Ik ben bijna 33 weken zwanger en heb de afgelopen week krijg ik steeds blauwe lippen en soms ook blauwe nagels Ik ben niet benauwd of iets als het gebeurt ook zit ik vaak en ben ik niets aan het doen Wat zou dit kunnen zijn? Me hb was laatste keer wat aan de lage kant 6.0 maar heb daarna bloedgeprikt en ben niet meer gebeld dus dat was goed
Ik heb dat al sinds mijn geboorte, eerst werd ik als baby helemaal blauw (mijn moeder schrok zich rot de eerste keer) daarna blauwe nagels/lippen als ik was wezen zwemmen of in bad/de douch was geweest. Heel lang is het weggebleven maar als ik het nu koud heb/gedoucht heb dan heb ik het weer. Dokter heeft er vaak naar gekeken, niks aan de hand. Dus wat het is kan ik je niet mee helpen, maar het is in ieder geval onschuldig.
Herkenbaar! Ik had het in mn vorige zwangerschap en nu weer. Je zou eens kunnen kijken of je tong ook blauw is als je lippen blauw zijn, want als dat zo is zou ik ff naar de ha gaan. Anders kon het volgens mijn vk geen kwaad.
Heel erg bedankt meiden Ik ga het inde gaten houden als me vriend ziet dat me lippen blauw worden gelijk even naar me tong kijken Maak me er verder ook niet echt ongerust over hoor voel me gewoon goed maar was toch even benieuwd
blauwe nagels... wijst toch echt op zuurstof tekort in bloed.. zo meten ze dit ook in de verpleinging...
Ik zou toch het spreekuur van je huisarts hier 's over bellen! Want 't klinkt niet als een normaal zwangeerschapskwaaltje en ook buiten je zwangerschap is blauwe lippen en blauwe nagels niet normaal.
het heeft inderdaad te maken met zuurstoftekort in je lichaam, je ha kan dit simpelweg op meten door een paar seconden een apparaatje om je vinger te doen