Pfft weet ff niet waar ik moet beginnen.. Mijn gewone lichaamstemperatuur is laag erg laag en ik vraag me af of dat een zwangerschap in de weg kan staan? 2 jaar geleden begonnen met temperaturen bij opstaan. Niet helemaal volgens de regeltjes want geen vaste tijd, vaak snacht's naar de wc. En ik denk de belangrijkste, niet rectaal. Door trauma is dat voor mij zo stressvol dat ik ervoor koos om via een oorthermometer te tempen. Goed je moet toch wat dus eerst maar eens begonnen met gewoon dagelijks te temperaturen na opstaan.. dat was al een opgave want blijkbaar is mijn basale temp al erg laag zo laag dat het niet te meten is. Ik kreeg namelijk de melding low (laagste meettemp van de thermometer is 34.0) Goed het zou aan de thermometer kunnen liggen.. nieuw batterijtje erin en nieuwe meting...opnieuw low.. Vriend erbij geroepen meet jij eens bij jou. 36,2 Oke het ligt dus niet aan de thermometer. Dus best gefrustreerd toch door blijven tempen en altijd de melding low, behalve rond de 13e/14e cyclusdag dan zag ik ineens een 34.2/34.3 in het schermpje. Tja dus er een beetje vanuit gegaan dat dat dan toch m'n eisprong aangaf tot ik begin dit jaar er even helemaal mee klaar was met dat temperaturen:x 2 maanden terug besloten om ovulatie-testen te gaan gebruiken. De eerste maand zonder tempen maar deze maand het toch maar weer half opgepakt met het idee dat het toch niet meetbaar zou zijn again Afgelopen vrijdag een licht streepje op de ovulatie-test (cd14) dus meteen weer tempen, 34.1 zaterdag weer de melding low evanals zondag maandag en dinsdag. Gisteren eindelijk een knallende ovulatie-test maar wat schetst mijn verbazing vanochtend op de 18e cyclusdag ineens bam! 35,1 Zou dat dan de eisprong aanduiden? en nu moet ie in het gunstigste geval hoger blijven toch?
Een oorthermometer is niet zo betrouwbaar. Je bent op zoek naar een hele kleine schommeling in je temperatuur om zo je eisprong te vinden. Dat gaat zo niet lukken. Als rectaal niet lukt kun je het misschien vaginaal proberen?
Vaginaal zou een optie zijn eens kijken voor de volgende cyclus of dat helpt... Ik weet dat die oorthermometers niet nauwkeurig genoeg zijn.. ik vraag het me af omdat dit de eerste keer is op 2 dagen koorts na dat ie iig een fatsoenlijke temp aangeeft bij mij..
Oorthermometers zitten vaak minimaal 0.5 graden onder de werkelijke temp. Daarnaast is mijn ervaring dat drie keer achterelkaar meten ook 3 verschillende temperaturen geeft... Ik zou vaginaal doen als je perse wil tempen... En ovulatietesten?
ja ovulatie testen gebruiken we nu voor de 2e cyclus en gaan we nog even mee door hopelijk met goed resultaat
Goh wat vervelend dat je zo'n trauma hebt van het rectaal tempen. Als het komt, doordat je pijn voelde destijds, kun je overwegen om een potje vaseline of bepanthen naast je bed te zetten naast je thermometer en hem daarin te dippen voordat je hem inbrengt. Geloof me, dat maakt een wereld van verschil. Probeer hem daarnaast goed naar binnen te duwen, dat is nauwkeuriger en werkt sneller. Een andere optie is om vaginaal te tempen. Een oorthermometer is echt niet betrouwbaar. Maak je geen zorgen over je basale temperatuur. Denk dat dit echt door je thermometer komt. Bij 34 graden zou je onderkoeld zijn. Lijkt me sterk dat je dat dus hebt. Het komt vast goed.
Nou ja dat zou je denken he, maar ik heb al m'n hele leven een erg lage temperatuur Als kind in een koorts coma geraakt bij 38.7 en bij temperaturen boven de 36,5 ook echt doodziek. Het heeft al vele discussie bij de heren doktoren opgeleverd omdat ze dat niet als koorts of zelfs verhoging zien.
Nou dat is dan inderdaad apart. Goed dat je het van jezelf weet! Echter voor het tempen maakt het niet uit wat je temperatuur nu precies is. Als er maar een duidelijk verschil is tussen je fase tot aan je eisprong en je LF. Je temp moet minimal 0.2 omhoog gaan. Liefst zelf 0.3 Ik hoop inderdaad dat je lage temp geen invloed heeft op het zwanger worden en hoop dat je snel een pos test in handen hebt.
Bijzonder! Maar ik denk niet dat er hier ervaringen zijn op dat gebied, omdat het best wel zeldzaam is lijkt me.. In principe lijkt het mij dat je zwanger zou moeten kunnen raken en dat aan je temp moeten kunnen zien. Het gaat om het verschil vanaf jouw basistemperatuur. Zaad leeft trouwens ook beter bij een iets lagere temperatuur, dus dat zou het in ieder geval niet in de weg moeten zitten
Ja raar is het zeker haha.. Inmiddels ben ik er wel aan gewend dat ik alles 10x extra moet uitleggen aan artsen als het op m'n temperatuur aankomt. maar goed morgen heb ik tijd om de stad in te gaan voor een gewone thermometer en dan eens een tijdje vaginaal gaan proberen te tempen.. Iig heb ik nu al 3 dagen een meetbare dus hogere temperatuur. ik doe Voor de zekerheid nog steeds iedere dag een ovulatie test want waar die woensdag zo goed als geen streepje meer had, was ie donderdag opnieuw positief en vandaag opnieuw positief maar wel wat lichter dan gisteren, blijkbaar een twijfelend ei. Om gillend gek van te worden hihi
De manier waarop je nu tempt heeft eigenlijk geen nut.. Vast tijdstip is belangrijk en als je er vaak uit moet om te plassen is het ook al minder betrouwbaar.. Oorthermometer heb je ook niets aan Ik zou idd ook vaginaal proberen.. Het gaat maar om een paar tienden verschil. De manier waarop je nu tempt ga je dat waarschijnlijk niet zien.
He je een lijstje van je ovu testen? Want ovu testen kunnen nier bijna positief zijn. Ze zijn alleen positief als ze knallen dus de controle streep even duidelijke als de test streep. Dan is hij positief. Wat betreft tempen in je oor daar kan je evht niks mee en is dus evht onbetrouwbaar
Geen idee of je 'gelooft' in acupunctuur. Maar in de acupunctuur wordt vaak gesproken over een 'koue baarmoeder' volgens mij houdt het in dat je baarmoeder dan minder doorbloed is en daardoor een zwangerschap moeilijker is, omdat er niks kan innestelen. Aangezien jouw lichaamstemperatuur van jezelf erg laag is, dacht ik meteen hier aan. Ik heb er zelf geen ervaring mee, maar ben wel van plan om binnenkort te starten met acupunctuur. Hier staat wat informatie erover. https://naomiwelkens.wordpress.com/2015/11/22/een-koude-baarmoeder-leidt-bij-sommige-vrouwen-tot-menstruatiepijn-en-zelfs-infertiliteit/
Foto's lukken me niet. de ovulatie testen liepen vanaf vrijdag op tot dinsdag een knaller.. woensdag amper streepje te zien donderdag weer knaller en vandaag dus een streepje net iets lichter dan gisteren Ik geloof wel in accupunctuur maar niet dat m'n baarmoeder niet goed doorbloed zou zijn. tis hier maandelijks een bloedbad hihi
Hoe je maandelijks menstrueert staat los van hoe je baarmoeder functioneert. Osteopaat doet ook wonderen..... Hier na 25 maanden zwanger proberen worden zwanger geworden in de eerste maand na behandeling van Osteo