hadden of hebben jullie dat ook? ik haal me van alles in me hoofd. niertjes die niet goed werken, hartklepje wat niet werkt ik ben er helemaal nerveus van, misschien nog wel meer als voor de 1e echo waarbij we een hartje zagen help
Ik zou willen dat ik je onzekerheid weg kon halen... Maar dat gaat helaas niet.... Misschien dat het helpt om te denken dat als er echt iets niet goed zou zijn met jullie kindje, je lijf het hoogstwaarschijnlijk allang zelf had afgestoten!!! Ik had er zelf helemaal geen last van rond de 20 weken echo, maar mijn vriend wel. En ik heb helaas helemaal niets kunnen doen om zijn onzekerheid minder te maken, behalve hem heel hard in zijn hand knijpen toen alles goed bleek ... Heel veel succes!
Hey Scorpion, Wel herkenbaar je angst, die had ik bij mijn eerste zwangerschap ook. Misschien een gerruststelling, je hebt al een aantal pretecho's laten maken, je ondertekent daar vaak een formulier dat als de echoscopist iets opvalt dat niet goed is, zij contact opnemen met je vk. Vaak zien zij al heel veel en als er iets niet goed was, had je het vast al wel te horen gekregen. Veel succes en plezier bij de echo! Groet Snoozie
Dat had ik dus helemaal niet, had er alleen maar zin in om de kleine weer te zien! maar goed, er bleek dus toch een klein iets mis te zijn met een niertje... en dan schrik je wel even, maar het is gelukkig niet erg ernstig... Tja, ik zou het gewoon ondergaan... het is gewoon in eerset instantie superleuk om de kleine te zien, hoe groottie nou al is enzo, en als er wat aan de hand is... dan weet je tenminste op tijd waar je aan toe bent en wat je kan verwachten. Het blijft spannend!
@snoozie, dat hebben wij niet ondertekent. maar geloof wel dat ze eerlijk zal zeggen als er iets is. we hebben een hele leuke band met dr. @babebabe, jeetje zeg, val je dan niet van het bed als ze dat zeggen?? ik zou meteen huilen en gek worden. gelukkig kan het geen kwaad.
Nou ik herken het wel een beetje, ik heb morgen de 20weken echo, en ben eigenlijk best wel zenuwachtig.. Gister op controle geweest bij de VK, hartje horen kloppen, was goed.. Maar toch vind ik de echo voor morgen wel spannend.. Bang dat er allemaal erge dingen zijn..
Jaa gelukkig dat het snel morgen is, en natuurlijk laat ik wel even weten hoe het gegaan is. Misschien dat ik het ook wel spannend vind omdat ik naar het ziekenhuis ben gestuurd voor een iets uitgebreidere echo ivm zelf hartafwijking vroeger. waar ik wel over groeit ben..
Ik denk dat iedereen dezelfde angsten heeft voor de 20 weken echo en je kunt er helaas ook niet veel over zeggen! Behalve dat natuurlijk bijna alle kinderen gewoon kerngezond worden geboren en dat het fijne van de 20 weken echo juist is dat ze soms iets kunnen opsporen waardoor ze het kindje al goed kunnen helpen voor of net na de geboorte. Maar probeer vertrouwen te hebben! Ik was ook erg zenuwachtig maar ook met ons kindje was het goed!
daar heb je zeker een punt eylem, het leeft en dan kunnen ze er beter snel bij zijn. zo had ik het nog niet bekeken.
Ik heb hier eenzelfde topic over geopend een aantal weken geleden, ik was zo zenuwachtig voor die 5 maanden echo dat ik niet meer genieten kon van mijn zwangerschap. Overtuigd was ik ervan dat er iets niet goed zou zijn want waarom zou ik anders zo´n voorgevoel hebben??? 09 December de echo gehad en alles was in orde en we zagen ons kleine meisje lekker rondspartelen. Probeer niet teveel op je angsten af te gaan en niet te veel te googelen op wat er mogelijk fout zou kunnen zijn. Veel succes!
Hallo meiden, en natuurlijk ook de mannen die op dit forum actief zijn.. Ik zou nog even laten weten hoe mijn 20weken echo vandaag gegaan is.. Ik was erg zenuwachtig en bang dat er dingen fout zouden zijn, maar gelukkig heeft de mevrouw die de echo heeft gemaakt geen afwijkingen kunnen vinden.. Ben daar dus heel erg blij om!
Ook ik ben zenuwachtig voor die echo. Nou ja meer dat ik het gewoon heel spannend vind. Dat wilde ik alleen even laten weten en hoop dat er meer geruststellende berichten binnen komen voor Scorpion die ik dan ook tot me kan nemen. Goh.. nog 16 nachtjes slapen
Ik herken het ook wel hoor. Ik heb 20 januari de 20 weken echo. Maar laatst bij de pretecho heeft de echoscopiste al een stuk medisch nagekeken. En daarbij al heel wat enge dingen uitgesloten, dat scheelt. Maar eng blijf ik het toch vinden. Ik zit nog steeds in die fase van: ik voel nog niets en zal het wel allemaal goed zijn van binnen Hoe ervaren jullie dat Bramtim en Scorpion? Jullie zitten rond dezelfde termijn als ik.
Ik herken dit ook hoor ! Ga pas 26 jan voor mn 20 weken echo maar het spookt af en toe toch wel door mn hoofd .....Probeer me inderdaad ook vast te houden aan de gedachte dat bij eerdere echo s alles goed was, al weet ik dat dit niet zo uitgebreid was, maar toch. heb gisteren nog een pretecho gehad ivm geslacht en zag er goed uit. Kan dus niks anders doen dan nog te lang wachten pfff en het dan maar over me heen laten komen ! Meiden, allemaal succes
Ik voel wel al wat af en toe en soms zelfs de hele dag. dus ik voel wel dat het leeft en ik voel me baarmoeder ook wekelijks hoger gaan zitten, maar dat het niet leeft ben ik ook niet bang voor, meer dat er iets niet goed zit. Wij hebben zoveel meegemaakt met zwangerschappen dat dit eigenlijk het enige is wat nog ontbreekt in de lijst. Iedereen om me heen is boos als ik dat zeg, maar dat is gewoon mijn gevoel en me mannetje is er ook wel bang voor.
Ben blij voor je dat je iig leven voelt, daar zou ik ook al een stuk geruster bij zijn. Maar helaas moet ik nog geduld hebben. Wij hebben helaas ook al veel meegemaakt en dus neem ik niets als vanzelfsprekend. Bij elk positief puntje ben ik toch altijd weer bang voor, wat als..... Mag ik je nog wat vragen? Heb je ook last van steekjes onderin je buik? de gyn zegt dat dat het groeien van je baarmoeder is. Maar ook dat baart me dan weer zorgen. Hoop toch echt dat we na onze 20 weken echo echt kunnen gaan genieten Kan soms echt boos op mezelf zijn dat ik mezelf zo gek maak