Het heeft geen gekke syndromen over 2 weken definitieve uitslag maar voor nu ken ik verder op me wolk😍
Yesssss ik ben zo blij voor je 💖 Ik weet bijna wel zeker dat ie er niks aan overhoudt en dat t vocht plekje weg trekt Superblij!
Dankjewel meiden!!dinsdag weer naar uk kijken altijd leuk ze houden het wel in de gaten maar ach vind het niet zo erg ben al erg opgelucht dat het geen down is .. en kleine man het zo goed doet.
wat fijn dat het voor nu goed was. Wat kan je opeens van de wolk vallen he? Klim er maar weer snel op
Ik ook zit nu op me volgende onderzoek te wachten ze gaan zo met de 3d techniek kijken naar het hoofdje pff voel me zo ongerust.
Ik zit helemaal mee te lezen. Hoe is het gegaan? Ik heb zelf morgen m'n 20 weken echo, wat spannend zeg..
Sorry ben net pas thuis helemaal kapot .. en versleten.. geen afwijkingen gezien aan zijn schedeltje godzijdank nu blijf ik onder het erasmus lopen.. dus vanavond ga ik helemaal niets meer doen ! Sorry voor late reactie meiden lief dat jullie zo meeleven
Groot gelijk! Wat een stress moet dat met zich meegebracht hebben, natuurlijk voel je je versleten! Probeer te genieten vanavond, helemaal niks doen, op de bank hangen!