Heb zojuist even op verzoek buikfoto's in mijn fotoalbum gezet en foto's van het kamertje. Marianne: succes vanmiddag spannend! Tenminste ik vind het telkens spannend naar de verloskundige haha
Leuke foto's Marleen!!! Leuk shirt heb je daar aan, maar heb je daar nou een badpak onder? Misschien wel een hele domme vraag hoor, maar ben nogal nieuwschierig!!!Sorry....... het is zeker spannend om weer naar de vk te gaan, maar je hebt tenminste niet meer zo'n onzekerheid als in het begin, mede doordat je ziet dat je buik groeit en doordat ik de kleine voel.
Nee hoor dat is geen badpak haha Dat is een legging met een topje. Het is trouwens geen shirt maar een jurkje. Ik voel de kleine ook wel maar vind het toch elke keer weer spannend om naar de verloskundige te gaan. Het lijkt wel of ik voor ik ernaar toe moet ineens heel onzeker word.
dacht zelf dat het een tuniek was, maar ik vind het echt super mooi, dan zie je je buik nog beter en mooier in. Ja idd, onzeker word je wel voor de tijd en toch ook nog wel zenuwachtig hahahaha. Weet jij toevallig ook of de 20weken echo ook telt als een bezoek aan de vk? Zeg maar vandaag ga ik heen, dan weer voor 20weken echo en moet je dan pas met 24 weken weer pas heen?
Ik krijg 31 augustus de 20 weken echo bij een centraal echo bureau hier in de stad. En dan moet ik 7 september weer op controle bij de verloskundige. Dus nu 5 weken ertussen. Maar ze zei dan hebben we hier ook de uitslagen van de 20 weken echo en mocht er iets afwijkends op te zien zijn dan hebben we het er dan over.
Oke dank je voor je antwoord. Weet niet of deze vk zelf de 20weken echo doet, dacht dat er op de website stond van hun dat ze het sinds kort wel doen. Bij mijn dochter was het bij een gyn, omdat ik daar de hele zw.schap liep.Maar kreeg wel direct te horen of er wat mis was of niet.Alles was toen goed, alleen de kleine was zoooooooo beweeglijk niet normaal meer, ze had echt een hekel aan dat echo apparaat, de hele tijd maar schoppen en doen pffffff dat was heel apart.
mooie fotos marleen, maar wat zijn wij van de dikke buiken club al! ik lees overal dat je rond deze tijd in zwangerschapskleren kan gaan lopen, terwijl wij allemaal rond week 8 al in de rekkleding zaten volgens mij. Heeft dat te maken dat we allemaal wat stevig zijn? Marianne om op je vraag terug te komen van gewicht, ik heb maat 44 (en over de bh maat wil ik het niet meer hebben, hahaha, ze zijn echt huge geworden). Ik heb van het weekend ook een kinderwagen gescored, ben overstag gegaan voor de bugaboo en de babykamer van mp halen we 3 september op (kamer Sofie van bebido geworden) Ik heb de 20 weken echo en een afspraak bij de vk, een nieuwe dan, want ik verhuis einde van de maand naar Hilversum.
Hoi anouk, Nou idd zeg................de dikke buikenclub..........hahahaha Komt natuurlijk doordat we stevig zijn, maar ook wat jij laatst zei over te slappe buikspieren. Ik wil het ook niet over mijn bhmaat hebben hahahaha, ze groeien als kool.(geen wonder dat ze zo zeer doen). heb zelf maatje 46........snik snik.(schaam me er soms wel voor hoor) Wat leuk zeg dat je naar hilversum gaat verhuizen, is dat ver weg vanwaar je nu woont? Liefs marianne
Nou dames, Inderdaad wat een dikke buiken club haha maar vind dat alleen maar mooi zien ze tenminste ook dat je zwanger bent. Ik heb zelf maat 48..... voor anderen valt het vaak niet zo op omdat bij mij alles goed verdeeld zit en niet op een punt en dan lijk je toch slanker.
hoi marleen, ja hoor wil ze best in fotoalbum plaatsen, had ze hier ook al geplaatst,maar in album is misschien wel zo makkelijk. Bij mij kunnen ze het ook niet zien dat ik zo zwaar ben, omdat alles ook wel verdeeld is. Toen ik die miskraam kreeg (wisten we toen nog niet), wou hij een echo maken uitwendig met 12 weken, en zei zo of dat wel kon omdat ik nogal wat vet had op mijn buik. Och zegt ie dat valt nog wel mee.maar hoe zwaar ben je dan? Ik dus vertellen............hij van dat meen je niet, nou dat zie je er niet aan af...........hahahaha. Ach ja toch leuk dat je het niet zo goed kan zien, scheelt weer.
bij mij zit het gelukkig ook wel redelijk verdeeld, wel een dikke kont hihi maar ja, zo heeft iedereen wat. Ben echt wel blij dat mn buik begint te groeien, maar moet er toch ook wel aanwennen dat ik nu ook aan die kant begin uit te dijen (nooit een dikke buik gehad, ben een peer modelletje). Ik woon nu in Alkmaar, maar kom oorspronkelijk uit Hsum (ouders en vrienden wonen daar nog) dus ik ben helemaal blij dat we terug gaan zeker nu ik moeder word, mijn vriend laat nu alles achter. Marleen hoe gaat het trouwens met de lichaamelijke klachten en je BI? ben je alweer aan het werk en zo nee, accepteren ze het een beetje?
Helaas ben ik nog niet aan het werk. En ben bang datq dat er voorlopig ook niet in zit. Ben weer ontzettend ziek. Geef sinds zondag middag weer continu over zeker 10 keer per dag. Word er niet goed van. Het ging even wat beter maar nu helaas weer terug bij af. En de BI lijkt ook erger te worden kan amper nog trap lopen en kan alleen kleine stukjes lopen winkelen zit er niet echt in of ik moet met de auto voor de deur parkeren en even snel rondsnuffelen en dan weer gaan zitten. Moet donderdag middag naar de arbo arts dus ben benieuwd. Mijn werkgever wil eigenlijk dat ik weer kom werken maar dat lukt me dus echt niet. Ik ga zo even je foto's bekijken butterfly.
hoi hoi meiden, Alles was prima bij de vk. Bloeddruk was heel netjes: 125/75 Mijn hb was 7.1, aan de lag kant dus en ze vond me er bleek uitzien, dus moet mulitvitaminen halen. Baarmoeder was goed gegroeid, zit nu precies op hoogte van midden van mijn navel hahaha. Toen het hartje zoeken dus ze begon onderin, want daar zitten ze normaal zegt ze, maar er is niets te vinden.Dan maar boven aan bij mijn navel..............en ja hoor daar is ie. Een superhartslag............alleen hij/zij ging er steeds vandoor.....hahahahaha. Moet nu afspraak maken bij zo'n echobureau voor 20 weken echo en mag 2 september weer naar de vk toe. Marleen en Anouk, jullie hebben toch ook zo'n zwangerschapskaart, wat staat er bij jullie bij conform? Liefs Marianne
Mooi toch dat alles goed was. Ik moet nog steeds bloed gaan prikken dus weet daar nog geen uitslagen van. Maar omdat ik zo ziek ben is het er nog niet van gekomen. Was niet erg zei de verloskundige. Ik heb even op mijn zwanegrcshapsklaart gekeken maar heel conform staat er bij mij niet op ook geen afkorting wat erop lijkt. Wat staat er bij jou dan bij conform? Misschien dat het hier anders heet.
bij mij stond daar 20. Staat op de achterkant van de zw.kaart. ze noteert daar ook je bloeddruk en je nieuwe afspraak.
Dat heb ik echt niet. En bij mij staan die gegevens aan de binnenkant van de kaart. Dus overla is de kaart anders denk ik.
marianne, kon het bij mij op de kaart ook niet vinden (had wel meteen allerlei vragen bij mijn eigen kaart toen ik die goed ging bekijken), maar vond deze site, misschien kan je het daarop vinden. Alles over Kinderen: verklarende woordenlijst zwangerschap
Nou dames, Ik baal als een stekker. Ben vanmorgen bij de arboarts geweest en wat denk je! Ik moet vanaf maandag weer gaan werken op kantoor. 2 uur per dag en dan 3 dagen en de week erna 5 dagen van 2 uur daarbij heb ik ook een kleine 2 uur reistijd per dag. Zou niet weten hoe ik dat op moet brengen. Ik blijf namelijk nog steeds zo ziek geef minimaal 10 keer per dag over en dan gaan werken. Ik ben er behoorlijk van over de emmer. Ik voel me echt ellendig en heb het gevoel dta mijn klachten niet serieus genomen worden. Sorry moest even mijn verhaal kwijt.