Mijn borsten doen sinds een paar dagen pijn en zijn groter. Dit heb ik alleen als ik zwanger ben! Maar ben stiekem toch bang om te testen, misschien is het wel negatief. Ik zit nu ongeveer 5/6 dagen voor NOD. Als ik al zwanger zou zijn zou ik dan nu al positief kunnen testen?
Het is beter om het niet te doen. Stel je hebt een vaag lijntje, dan kun je alsnog ongesteld worden. Dus het heeft echt geen enkele zin. Wacht nog een paar dagen.
Als je echt echt wilt en je weet zeker wanneer je eisprong was dan kan t best dat je morgen n streepje hebt! Maar het hoeft niet
Het is super lastig om te wachten tot je NOD maar als je ervoor positief test dan kun je evengoed gewoon nog ongesteld worden en dat geeft dan toch een behoorlijke klap, het beste is echt wachten tot je NOD Succes!
Beste is toch te wachten zeker als je al zo lang bezig bent...de teleurstelling is anders nog veel groter!!
Probeer nog even te wachten! Is lastig, maar geeft je wel meer duidelijkheid (al kun je ook pas op of na NOD positief testen). Succes met wachten!
Ik heb toch getest vanmorgen! Maar hij was negatief, ook al zag ik wel een heeeeeeeel vaag streepje. Ik weet niet zeker of hij er staat of niet. Ik ga morgen weer testen. Ik denk toch echt wel dat ik zwanger ben.
Kan wel maar je ziet er op de foto denk ik helemaal niks van. Morgen vroeg met een ochtend plasje weer doen.
Spannend! Welke test heb je gebruikt? Heb zelf ook getest en lichte streepjes (9dpo) maar heb t gevoel dat t vals is ofzo.. Heb ze net in t testen topic gezet. Hopelijk zie je morgen meer!
Ik heb die 2 voor 5 euro van de kruitvat gebruikt. Vorig jaar ook 2 x zwanger mee getest. Maar ik heb geen idee hoever voor nod ik toen was.