hallo allemaal, donderdag hebben we onze 20 weken echo gehad, alleen lag de kleine een beetje erg verkeerd waardoor de dokter niet het hartje goed kon bekijken. hierdoor afgesproken dat we vrijdagmiddag weer zouden komen, we hadden gevraagd, of het zorgwekkend was, maar hij gaf daar geen uitgebreid antwoord op, hij zei alleen dat hij het gewoon goed moest bekijken. samen hebben we toen besproken dat ik er met mijn moeder heen zou gaan, vrijdag: de dokter is heel lang bezig geweest om metingen te verrichten bij het hartje. hier kwam dus uit dat hij een verdikking zag, alleen waren de snelheden verder kwa bloedtoevoer aan bijde kanten goed/gelijk. we worden nu doorgestuurd naar een gespecialiseerde arts in het MCL in leeuwarden, waar we maandag terecht kunnen, dus we gaan een pannend weekend tegemoed en maandag meoten we maar afwachten. dit is mijn verhaal, is er nog iemand die zoiets heeft meegemaakt, en ervaring erin heeft. anita
sorry ik heb hier geen ervaring in , maar wil jullie wel heel erg veel sterkte toe wensen ! hoop voor jullie dat het weekend snel voorbij is en dat het dan maandag allemaal wel mee blijkt te vallen ! zal voor je duimen .
Heel veel sterkte! Het enige voorbeeld dat ik weet is van een paar jaar geleden. Dat bij een vriendin haar baby 3 gaatjes in het hartje waren ontdekt op de echo. Heel veel stress. Hierdoor zou het kindje na de geboorte z.s.m. geopereerd moeten worden. D.w.z. wanneer hij sterk en stabiel genoeg was. Na een paar maanden na de geboorte onder strenge controle te zijn geweest, bleek dat de gaatjes vanzelf waren dichtgegroeid en geen operatie meer nodig was. Verder heeft het kindje zich prima ontwikkeld. Maar het is natuurlijk een heel ander verhaal en ook maar 1 verhaal uit heel velen. Ik hoop het allerbeste voor jullie!
Dat is ontzettend schrikken he, zoiets verwacht je niet te horen bij de echo... Ik hoop dat het allemaal ontzettend meevalt en dat je kindje er gewoon heel oud mee kan worden!
Wat erg om te horen! Je hoopt toch dat alles goed is, dus dat was flink schrikken natuurlijk. Ik hoop da het meevalt, succes hoor!
Geen ervaring, maar ik wil jullie HEEEEEEL VEEEEEEL GELUK en SUCCES toewensen. Hopelijk is alles goed met jullie kleintje!
Je zal het nooit anders zien dat je dit op een vrijdag te horen krijgt en je dus een heel weekend moet wachten. Heel veel succes en maak je nog niet TE druk, misschien komt het allemaal wel goed!
Hoi, jeetje ja dan schrik je wel ja denk ik. Je gaat er toch heen met een ander gevoel. Wij hebben 16 okt de 20 weken echo en hopen te kunnen zien wat het geslacht is...als je dit dan leest is dat toch allemaal helemaal niet belangrijk en tja daar denk je niet aan...gelukkig ook maar. Ik wil je in ieder geval veel sterkte wensen en hopelijk valt het allemaal mee! Liefs Mowtom
hallo allemaal erg bedankt voor jullie woorden, ja wij kwamen er ook voor een mooier resultaat, en ook weten we het geslacht, we wisten het bij de eerste niet en nu wouden we het wel weten, en ben nu blij dat ik het weet, donderdag wisten we het geslacht en vrijdag kregen we het vreselijke bericht. maar zoals ik al typte moeten we maandag afwachten en pas daarop kunnen we verder kijken ik zal jullie natuurlijk op de hoogte houden, we zijn vanmiddag lekker als gezinnetje weg geweest zodat de dagen ook niet zo lang zijn, en morgen gaan we ook gezellig dingetjes doen. bedankt allemaal. groetjes anita
Ik heb 2 vriendinnen die naar maastricht werden gestuurd voor een uitgebreidere echo omdat er met de niertjes wel eens iets niet goed zou kunnen zitten. Achteraf is in het ziekenhuis bij de echo gebleken dat er niets mis was aan de niertjes, beide baby's zijn kerngezond geboren. hoop dat dit voor jullie ook zo gaat lopen dat het meer het zekere voor het onzekere is om jullie door te sturen. succes!
ik heb er helaas geen ervaring mee maar mijn moeder wel met mij presies het zelfde verhaal als wat jij verteld zegt ze (ja ze zit ff naast me mee te lezen) maar goed het bleek later gewoon zo te zijn dat ik een plekje bij mn hart heb wat helemaal geen kwaad kan het enigste wat het veroorzaakt is een ruisje ik hoop dat het bij jou ook zo mag lopen en dat het allenmaal wel mee valt! iig heel veel sucses morgen ! liefs ancie
Hoi, Wil je even veel sterkte wensen en je op het hart drukken dat artsen altijd het zekere voor het onzekere nemen en je dus altijd zullen doorsturen. Vaak is er niets of niets ernstigs aan de hand! We duimen voor je hier! groetjes, Elle
Heel veel sterkte maandag, hopelijk valt het mee! N.B. Heb je berichtje verplaatst naar Onderzoeken en Echo's. Groetjes, Wendy