Jmay nog nieuws over je vriendin? Hoop dat alles goed gaat! Ik ben erg afwezig geweest maar ik lig in het ziekenhuis op de isoleer Al vanaf woensdag helaas en geen idee wat ik heb of wanneer ik nag gaan! De artsen staan voor een raadsel..heb al veel mensen aan mijn bed gehad! Maar weet nog steeds niks! Even kort; vrijdag - zaterdag spierpijn in mijn benen maar dacht gaat wel over Zondag werd het al heviger dus dacht wat heb uk toch gedaan? Niks... Dinsdag kon ik moeizaam lopen en van dokter antibiotica gekregen dacht ontstoken bintweefsel omdat het op beide plekken op boven been zat. Woensdag hielt ik t niet meer en deden al mijn spieren in lichaam pijn! Kon niet neer lopen laat staan bewegen (benen) Hup naar 1ste hulp! Kom ik daar naar is mijn hardslag 147!!!!! (Normaal 60 Tot 80) meteen allemaal mensen om me heen maar ik voelde me naast de helse pijn prima geen hartkloppingen niet benauwd ook geen koorts gevoel terwijl ik wel koorts had.. Werd vanalles nagekeken maar ze kwamen er niet uit dus moest blijven. Op de isoleer aangezien ze een besmettelijk virus nog niet kunnen uitsluiten.. Nu is het vrijdag avond en weet nog niks.. Mag bezoek maar geen kinderen Miss mijn mannetje zo en hij snapt er niks van! Ziekte van Lyme is gelukkig uitgesloten! Ze blijven gokken op virus want ook reumatoloog wist t niet. Ze proberen nu de bloedwaardes goed te krijgen met medicijnen want ik voel me prima en pijn is stukken minder maar volgens mijn bloed heb ik extreme griep dus mag ik noet van iso af.. En ontstekingswaarde zijn extreem hoog .. Deze ronde kan ik wel vergeten met alle Longfotos, zware pijn stillers, trombose spuiten... Maar moet t accepteren want wil weten wat t is en wil naar huis!!!!!! Mis mijn zoontje...
Jeetje meis wat een verhaal! Wat kak ik hoop echt dat ze snel meer weten nu zit je alleen maar te wachten.. Bah Sterkte!
Jeetjemina zeg !! wat schrikken en wat vreemd inderdaad zo ineens die pijn enzo? snap dat je naar huis wilt maar het is ook wel fijn als ze weten wat het is. heb je nu nog pijn? Met mijn vriendin gaat het op en af, de situatie is het zelfde helaas niet beter maar ook niet slechter. Maandag heeft ze weer een echo om te kijken of hopelijk die kleine iets gegroeid is. ze heeft 3 tot 4 ctgs per dag om te kijken hoe de kleine het doet , tot nu toe nog goed, mocht het zo zijn dat dat niet meer zo is dan word de kleine direct gehaald. dus we leven echt van ctg tot ctg
Oh ik ben zo gelukkig!!! De isolatie is opgeheven en om om 11 uur komt mijn zoontje!! Oh ik heb hem zo gemist!!!!!!!! Wilde ik even delen hahaha De pijn is nu goed te hebben voel bijna niks meer want de pijnstillers doen prima hun werk! Idd heel raar en vooraf eng die pijn... En omdat de arten Het gewoon niet weten.. Straks eind van de dag komt de zaal arts weer dus ben benieuwd wat die te melden heeft! Vanmorgen had ik geen verhoging meer dis dat is gunstig! Nu hopen dat mijn bloedwaardes goed zijn Jmay ik duim met jullie mee.. Fijn dat ze de kleine goed in se gate houden hoop van harte dat alles goed mag gaan!
Omg..... Kijken jullie ff mee ik word gek van mezelf... Vanmorgen verscheen er een heeeeel licht streepje binnen de tijd zien jullie hem ook??? Nog steeds geen ongi te bekennen, temp nog hoog, borsten doen zeer maar das elke maand zo en wat meer afscheiding maar verder niks.. Vorige zwangerschap gaf ik alles over..
Ik heb vandaag nod als ik lf van 11 aanhoud.. Maar kan dus best dat mijn lf nu langer is dan dan is hij zondag pas.. Ik durf nog niet blij te zijn haha dis morgen nog een test!
Nou ik heb slechte ogen dus geloof jmay maar! ik hoop het echt voor je! Ik ben sinds gisteren begonnen met ovu testen. Ook begint stage maandag dus get wordt spannend. Ik denk nog steeds dat ze me wegsturen als ik zwanger blijk.. Maargoed, dat zien we dan wel M'n ovu testen lopen mooi op. Hij zal morgen wel springen ben nog druk aan het broeden
Broed nog maar even goed door en ondertussen even gezellig maken En dan kun je ook mooi op het wachtbankje! Ik vibd t toch wel spannend hoor Hihi morgen meteen testen.. Hoop niet sat hij vals was
Hij lijkt goed!! En dat verrekte wachten, stront chagrijnig word ik ervan maar oka, vanaf volgende week heb ik 10 weken stage, ik kom de tijd wel door
Ja dat wachtbankje...... Eerste dagen ff rust vind ik.. Ff ei loslaten en genieten maar die laatste week.. Poeh! Idd veel afleiding doet wonderen!
vandaag de hele dag in onzekerheid gezeten, maar de keizersnede bij mijn vriendin is goed gegaan! De kleine begon zelf met ademen en huilde zelfs! Ze weegt maar 650 gram, ik hoop dat alles goed mag blijven gaan .. pff wat een spanning is dit geweest waren zo bang dat de start heel slecht zou zijn. de spanning komt er bij mij nu ook uit, heb barstende koppijn dus ga zo lekker op bed liggen tv kijken. ben zo trot sop mijn lieve vriendin !
Oei das klein.. Maar wat fijn dat het goed is gegaan en dat ze zelfstandig ademde! Wat een sterk meisje! Ik hoop vanharte dat het allemaal goed komt
Hij is nu minder goed zichbaar volgensmij ... Nog steeds niet ongesteld maar ik denk dat t mis is gedaan of zo ik weet t niet hij zou nu toch wel iets duidelijker moeten zijn? Ga zo de huisarts bellen Miss kunnen die testen en heb ik wat duidelijkheid.. En of medicatie valse testen bezorgen..?!
Ik zie hem weer Maar hcg stijgt om de twee dagen he dus dat ie nu net zoals gister is is wel logische Hopelijk kan de ha iets voor je betekenen !
Ok dat geeft weer wat hoop.. Ik heb gebeld puur omdat ik wil weten of de medicatie die ik heb gehad vals positief effect kan geven aangezien ik zoveel zooi gekregen heb.. Hij beld straks ff terug dus ben benieuwd!
Oh ik denk dat ik mijn banner nu wel kan veranderen... Oh ik heb gewoon zitten huilen van geluk! Vorige x super veel moeite gehad en via mmm zwanger geraakt en nu een week in het ziekenhuis gelegen en flink pijnmedicatie en onderzoeken gehad en nu gewoon toch zwanger... Of mijn god wat een mooie afsluiter van deze ellendige weke... Dit is een kV test 2 voor 5,-