    221
    0
    0
    Maandagochtend 07-06-'10 gaan wij voor de 20 weken echo. Ik vind het ook heel spannend. Het is al weer even geleden dat wij ons kindje hebben gezien. Wij willen het geslacht nog niet weten van onze kleine en hopen dan ook niet dat we het per ongeluk te zien krijgen bij de echo.
     
  12. maryam27

    maryam27 Bekend lid

    Jan 31, 2010
    531
    0
    0


    oehhh spannend meid!

    hahah nee, ik plan dit soort dingen meteen al heel vroeg, om 8 uur 's ochtends, als ik het later plan, dan is het meestal zooo druk, en loopt het altijd uit, dus wil graag als 1 van de eerste, en dan kan ik de heledag dromen over mijn kleine. Je dag kan niet meer stuk dan toch:D
     
  13. Madelief32

    Madelief32 Actief lid

    Jun 16, 2009
    196
    0
    0
    Hallo meiden!

    Wat fijn al die goede echo's. Ik realiseer me dat het niet altijd goed hoef te gaan, dus dan moet ik altijd wel een traantje wegpinken als ik weer zo'n berichtje lees. En al helemaal als je in onzekerheid over groei of iets dergelijks achterblijft.

    Wij hebben ook onze 20 weken echo gehad, en ik was super zenuwachtig. Gelukkig was alles volgens 'plan', alles goedgekeurd en gezond voor zover ze dat kunnen zien. Helemaal blij en opgelucht en we krijgen weer een meisje! Fantastisch! Ze was nog net te meten op het scherm. 16 cm van billen tot kruintje, de beentjes lagen opgetrokken. Geweldig ook om zo'n mooi rond bolletje te zien..... helemaal verliefd weer!

    Voor iedereen die nog moet wachten: sterkte en geniet van de echo, het is zo weer voorbij.

    Liefs,
    M
     
  14. claire1978

    claire1978 Actief lid

    Jan 5, 2010
    438
    0
    0
    NULL
    NULL
    Hoi hoi meiden!!!


    Eerder in deze topic heb ik gemeld dat ik vandaag ook de echo had, om 10:00. Oh men.... was zooooooooooooooo gespannen. Manlief helemaal niet:(. Slecht geslapen natuurlijk.
    Nou, de kleine is gemeten en doet het goed. Geen zichtbare afwijkingen en lag alsof hij het allemaal niet wou horen:D
    Zo duidelijk te zien allemaal. En ja... we krijgen een jongen!!!
    Moest even omschakelen, omdat ik de laatste weken echt dacht dat het een meisje zou zijn. Wel onwijs blij natuurlijk!!!!


    Succes voor de meiden die nog moeten gaan.


    Groetjes Claire
     
  15. sandranuijs

    sandranuijs Bekend lid

    Apr 29, 2010
    713
    1
    16
    Wij krijgen donderdag 10 juni as een 20 weken echo, pffff echt spannend zeg. Dan horen we ook met zekerheid wat het gaat worden. Ik heb het gevoel dat het een meid is :D
     

Share This Page