Ik heb sinds een paar dagen echt een brandend gevoel op mn buik... Als ik onder de douche sta is t helemaal erg. Ik heb t idee alsof mn buik dan in de brand staat... Heel apart. Hebben jullie dit ook?? Heb ook gelezen dat sommige dit op hun rug hebben (en dan dit weeen zij
Mijn buik brand soms ook, naja het gevoel dan Vooral bij mn navel en daar wat boven, heb daar dan ook strepen en een blauwe plek..
heb ik oo kzo af en toe heel vervelend idd brandend gevoel alsof er een grote blauwe plek zit, Ik heb het niet continu
Klinkt idd of je huid op het punt van uitscheuren staat. Ik heb toevallig een paar dagen geleden ook last gehad van een brandend gevoel, maar dat was echt aan de binnenkant en ging samen met wat voorweeën.