Wat is een mooi boek over zwangerschap?

Discussie in 'Zwangerschap' gestart door prima, 14 okt 2007.

Topicstatus:
Niet open voor verdere reacties.
  1. prima

    prima Bekend lid

    13 jan 2007
    549
    0
    0
    regio Utrecht
    Nu ik zwanger ben wil ik wel graag een boek kopen waar foto's in staan, informatie etc. Wie heeft leuke suggesties?
     
  2. Ellis

    Ellis Lid

    16 feb 2007
    63
    0
    0
    Lanaken, Belgie
    Hoi!

    Gefeliciteerd met je zwangerschap!
    Ik heb destijds het boek 'zwanger, het nieuwe handboek over de zwangerschap en de bevalling' gekocht.
    Staat echt super veel informatie in, ik heb er erg veel plezier van gehad.
    Is van uitgeverij spectrum, geschreven door Anja de Grient Dreux, Marjon Labordus, Sasja Nicolai en Cora de Vos.
    Er staat ook bij dat het boek wordt aanbevolen door verloskundigen en gynaecologen.
    Over iedere periode in je zwangerschap staat er informatie over de ontwikkeling van je baby, de veranderingen in jouw lichaam, dingetjes over voeding, bewegen etcetc, echt heel veel!
    Ik vind het in ieder geval een aanrader!
    Succes met zoeken!
    Groetjes!
    Ellis
     
  3. LastminuteMama

    LastminuteMama Bekend lid

    20 jun 2007
    632
    0
    0
    Ik heb deze gekocht bij Bol, prachtig boek met foto's van de ontwikkeling van de baby:

    Een wolk van een baby

    S. Campbell
    baby's gedrag en ontwikkeling in de buik van week tot week uniek en driedimensionaal in beeld gebracht

    Adviesprijs: € 16,50
    bol.com prijs: € 3,95
    U bespaart: 76%
    Koopjeskelder
     
  4. Samama

    Samama Niet meer actief

    Ik had zwanger van je eerste kind gekocht. Is van ouders van nu. Staan allerlei vragen in met antwoorden erbij.
     
  5. mayke1980

    mayke1980 Fanatiek lid

    15 apr 2007
    1.017
    0
    0
    Docent wiskunde vmbo
    Nijmegen
    Ik heb ook het zwanger boek van oudres van nu, per week wordt beschreven wat je kan verwachten en hoe je kleintje zich nu ontwikkelt.
    Pas heb ik het boek bevallen gekocht van Beatrijs S (weet zo even de achternaam niet) en ook het boek voor de eerste tijd na de bavalling van haar. Deze spreken me erg aan. Zeer goed te lezen en echt praktisch. In deze serie is ook nog een boek over zwanger zijn volgens een vriendin ook echt een aanrader!

    Groetjes, Mayke
     
  6. surf

    surf VIP lid

    21 mei 2007
    14.595
    1
    36
    Noord-Holland
    ik heb nu 3 boeken, alledrie erg leuk
    ik heb het boek 'zwanger' staat heel veel info in
    het boek 'het grote wonder' van lennart nilsson met heel veel mooie foto's (vind ik zelf erg leuk, kan je per week hele mooie foto's zien vanaf het begin van de ontwikkeling
    en het boek 'veilig zwanger' van beatrijs smulders.
    ik hou erg van lezen en nu lees ik dus ook alles wat los en vast zit...
     
  7. marloesss

    marloesss Actief lid

    17 okt 2006
    158
    0
    0
    Ik vind ook 'Het grote wonder' van Nilsson erg mooi. Vooral voor de eerste weken staan er erg mooie foto's in van hoe je kindje er dan uit ziet. Je kunt zo de ontwikkeling erg mooi volgen.

    Er zijn ook mooie DVD's, ik heb er eentje besteld maar die heb ik uitgeleend, weet even niet meer hoe het heet. Het was een serie die pas uitgezonden is op televisie in ieder geval.
    Groetjes,
    Marloes
     
  8. pukpuk

    pukpuk Actief lid

    1 jun 2006
    210
    0
    0
    de zwangerschapsbijbel

    alles wat je bedenkt staat erin, veel ilustraties, gewoon een heel mooi boek

    bij bol.com gekocht
     
  9. homer

    homer Lid

    29 okt 2006
    32
    0
    0
    Ik heb het boek Veilig zwanger van Beatrijs Smulders. Erg practisch. Voor plaatjes en foto's heb ik veel gekeken op internet. Ook staan erg mooie foto's op de zwangerschap week voor week.
    Tevens heb ik een video gedownload. De naam was geloof ik: Het wonder van een nieuw leven. Hier kon je precies zien van binnenuit hoe de hele zwangerschap van begin tot eind verliep. Erg mooi.
     
  10. Jippeltje

    Jippeltje Actief lid

    23 jul 2007
    122
    0
    0
    Mijn suggestie is :

    Mijn zwangerschapsbijbel

    Geweldig boek, en goed geschreven naslagwerk.

    Mooie foto's en goede tips bij iedere week.

    Echt een aanrader !
     
  11. pukpuk

    pukpuk Actief lid

    1 jun 2006
    210
    0
    0
    heey jippeltje

    hebben we niet allebei alleen diabetes maar ook hetzelfde boek hahaha

    hoe is ie met je?
     
  12. Niet meer actief

    Ja, dit boek is zo mooi! Met foto's van het embryo en de foetus.
    Heel mooi.
     
  13. April

    April Actief lid

    27 sep 2007
    357
    0
    0
    :D

    Zelf heb ik gisterenavond een mooi boek besteld van Deepak Chopra "de magische 9 maanden".
    Als ik geluk heb komt deze morgen met de post mee! Je kunt altijd even via google zoeken om te kijken of dit boek ook wat voor jou is!

    Ik verheug mij bijzonder op het lezen van dit boek! Zo warm!

    Liefs
     
  14. B en N

    B en N Fanatiek lid

    13 sep 2007
    2.532
    0
    0
    wij hebben ook het boek
    "'zwanger, het nieuwe handboek over de zwangerschap en de bevalling".

    Echt een heel erg mooi boek en zeker zijn geld waard!
    Maar ook het boek wat ik bij moeders voor moeders heb gekregen vind ik echt een heel gaaf boek wellicht kan je die van iemand lenen als je die zelf niet hebt?
     
  15. prima

    prima Bekend lid

    13 jan 2007
    549
    0
    0
    regio Utrecht
    Ik heb al jullie tips opgeschreven en ben aan het rondneuzen in de (internet)winkels. Heb vandaag het boek "uw zwangerschap week na week" van dr. G.B. Curtis en Judith Schuler gekocht. Staan geen foto's in maar wel tekeningen en hele duidelijke teksten van week tot week. Voor een mooi boek met foto's zoek ik nog even verder. Ik ga eens kijken of ik jullie boeken allemaal kan vinden. Er zit er vast één (of twee) bij die ik ga kopen... :) Heerlijk met een kop thee en een deken op de bank het boek doorbladeren! Dank jullie wel voor de tips.
     

Deel Deze Pagina