Cyste en eisprong met clomid

Discussie in 'Stel je vraag aan de verloskundige' gestart door Uk1983, 15 aug 2012.

Topicstatus:
Niet open voor verdere reacties.
  1. Uk1983

    Uk1983 Bekend lid

    22 mei 2011
    610
    0
    0
    Beste verloskundige,

    Ik weet niet of jullie me kunnen helpen met mijn vraag, maar probeer het toch.
    Ik gebruik clomid 100mg ivm PCO. Nu heb ik afgelopen maandag de eerste echo gehad op cd 10. Er was een eitje van 17mm op te zien, en in dezelfde eierstok een cyste van een paar cm. Mn eierstok is gevoelig, ben een beetje misselijk en niet echt lekker. Volgens de gyn kan het niet veel kwaad, maandag moet ik terugkomen om te zien hoe het ervoor staat.

    Mijn vraag is of mn eitje nog wel door kan groeien naast de cyste? Volgens de gyn kan het allebei de kanten op. De ovulatietest vandaag is lichter dan die van zondag. Kan het eitje verkleind zijn door de cyste? Wat is jullie mening/ervaring hierin?

    Bedankt!
    Groetjes
     
  2. Evelien

    Evelien Fanatiek lid

    23 jul 2012
    1.874
    0
    0
    Hoi,

    Helaas sta ik als verloskundige echt buiten dit proces en hoor ik hier ook erg weinig over. Is er niet ergens een forum waar gynaecologen ook vragen beantwoorden? Sterkte ermee.

    Groeten Evelien
     

Deel Deze Pagina