Dames, Vraagje, zijn dit nieuwe testen van de Etos? Ik gebruikte altijd Action (zo blij met de click n buy). Maar ik heb nu dus die van de Etos vanmiddag gehaald. Staat keurig op na 5 min niet meer aflezen ivm vals positief. Maar joehoe het verschil met 3 min na de test en 15 minuten na de test is ook bij positief wel immens groot toch? "Ik zou nu al 22 DPO zijn testen Kruidvat waren 8/2 weer aan het teruglopen maar nog steeds geen VMK gehad dus denk test nog maar eens... Ik verwacht wel dat het binnenkort op gang gaat komen, zo niet 18/2 naar de Gyn dus die kan dan even kijken. Dit even off topic het gaat mij dus even om de testen. En het verschil.. " Ik vind oprecht het verschil best groot, ik had deze testen nog nooit gezien dus misschien zijn ze nieuw. Maar wilde dit eigenlijk gewoon even delen met jullie..
Nou dat zeker maar mijn testen hebben al eerder afgelopen dus ben in afwachting van een bloeding eigenlijk. Het gaat mij meer verschil in dikte van de streep tussen 5 en 15 minuten dat het nog zoveel toe neemt na afleestijd.
Huh dat is raar. Ik vind hem wel erg positief. Heb je berichtjes ff terug gelezen, zag dat ze helaas terug liepen... ik heb het zelfde gehad en gister is de miskraam doorgezet (was 4,5 week) Hoe is je Kruidvat test vandaag? Ik denk niet dat t verschil zo groot hoort te zijn dus ik zou eerder van die donkere streep uitgaan.
Ik heb vorige week vrijdag besteld maar je raad het al, door de sneeuw nog steeds niet binnen. Als die niet binnenkomen kan ik zaterdag nog even naar het centrum K2V5 halen.. Morgen kan ik me vertrouwde Action testen halen, maar wil nu inderdaad wel graag Kruidvat doen.
Dat is dan inderdaad heel raar. Predictor testen drogen ook donkerder op.. heb verder geen verstand van deze testen. Ik hoop voor jou snel op wat duidelijkheid!
Denk de Etos testen gewoon weg donker indrogen, dit was vanochtend Etos fs Action. Ik krijg waarschijnlijk een miskraam deze testen zijn gewoon niet goed, en 18/2 sowieso weer controle na half jaar Letrozol dus komt goed uit. Kan hij kijken mocht ik nog niet bloeden.