Pijn rondom navel

Discussie in 'Zwangerschap' gestart door Mommy24, 11 dec 2008.

Topicstatus:
Niet open voor verdere reacties.
  1. Mommy24

    Mommy24 Lid

    30 nov 2008
    56
    0
    0
    Flevoland
    Dames,

    Ik ben 20 wkn zwanger en heb sinds vanochtend een pijn rondom mijn navel. Aan de linkerkant van mij buik lijkt het net of ik geen gevoel heb (net of het verdoofd is). Herkent iemand dit?
     
  2. Mommy24

    Mommy24 Lid

    30 nov 2008
    56
    0
    0
    Flevoland
    Niemand?
     
  3. mymiracle

    mymiracle Niet meer actief

    ja ik heb het ook gehad rond die tijd, komt omdat je kindje een groeispurt krijgt tussen 18 en 22 weken, dan rekt alles extra op, ik had er ook een harde plek, bleken mijn darmen te zijn die ff een nieuwe plek moesten vinden, maar het kunnen ook je vel en je spieren zijn die oprekken ;)
     
  4. Juffie1984

    Juffie1984 VIP lid

    16 nov 2007
    10.986
    116
    63
    ik heb regelmatig aan de linkerkant van mijn navel een zere plek. echt stekende pijn. volgens de vk een wat zwakke plek in mijn buikwand :( niets ernstigs in iedergeval.. maar wel pijnlijk vooral als de kleine erg actief er tegenaan duwt..
     
  5. Mommy24

    Mommy24 Lid

    30 nov 2008
    56
    0
    0
    Flevoland
    Gelukkig! Bedankt voor jullie reacties!
     
  6. Niet meer actief

    Bij mijn jongste had ik ook last van mijn navel en bleek ik door de snelle groei een navelbreuk opgelopen te hebben.
    Vervelend en soms pijnlijk, maar verder niet veel ongemak van gehad gelukkig..

    Liefs
     

Deel Deze Pagina