Sinds afgelopen zondag heb ik vooral snachts verschrikkelijke last van jeuk! Eerst was het alleen m'n buik maar al vrij snel lijkt dit zich uit te breiden naar de borsten, armen en benen. Nu ook uitslag in de knieholte! Voor wie is dit herkenbaar en hoe kom ik er van af?!! Hoop dat jullie tips hebben of misschien weten waar het vandaan kan komen..
Ik zit te denken aan het Puppp sydroom?? heb je ook uitslag ergens anders?? WAT KUN JE DOEN ALS JE PUPPP HEBT
Ik had hier nog nooit van gehoord...wat een bijzonder iets. Zou zo maar kunnen natuurlijk dat soepkip dit heeft. Vervelend is jeuk ik ken het...heb mijn hele leven al psoriasis en met de zwangerschap (doordat ik geen medicatie kon nemen) nog nooit zo erg geweest. Is heel raar, maar jeuk leer je negeren op een gegeven moment. soepkip er bestaan mentol zalven die gaan de jeuk op korte termijn even tegen. Dus ter voorkoming dat je je openkrabt. Houd je nagels goed kort. Dan voorkom je ook dat je je snachts openkrabt. Je zou moeten proberen wat prettig is. Mijn huid moet vet zijn en dan heb ik minder last van de jeuk. Er zijn ook homeopatische zalfjes tegen exceem zoals calandulan (verkrijgbaar bij drogist) Proberen waard denk ik... Succes met uitzoeken wat voor jou werkt. En misschien een bezoekje aan je huisarts? Wie weet hebben ze ervaring mee!
Als het aan blijft houden zou ik toch naar de huisarts gaan, zwangerschapsholestase komt niet veel voor, maar is niet ongevaarlijk voor de baby. Weet niet hoeverje bent, komt meest voor in 3e trimester.
Meiden bedankt voor de reacties! Inmiddels zijn er geen nieuwe plekken bijgekomen, ik zorg ervoor dat m'n kleding niet te strak zit en gebruik mentholpoeder. Overdag heb ik niet zo veel last maar in de nacht des te meer. Ben nu 39.1 weken zwanger en hoop dat het na de bevalling over is!
ik heb ook geregeld jeuk opmijn buik,rug,borstenmaar heb geen uitslag, na paar x krabben is het ook over...
Ik heb het bij Eva ook heel erg gehad, Leverwaarden waren gelukkig goed dus waarschijnlijk Pupp. Gelukkig was het na de bevalling meteen over en bij Lisa heb ik er gelukkig geen last van gehad.