Hallo allemaal Ik ben vandaag 20 weken zwanger. Ik heb 3dagen geleden de toekomstige baby kamer leeggehaald en die avond kreeg ik een pijnlijke buik. Vanaf die dag heb ik het rustig aan gedaan. nu zijn we alweer een paar dagen verder en heb nog steeds het gevoel alsof mijn buik gespannen staat en ik heb er ook afentoe krampen bij gehad. Weet iemand wat dit is?
Kan groei pijn zijn wat je voelt, je buik groeit nu natuurlijk. En misschien toch zulke dingen niet doen en meer rust houden, de een kan meer dan een ander in de zwangerschap. Ik zal het aan kijken als je wat rustiger doet, en kijken wat het dan doet. Anders even je vk bellen erover.
Zijn het geen harde buiken? Als je het niet vertrouwd gewoon even de vk bellen. Daar zijn ze voor en zij kan je waarschijnlijk wel geruststellen.
Ik denk dat je gewoon iets teveel gedaan hebt en dus gewoon last hebt van pijnlijke harde buiken.. maar, als de krampen blijven of het neemt toe, zou ik toch even de vk bellen als ik jou was, gewoon, voor de zekerheid.