Voor het eerst zwanger!

Discussion in 'Ik ben zwanger' started by Nan87, Jan 6, 2016.

Thread Status:
Not open for further replies.
  1. Nan87

    Nan87 Actief lid

    Nov 21, 2015
    444
    502
    93
    Hoi allemaal,

    Ik ben voor het eerst zwanger (5weken 3 dagen) spannend hoor.
    Ik heb me hier aangemeld omdat ik graag veel van jullie wil leren, het is allemaal nog nieuw. Vrijdag komt moeders voor moeders en over 2 weken heb ik mijn intake bij de verloskundige.
    Wel heb ik al allerlei folders gekregen van haar over de combinatietest etc. Ik vind dat wel echt super moeilijk. Ik heb het gevoel nog niet echt de kans te hebben gekregen om blij te zijn met mijn zwangerschap. Ik ben eigenlijk gelijk in stress-mode en 'wat als er wat mis is' mode geschoten :(. Misschien duurt het gewoon nog even voor ik kan ontspannen?

    Groetjes,
    Nan
     
  2. Hotsiflots

    Hotsiflots Fanatiek lid

    Aug 31, 2015
    1,539
    170
    63
    Full time mom
    Hallo en welkom hier!!

    Gefeliciteerd met je zwangerschap, ik weet dat het stressvol kan zijn, maar probeer ervan te genieten!!
     
  3. Boommm

    Boommm Niet meer actief

    Gefeliciteerd! Hier begon het genieten pas na de eerste echo.
     
  4. Renske66

    Renske66 Lid

    Sep 26, 2015
    97
    2
    8
    Gefeliciteerd! Hier heeft het ook even geduurd hoor wanneer ik begon te genieten! Blijft altijd spannend. Maar gewoon doen!!
     
  5. Desjavu

    Desjavu Actief lid

    Dec 29, 2015
    306
    0
    0
    Gefeliciteerd! Ik ben nu 6 weken zwanger en voor mij is het ook nog geen besef..
    Ik ben blij maar weet totaal niet wat er in me leeft.
    Ik heb ook een gesprek gehad met moeders voor moeders en heb ook over 2 weken mijn eerste intake bij de verloskundige.

    Heel spannend, ik begrijp precies hoe je je voelt!!
     
  6. Watermann

    Watermann Niet meer actief

    Gefeliciteerd!!
     
  7. Marieke502

    Marieke502 Fanatiek lid

    Sep 29, 2014
    1,493
    0
    0
    Gastouder
    Brabant
    Welkom meid en van harte gefeliciteerd!! Er komt onwijs veel op je af nu. Ik weet er alles van. <3
     
  8. Micchan

    Micchan VIP lid

    Jan 24, 2012
    22,458
    2,258
    113
    Female
    Wenen
    Gefeliciteerd, ik hoop dat het fijne gevoel snel komt!
     
  9. Aleeyah

    Aleeyah Fanatiek lid

    Jul 23, 2015
    1,312
    0
    36
    Gefeliciteerd! De stress/onzekerheid zal wel blijven denk ik, dat hoort erbij helaas. Ik ben nu al ruim 17 weken en nog steeds onzeker af en toe...

    Ik wist ook niet wat allemaal op me af kwam toen ik voor het eerst belde naar de verloskundige praktijk voor een intake, maar we hebben alles goed besproken tijdens de intake zelf.
    Of je wel of niet de combinatietest doet, is echt heel persoonlijk maar je zal op internet genoeg erover kunnen lezen.

    Succes en hopen op een mooie eerste echo!
     
  10. Yasminn

    Yasminn Fanatiek lid

    Jun 27, 2012
    1,121
    0
    36
    Gefeliciteerd!
     
  11. Nan87

    Nan87 Actief lid

    Nov 21, 2015
    444
    502
    93
    Bedankt allemaal voor de lieve woorden.
    Ik voel me momentel al een stuk rustiger dan toen ik dit postte.
    Mogelijk komt het ook omdat ik te druk ben met me vreselijk ziek te voelen haha. Ben nog niet echt bezig met 'zwanger zijn', maar meer met 'hoe overleef ik mijn volgende maaltijd' XD.

    Ik hoop dat ik na de echo wat meer het gevoel heb dat het 'echt' is. Die heb ik met 10 weken (dus nog een paar weekjs wachten)
     
  12. Nemo2

    Nemo2 Niet meer actief

    Gefeliciteerd!!
     
  13. Fleurtjej

    Fleurtjej Actief lid

    Oct 8, 2015
    191
    0
    16
    Proficiat!
    Het enige dat ik kan zeggen is dat je alles op je af moet laten komen. Je kan er toch niets aan veranderen :). En elke stap blijft spannend. 1e echo, eventuele uitslag van testen, het geslacht van je kleintje,... Spannend maar ook zo leuk! Geniet ervan!!
     
  14. Tuimeltje

    Tuimeltje Bekend lid

    Jan 17, 2016
    519
    1
    16
    Noord-Brabant
    Gefeliciteerd! Hier hetzelfde, vandaag positief getest! En ondanks blij, overheerste meer het gevoel van:"En nu?". Morgen toch nog een test doen en dan huisarts bellen. Denk ook pas dat je meer rust krijgt en besef als je het hartje hoort kloppen. Haha dat hoop ik tenminste
     
  15. Lasje

    Lasje Actief lid

    Feb 7, 2014
    465
    0
    0
    Culemborg
    Gefeliciteerd!!!&#127868;

    Wat betreft combinatie test etc, denk er goed over na en praat erover met je partner. Wij zeiden direct geen testen we vertrouwen erop dat het goed is en zo niet ook dan zullen we het kindje houden! Maar praten met je partner en inlezen mbt de testen!
     
  16. Me26

    Me26 Fanatiek lid

    Sep 29, 2012
    4,746
    719
    113
    Gefeliciteerd
     

Share This Page