hallo meiden jeetje wat een gezellig geklets kan even niet zo snel bij lezen ele bedankt voor je compliment. het is zeker een gezellig forum en gezellig geklets hoort daar bij. we steunen elkaar natuurlijk allemaal en dat scheeld nog terug te komen op de huisdieren iedereen is hier verschillend in ik vind katten mooi om te zien maar ben altijd bang dat ze hun nagels uit zetten. ben meer een honden mens,maar kan voorstellen dat mensen katten leuk vinden luna is in iedergeval heel sociaal en vriendelijk en houd van knuffelen wat betreft de cycles we zijn weer aan het klussen. mn lichaam is even van zijn leg af. eerst blaasonsteking en nu een schimmel. allemaal door slechte weerstand even door de mk :S krijg wel med. maar we willen wel door klussen neem voor de zekerheid vitamine a tot met z van centrum. anouk wat spannend eindelijk komt dan de beeb marleen voor jouw nog even spannend meid. samatha hoe is het met jouw verder??? butterfly wat erg dat je kleine meid zo aan het spugen is :S nijntje en smokey hoe is het met jullie???? gr cyber
fijn om te lezen Cyber dat jullie er weer voor willen gaan. Het is hier een vruchtbara topic, dus wie weet.... Hier gata alles goed, vanmiddag even naar de fysio en dan kunnen we er weer tegenaan. Verder heel veel last van mn vermoeidheid, soms zie ik het echt even niet meer zitten hoor... Maar ja, allemaal voor een goed doel! Marianne, nog nieuws van Anouk?
yaya spannend he, het idee dat anouk nu aan het bevallen zou zijn! cyber ik weet van de vitamines, dat het niet goed is, mocht je straks zwanger zijn dat je die vitamines slikt.. aangezien er teveel vitamine A inzit. De gyno zei mij dat ik beter al voordat ik zwanger was de zwangerschapsvitamine kon slikken.. is maar een tip ik heb nml tijdens de eerste zw heel netjes elke dag een supradyn bruistablet gebruikt en later bleek dat dus niet goed Nijn wat balen dat je zo moe bent, doe je het wel een beetje rustig aan? ben je erg druk geweest afgelopen weekend week? en je hebt ook nog zo'n drukke week voor de boeg met raport gesprekken.. trek je wel aan de bel als het echt niet meer gaat? zop leuk he, mannetje heeft zijn laptop mee naar het werk, sinds vorige week nieuw.. en nu kon hij even op msn komen tijdens zijn pauze... dat voelt zo leuk he meestal spreek ik hem de hele dag niet...
tjee wat hebben jullie vandaag al veel gekletst. Butterfly ik wil graag thuis bevallen, vorige keer was mijn vruchtwater groen van de poep dus dan moet je naar het ziekenhuis.Ging dus met 9 cm ontsluiting alsnog naar het ziekenhuis. Waardoor de weeen voor 3 uur lang wegbleven. Ben wel snel bevallen in totaal 10 uur vanaf de eerste wee geteld. Ga nu de rest even bijlezen, even eten en dan even een slaapje doen. Tot straks
Hoi meiden, nee heb nog niets van Anouk weer gehoord!!! Dus het gaat vast en zeker allemaal goed komen.
samantha: dat is balen zeg dat je met 9 cm ontsluiting nog naar het ziekenhuis moet, je bent daar dan totaal niet op ingesteld. Vond je het een enorme teleurstelling? De 1e had hier ook in vruchtwater gepoept, maar was al in zh en kon geen kwaad zeiden ze.Ik werd ingeleid en doordat de vliezen werden gebroken zagen we dat.Uiteindelijk is het een ks geworden omdat onstluiting niet vorderde. Het verhaal van de 2e ken je. Ben je nu niet bang dat je kindje weer in vruchtwater heeft gepoept?
Ele, ik sta ook op het punt om de bedrijfsarts te bellen... op advies van mn directeur. Zij weet ook van mn cvs en heeft mij toen ook begeleid. Een heel druk weekend heb ik niet gehad. Waar ik wel tegenop zie is dat de komende weekenden behoorlijk vol zitten.... als het niet gaat, ga ik natuurlijk niet naar die feestjes/afspraken, maar alleen het idee dat wel tot 2 weken na carnaval elk weekend 2 afspraken hebben staan (die we niet eens zelf gepland hebben...) Sorry, voor mn gezeur... Met Anouk zal het wel goed gaan denk ik... Eind van de dag misschien het tweede beebje..... Meidne, ik ben zo naar de fysio, tot vanmiddag!!
hey ele goh dat wist ik niet dat je die niet mocht nemen. dacht dat centrum wel goed was :S zwangerschapvitamine? weet je toevallig een merk? ik slik wel nog steeds folium zuur ben daar mee door gegaan we gaan er weer op richten volgend emaand toch misschien testen proberen zodat we meer mn eiersprong kunnen zien enzo. heb zo weer avonddienst dus lees morgen wel weer bij spanned dat anouk misschien aan het bevallen is het idee dat het moment daar eindelijk voor haar zo ver is nijntje veel suc6 met de bedrijfarts en zeuren mag je altijd hoor daar zijn we voor hey samantha ik hoop dat als je zo ver bent thuis kan bevallen lijkt mij ook prettiger. marleen is ook nog niet online geweest of heb k haar gemist ?? tot snel gr cyber
cyber: ik was wel al online geweest haha Zwanegrcshapsvitamine: je hebt gewoon de eiegn merken van het kruidvat, etos en hema. Ik heb zwangerschapsvitamine van dagravit mama&baby. Die slik ik sinds ik zwanger ben. Tijdens het zwanger worden gebruikte ik zwanger worden capsules van de etos eigen merk. Daar zitten alle goede vitamine in die je nodig hebt om gezond zwanger te worden.
Marleen, wat jammer om je telkens weer online te zien. Niet negatief bedoeld hoor!!! Bedoel zolang je hier bent, ben je nog niet aan het bevallen. Word de hoogste tijd eens vind je niet, de kleine boy mag nu weleens komen.
butterfly: ik denk er precies hetzelfde over haha Moet zeggen heb wel nu al heel de middag ongi krampen die steeds erger worden maar geen weeen. Dus hoop er niet meer op maar zou wel heel fijn zijn als het eindelijk eens doorzet! Heb je nog iets van anouk gehoord?
en anders ben ik wel heel nieuwsgierig!! hihi Cyber, ik slikte gravitamon gewoon door na de mk/ma en slik dat nu nog steeds. Bij de fysio oefeningen gekregen. Ik moest spieren aanspannen waarvan ik niet eens wist dat ik ze had, hihi Weer iets geleerd... Volgende week weer.
Butterfly: een teleurstelling was het niet, maar het is meer een domper op je bevalling. Nijn: hoop dat de fysio goed gaat helpen. Marleen: hoe laat mag je woensdag komen? cyber: hoeveel uur werk je per week? Fulltime of partime? Ele: Heb jij nog een 30 wk echo of niet? Zelf ik niet. Damian heeft goed geslapen, zelf kon ik de slaap niet vatten en ben in bed gaan lezen, ben met het laatste deel bezig van Stieg Larson. Na een uurtje eruit gegaan en heb toen de ramen gelapt boven en de badkamer gepoetst. Had de smaak goed te pakken dus ook beneden de ramen van binnen en buiten gedaan. Konijnenhok ook maar gelijk gedaan. Ben van nature al een poetsmiep maar nu is het erger volgens mijn man, hij kan zijn schoenen nog niet laten staan, zegt hij. Morgen weer werken en donderdagochtend. Vrijdag werk ik normaal ook maar dan ben ik jarig dus dan lekker vrij.
samantha: leuke foto's zeg!!! En wat een mooi mannetje hebben jullie! Ik moet wo al om 9.00 bij de vk zijn ben dan de eerste!
samantha, wat een stoer mannetje zeg!! Echt helemaal super!! Marleen, woensdag al om 9.00u bij de vk. dan moet het goed komen! 20-01 2010 mooie datum toch? Ik ben er vandoor. Dadelijk even een nieuw rijbewijs aanvragen en dan de vloer halen! Ik kom vanavond nog even snel spieken hier (misschien via mn telefoon en dan kan ik geen berichtje achterlaten want dat duurt te lang...) Anders tot morgen!
leuke foto's samantha, en wat een heerlijk kereltje! hoe oud is hij nu precies? jeetje wat heb jij een energie zo te lezen.. dat krijg ik echt niet meer voor elkaar, of ik mis energie of mijn bekken werkt dan niet meer mee.. Ben benieuwd nijn of die oefeningen gaan helpen! gaf hij/zij niet aan dat je ook veel rust moet nemen? day was mnl het advies van mijn fysio.. ik krijg een 30w echo ergens in de carnavalsvakantie.. as vrijdag moet ik sowieso nog even op controle bij de gyno en de volgende afspraak zal dan met echo zijn ongikrampen en weeen, hmmm vooralsnog zou ik denken dat ze op elkaar lijken hahaha.. ik ben echt zo benieuwd hoe weeen dan wel aanvoelen! maar dat wl ik pas over 10 weekjes ervaren.. 10slik.... anouk! waar blijf je hihihihi.. we denken aan je! dus vrijdag hebben we hier een feestje begrijp ik? zojuist een uurtje geslapen.. so hey.. wat ben ik duf als ik dan wakker word.. voel me overigens ook echt ziek.. ik kondigde dat toch al aan zaterdag.. ben snot en snotverkouden.. en dan die misselijkheid erbij.. joehoe! en dan vraag jij je af of je niet een klager bent nijn! wat ben ik dan wel niet? de opperklager?
de fysio gaf aan dat ik op tijd mn rust moest pakken... maar hoe doe je dat met een klas vol kleuters.... Jij mag best opperklager zijn hoor Ele!! We zijn hier om elkaar te helpen en dat hebben we in 2009 super goed gedaan! Ik vind mezelf alleen nogal snel een zeur... vandaar... Ben nu echt weg!!