En dalysa, daarna nog positief getest??? Ik heb exact hetzelfde, vandaag een midstream met duidelijke streep en een omowitte k 2v5:
Wow die is wel heel duidelijk. Bij mij bleven de 2besure testen altijd omo wit. En nu zie ik strepen waarbij je zou zeggen dat ze niet vals positief kunnen zijn. Hele slechte zaak.
Wow die is wel heel positief. Kan mij niet voorstellen dat die vals zou kunnen zijn. Stond hij er binnen 5 min? En om welke test gaat het? De 10 of 25 hcg (staat achterop de verpakking van de test). Heb je ook een pb gestuurd.
Ja was binnen 5 min! Maar vond dattie gek doorliep, dacht eerst dat de controle streep er ook niet zou komen, die duurde ook minuutje.... Volgens mij stond er 25 achterop de verpakking! Straks nog ff kijken of ik em nog kan vinden!! Nee was niet met dezelfde urine... Maar heb vanavond 4 uur niets gedronken en nog een test gedaan en weer spierwit... Dus ben bang dat het niet raak is...(ben pas 9 dpo hoor)
Het wordt nog erger! Vanmorgen dipsticks gebruikt... Van 2besure en heb uit 2 verschillende zendingen (allebei extra gevoelig) getest, op de 1e zending duidelijke roze streep en andere zending spierwit!! Kga een vette klacht indienen!!
Kijk eerst ook even of de ene zending niet een gevoeligere is dan de andere. Ik had namelijk twee verschillende gevoelige testen maar qua uiterlijk exact hetzelfde. Heel verwarrend. De ene was dan 10 HCG de andere 25.
Als dit trouwens echt valse strepen zijn dan zou ik echt een klacht indienden en deze testen nooit meer gebruiken! Echt erg!