Lan: ik herken veel in jouw verhalen over Maikel van wat een vriendin van mij met haar dochtertje heeft meegemaakt. Ik wil er hier niet teveel over kwijt ivm haar privacy, maar als je meer wil weten moet je me maar even pben. Ik had destijds voor Luca trouwens bij Prenatal een aantal stoere spijkerbroekjes vandaan, misschien een idee?
@Bloesem: Ja we zijn inderdaad een nieuw topic gestart met een nieuwe lijst, dus zet je er maar snel weer tussen @Karianne: Hopelijk is er geen operatie nodig, gelukkig kan het geen kwaad. @Senna: Ahh wat een schatjes zeg, echt lief zo'n klein zusje. Vind je het erg vervelend dat je nog geen werk heb? @Dinkie: Gezellig dat je er ook weer bent, ben benieuwd hoe het met jullie gaat. @Judith: Haha moet wel een beetje lachen om jouw mannetje, meten is ook helemaal niet leuk @Elise: Tuurlijk mag je weer meekletsen en weer terug op de lijst. Spannend hoor, om weer aan het werk te gaan na zo'n lange dag thuis. Hier is mijn man vanmiddag met Lucas naar de dokter geweest, dit moest wel, want ik kan niet meer praten. Ze heeft hem helemaal nagekeken en alles is goed. Hij heeft ws. een maag/ darm virus en dat kan wel zo'n week of twee duren. Zolang hij genoeg vocht binnen krijgt, hoeven we er niets aan te doen.
Sandra,... Hij huilt nooit ons mannetje, ik was dus ook wel verbaasd toen ik een bibberend lipje zag ontstaan bij het liggen op de meetplank . Lucas wel een buikvirus. Nou, daar kan je goed ziek van zijn. Arm ventje! Beterschap voor jullie allbei! Kibbeling, Hopelijk gaat het goed met het opbouwen, nu de helm is aangepast. 6 maanden is te overzien! Elise, wat een schatje! En super hoor 7 mnd bv. Mag je inderdaad trots op zijn.
@ prikjes, hoe doen jullie dat uitstellen icm het KDV? Vooral die BMR vind ik zo naar Maar ik heb getekend dat ik het RVP ga volgen en anders accepteert ons KDV je ook niet... Goede lijst!! Dinkie, wat leuk wat van je te horen! ben benieuwd! Kiwi, ik werk 27 uur in 3 dagen, heb 1 dag ouderschapsverlof en die balans is nu heel goed Heb alleen het idee dat ik te weinig op mn werk ben dus misschien dat het nog wel 36 weer wordt, afhankelijk van hoeveel mijn man tegen die tijd werkt ook natuurlijk, want ik vind werken heel leuk maar dan moet het thuis wel allemaal in orde zijn Elise, wat een mopje! Hopelijk bevalt het werken je weer goed! Wat sneu zeg, hopelijk knapt ze snel op! Tuurlijk mag je trots zijn op 7 maanden, die heeft ze toch maar mooi gehad! Red je alleen de ochtenden en avonden niet meer? Dat is toch wel mijn ideale plaatje voor straks Hier is ML vandaag met R naar het CB geweest om zijn hoofdje te meten en te wegen enzo. Hij was nu 7310 gram (nauwelijks aangekomen :/) 69 cm en zn hoofdje was 42,7 cm. Maar 2 mm erbij, dus volgende maand weer komen. Hij is op het moment ook niet fit, arme man! Normaal eet hij heel goed maar nu is hij uit zn hum en niet goed drinken. Dat is niets voor hem, dus ik hoop dat hij er snel vanaf is!
Beterschap Sandra, zowel met jezelf als Lucas! Jee meiden, ik vind het helemaal gezellig en positief hier - de frisse start doet ons goed
Even snel, ik heb alles gelezen, idd weer gezellig en posi! Ik werk 3 dagen op school dus om de 8 weken ongeveer vakantie... dan geniet ik erg van mn gezin maar vind het ook weer heeeeeeel fijn om aan de slag te gaan. Volgend jaar ga ik weer naar 4, dan gaat manlief 3 dagen werken... Idee om ipv geboortegewicht enzo de 'huidige' stand op te nemen: dus aantal maanden (of geboortedatum), gewicht, lengte en kleding maat? Ik kan niet zo goed vergelijken, mijn 'kleine meid' is nu (van 30 mei, dus 7.5 maand) 75 cm en 9,4 kilo, maatje 80... later!!!! ga ff film kijken xx
Odess, ik heb eigenlijk bij ons niet echt gehoord dat je het rvp moet volgen. Ik heb aangegeven dat ik later begin en dat was prima. Edit: ff gegoogled, maar je mag als kindercentra niet verplichten tot vaccineren en het als voorwaarde stellen. Dit is bij wet verboden.
Odess: wat raar dat je ervoor moest tekenen. Dat mag helemaal niet. KDV's mogen je niet verplichten het vaccinatieprogramma te volgen. Hier is het uberhaupt niet ter sprake gekomen. Wij volgen een ander schema. I. heeft met 6 maanden pas haar eerste prikken gehad, eind deze maand krijgt ze weer 1 en dan de laatste met 11 maanden. Omdat we later zijn gestart hoeft ze 3 ipv 4 DKTP. BMR wordt het waarschijnlijk niet anders veel later. Nog tijd om erover na te denken. Meta: ik weet niet of het zo'n goed idee is om een lijstje bij te houden met gewicht etc. Ik kan het me namelijk voorstellen dat het sommigen onzeker maakt. Maar als er veel behoefte naar is, dan heb ik er niets op tegen. Werk: precies wat je zegt odess, dan moet het thuis wel allemaal goed lopen. Mijn man heeft een zeer drukke full time baan. Als ik 4 dagen zou blijven werken met 2 kinderen ben ik bang dat het ten koste gaat van mijn goede humeur aangezien ik het idee krijg dat ik alles half doe. Merk ook wel dat ik de top ( ben inmiddels 34 alweer) qua ambitieniveau wel bereikt heb. Ben blij met mijn uitdagende baan. Ik hoef niet steeds meer en meer, het is goed zo. Ook fijn om dit op een gegeven moment in te zien en er rust in te krijgen. Sandra: beterschap met lucas. Judith: nog iets gemerkt na de prikken of is alles rustig?
@ kriebelen, hier begint het soms alweer te kriebelen voor een 3e. Dus ik denk dat we dat wel ooit gaan proberen. Maar op zijn vroegst in september, zodat de oudste in ieder geval naar school gaat tegen de tijd dat 3e geboren wordt. @ slapen, J slaapt max 2 keer 30 min op een dag. Is de hele dag gezellig en vrolijk dus ze zal het denk vreemd genoeg niet nodig hebben. Ze slaapt gelukkig wel de hele nacht door van 19.15 tot 07.30, met heel soms om 23.00 nog een fles. @ voeding, 4 flessen van 180 en fruit en groente zolang de ontlasting goed blijft. We hebben geregeld een melkdagje tussendoor omdat ze zo snel verstopt raakt. @ tandjes, ze heeft er 2 onder. @ werken, ik werk 3 x 8. Ik zou het liefst teruggaan naar 3 x 7 zodat ik de kinderen eerder kan halen. Mijn vriend is altijd laat thuis. Waardoor ik elke keer de drukte heb van halen, eten koken en eten met ze. 1 uurtje speling zou het geheel wat meer ontspannen maken. Gelukkig heb ik flexibel werk en ga ik soms eerder weg en haal dat later thuis in. @ Hier, J is niet fit momenteel ze is snotterig en koortsig, maar blijft er aardig vrolijk onder. Verder geen bijzonderheden.
Eens! was leuk om net alle berichten terug te lezen en te zien dat er zoveel geschreven was in een paar dagen.
Goed om te weten! Ik heb alleen wel getekend... Wat is daar dan weer de juridische waarde van? Ik wil de BMR sowieso verlaten; ik vond dat zo'n rotprik En de waarde van de 4e Pneu/ DKTP schijnt ook minimaal te zijn, dus dan duik ik daar ook nog eens in Maar voor nu eerst mn bedje maar eens in, morgen weer vroeg dag!
@hier De kleine man is weer wakker, en zit weer in de box te spelen...zo balen, maar goed! Als ik hem in bed laat liggen, huilt ie de hele tijd door.. en niet zo'n klein beetje ook. En aangezien mijn vriend er ook nog eens vroeg uit moet, kan dat ook niet... We hebben het in de vakantie wel geprobeerd, maar dan raakte hij alleen nog maar meer overstuur.. Zometeen een fles geven, en dan als ie weer wat slaperig word, weer lekker op bed Herkennen jullie dit? En wie heeft er misschien wat tips Nu ondertussen Bones & CSI kijken Fijne avond voor degene die nog niet op bed liggen
He wat balen. Maar het kan zo maar weer omslaan. Slaapt hij veel overdag? Misschien eens proberen iets meer wakker overdag? Weet het ook niet hoor. Moeilijk!
Misschien dat ik het al eens eerder heb gevraagd hoor, maar waarom krijgen bij jullie de kids sommige prikken later, en andere prikken niet..
Nee hij slaapt overdag niet zoveel, 1 uur/1.5 uur, en tussendoor nog een hazentukkie van rond een kwartiertje. Ja ik hoop wel dat het weer overgaat, want dit is ook niet alles..
@Senna: Hier geen tips, hopelijk gaat hij snel weer lekker slapen s'avonds. Lucas is hier de laatste week ook wat onrustig, maar hij is niet helemaal lekker, dus ik denk dat het daaraan ligt. @Gewicht: Ik zou niet eens weten hoeveel Lucas weegt, ik was nl. voor het eerst in mijn leven vergeten naar het cb. te gaan twee weken geleden (had het blijkbaar niet in mijn agenda gezet), voelde me een beetje een ontaarde moeder. Bij de eerste keek ik echt uit om naar het CB te gaan en nu vergeet ik het gewoon. Nu gaan we 23 januari, het staat met grote letters in mijn agenda @Prikken: Wij volgen gewoon het normale programma. @Gezelligheid: Ik vind het hier ook weer ouderwets gezellig na onze nieuwe start. Hopelijk houden we het op deze manier vol.
Bekijk bijlage 213580 Kindjes: 25-04-2011 Sandra (32) - Lucas - 2970 gram -35+1 weken 11-05-2011 Lan (28) - Maikel - 1774 gram - 41cm - 35+5 weken 18-05-2011 Hester - Valentijn - 3515 gram - 38+1 weken 21-05-2011 Fire Rose (24) - Meisje - 4040 gram - 38+2 weken 21-05-2011 Senna04 (24) - Keano - 3785 gram - 52 cm - 38+2 weken 30-05-2011 Meta (39) - Marenthe - 4520 gram - 53 cm - 40+4 weken 30-05-2011 Priscilla (23) - Jayden - 2230 gram - 40 weken 02-06-2011 Odess (26) - Jongen - 3780 gram - 40+2 weken 02-06-2011 Kiwi (32) - Isa - 3800 gram - 41+3 weken 14-06-2011 Kibbeling (31) - Stijn - 3135 gram - 49 cm - 41+5 weken 17-06-2011 Judith1982 (28) - Roan - 3880 gram - 40+1 weken 17-06-2011 Karianne (30) - Stijn - 2975 gram - 37+4 weken 20-06-2011 Ivje (31) - Monique - 4240 gram - 53 cm - 41 weken Afspraak (baby's): 11-01-12 Maikel CB 13-01-12 Keano controle helmpje 2e keer 19-01-12 Keano CB (meten&wegen) 05-02-12 Stijn CB (afspraak verpleegkundige) 06-02-12 Monique CB (verpleegkundige) 09-02-12 Stijn Kindercardioloog (hartfilmpje&echo) 14-02-12 Maikel Kinderarts controle 17-02-12 Keano CB (arts) 26-04-12 Maikel afspraak radboud endocrinologie
Hoi meiden, Ik was al opgemerkt door Firerose, hihi, ik als meelezer! Met ons gaat het supergoed. Op dit moment is het echt alleen maar genieten. Nikki slaapt sinds een week of 6 door en is meteen een uitslaper geworden. Ze krijgt s'avonds rond half 11/11 uur een papfles en meestal wordt ze rond 8 uur/half 9 wakker. Heerlijk. Net als onze andere dochter Sanne, die slaapt ook zo lekker uit. Afgelopen weekend was het een keer 10 uur voor allebei ! Net na de operatie was het allemaal erg lastig en erg inspannend. Voor de nieuwe meelezers, onze kleine meid heeft een schisis (hazenlipje), een lip, kaak en gehemeltespleet en is in oktober voor het eerst geopereerd. Nu inmiddels is ze zo vrolijk, lief en doet het zo goed. Ze gebruikt een lege flesspeen (een speciale habermann-speen) als fopspeen. We hebben hem op een tutdoekjes gedaan (een doekje van bonbebe met een muisje, daar past hij precies op het neusje van de muis, erg handig!). Zo kunnen we hem ook terugvinden als ze hem kwijt is. Ze valt nu ook zelf in slaap en slaapt gemiddeld 2 goede slaapjes per dag en in de avond meestal af en toe een dutje in de box. Ze is afgelopen weekend voor het eerst per ongeluk gedraaid met haar spreidbroekje om. Ze lag nog een beetje klem maar wel op haar buikje en vandaag bij opa en oma, die passen altijd op op maandag, is ze meerdere keren gedraaid met spreidbroek aan. Dus ben benieuwd. We mogen komende vrijdag voor controle bij de plastisch chirurg en bij de kno-arts en audiologe in het sophia en ben heel benieuwd wat ze zullen zeggen. Het is erg mooi geworden maar het litteken trekt nog wel heel erg waardoor het redelijk scheef lijkt. Over 3 weken moeten we foto's maken van haar heupjes en hebben we een afspraak bij de orthopeed, hopelijk mogen we dan wat minder uren met het spreidbroekje. Tot nu toe moesten we nog 23 uur per dag maar ze heeft hem nu alweer bijna 4 maanden om. Mis het lekkere kroelen wel hoor. Af en toe kroel ik even stiekum met dat lekkere luierkontje van me! Al met al gaat het dus erg goed bij ons en staat ons weer een spannend jaar te wachten. Over een maand of 3 wordt Nikki weer geopereerd en dan maken ze haar gehemelte grotendeels dicht. Ohh ja, ze krijgt nu ook sinds een week fruit- en groentehapjes. Het lukte niet omdat ze alles door haar neusje weer naar buiten duwde met haar tongetje. Maar ik kreeg een tip van een andere moeder van een kindje met open gehemelte dat we in de wipstoel moesten proberen en ja hoor, ze eet nu al een heel potje fruit, groente en een danoontje op (wel van 4 maanden qua puree)! Ze vindt het heerlijk en zo moet ze wel slikken maar ze doet ook echt haar best. Af en toe nog iets door haar neusje maar valt reuze mee. Hier nog geen tandjes trouwens en ook geen brood, heb een keer een broodkorstje geprobeerd maar dat zat klem in haar gehemelte (of eigenlijk in haar neusje/holtes) en dat was niet fijn dus voor mij voorlopig geen boterhammen bij Nikki. Ze krijgt nog altijd mijn borstvoeding en dat is officieel tot 1 jaar genoeg en ze groeit super dus we laten het even zo. Ik ga proberen ook wat dingen te reageren maar dat wordt straks of morgen op werk. Moet nu eerst even kolven.... Leuk trouwens dat er zoveel geschreven wordt. Heel jammer van het voorval. Ik las het gisteren en heb dus bepaalde berichten gemist maar niet fijn hoe het daar afliep. Hopelijk een frisse start hier! Even een fotootje spammen en dan ga ik echt kolven. Bekijk bijlage 213581
Heb het lijstje maar even naar voren gehaald, hij stond alweer zo ver weg. @Dinkie: Leuk wat van je te horen, en wat fijn dat het allemaal zo goed gaat bij jullie. Je klinkt heel erg positief, ondanks dat het misschien allemaal wel pittig is geweest?