2e helf van augustus 2011 mama´s

Discussie in 'Zwangerschap clubs' gestart door Pandora, 11 dec 2010.

Topicstatus:
Niet open voor verdere reacties.
  1. Buddytje

    Buddytje Bekend lid

    18 dec 2010
    785
    0
    0
    Nee begrijp ik helemaal hoor :) maar 'onnodig' voor de 37 weken bevallen raden ze toch nooit aan toch?..

    Ik ga als ik naar huis ga waars. Alleen nog maar de weekemden evt naar huis omdat ik dan zo min mogelijk zelf hoef te doen omdat ik echt bedrust heb en alleen in principe mag douchen. Voel me niet voor niets ondertussen een oud wijf waarvan de spieren niet meer meewerken en een rug die opspeelt. :p
     
  2. Bika

    Bika Niet meer actief

    Je veel laten masseren dan :p!

    Nee onnodig eerder bevallen is niet goed vind ik, maar als je bevalling nu natuurlijk begint zal dat wel een reden hebben dus is het dan nog onnodig? Inleiden voor 40 weken doen ze sowieso toch niet zonder reden ook.
     
  3. Buddytje

    Buddytje Bekend lid

    18 dec 2010
    785
    0
    0
    Hehe, nee als het komt, komt het heh ;)

    Ik denk dat ik vraag of ik voor de eerste een fysio behandelingetje kan krijgen want het wordt de komende week vast niet minder allemaal.. Overleef t wel natuurlijk maar lekker is anders.
     
  4. Bika

    Bika Niet meer actief

    Tuurlijk overleef je dit wel, maar waarom zou je niet wat verlichting zoeken als het wel beschikbaar is toch?
     
  5. angel229

    angel229 Niet meer actief

    Zo wij hebben net een leuke film gekeken! Big Mommas: Like Father, like Son. Echt lachen.

    Ik begin ook echt te merken voor het eerst dat mijn longen het zwaar krijgen.

    Ik ben het gewoon zat haha. Kom nog niet meer van de bank zonder hulp door de pijn in mijn bekken. Maar beeb zal nog wel even blijven zitten, helemaal als ie op zn mama lijkt. Ga zo lekker richting bed, mannetje is nog even wat te eten aan het maken. Hadden allebei een beetje honger.
     
  6. simple

    simple Bekend lid

    3 dec 2010
    951
    0
    0
    limburg
    Buddy dat zou fijn zijn als je daar een fysio behandeling zou kunnen krijgen, dat zal zeker verlichting geven. Kan me voorstellen dat je erg stijf wordt van zoveel liggen.
     
  7. Naiobi

    Naiobi VIP lid

    25 apr 2008
    6.397
    0
    0
    None
    Hellendoorn :)
    Onze zoon Dean is geboren!! Natuurlijke wijze. Weegt 2920 gram en is 49 cm lang!!
     
  8. Buddytje

    Buddytje Bekend lid

    18 dec 2010
    785
    0
    0
    O najobi wat fijn! :D gefeliciteerd!
    Geniet er van. ;)
     
  9. poohbear81

    20 jan 2011
    87
    0
    0
    NULL
    NULL
    Gefeliciteerd met de geboorte van Dean!! ;)

    Hoe is het met jullie??
     
  10. simple

    simple Bekend lid

    3 dec 2010
    951
    0
    0
    limburg
    Hier nogmaals gefeliciteerd Naoibi :D En nogmaals leuke naam. Die stond ook hoog aan mijn lijstje met kindernamen. Hier is pas nog een Dean geboren in de buurt. Hopelijk mag hij snel uit de couveuse. Het is dan toch nog snel gegaan of niet?
     
  11. danielle83

    danielle83 Fanatiek lid

    1 dec 2010
    1.040
    0
    36
    Proficiat naiobi met jullie zoon Dean!! Alles goed gegaan?
    Geniet er maar lkkr van:)
     
  12. angel229

    angel229 Niet meer actief

    Gefeliciteerd Naiobi!!! Dat is snel gegaan. Geniet lekker van je gezinnetje!
     
  13. Kabouter Klus

    Kabouter Klus Fanatiek lid

    6 nov 2006
    2.657
    0
    0
    Noord-Brabant
    Dikke felicitaties voor de papa en de mama!
    Jullie zullen wel helemaal verliefd zijn:D:D.

    Is Dean gisteren nog geboren of vandaag, de 22e?
    (Kan ik dat op mijn lijstje zetten, hihi)

    Je bent alweer nr. 2 die oorspronkelijk 1 dag voor mij is uitgerekend en eerder bevalt! Ik wil ook!!! Alles goed gegaan???
     
  14. Natas79

    Natas79 Fanatiek lid

    28 jul 2010
    2.028
    0
    0
    Verpleegkundige
    Haarlem
    Gefeliciteerd Naiobi! Geniet ervan.
     
  15. Bika

    Bika Niet meer actief

    Gefeliciteerd Naiobi!!!




    Nou weer dikke teleurstelling in het ziekenhuis net. In plaats van dat die **** vorige keer kennis van mensen met astma had gehad, dan had ik dan al geen hoop meer op inleiding gehad.

    Het is niet dat ze niet willen inleiden, het is niet mogelijk bij mij. De proglandines die ze altijd gebruiken om in te leiden zorgen voor een verslechtering van de astma en dat is een te groot risico. Ze kunnen hooguit mijn vliezen breken als ik al wat ontsluiting heb, maar inleiden kunnen ze dus nooit. Als de baby er met 42 weken nog niet is zullen ze dus ook een ks moeten doen.

    Een wat positievere noot: de baby is al volledig ingedaald en ligt vast. Mijn man denkt dus ook niet dat als hij nu al helemaal is ingedaald dat het tot 42 weken zal komen, dus ik heb nog wat hoop! En ik laat hem gewoon vanaf 37 weken voelen of ik al wat ontsluiting heb, op het moment dat ik dat heb kunnen de vliezen dus gebroken worden en komt het dan gewoon op gang.

    Ik schrok wel even toen ze zei dat ik nu niet meer midden in de winkel plat op de grond hoefde te gaan liggen als de vliezen breken, wat je dus schijnbaar normaal wel hoort te doen als de baby nog niet is ingedaald. Wisten jullie dat?
     
  16. Bika

    Bika Niet meer actief

    En de Pethidine Angel, dat moest geen probleem zijn. Het kon idd zoals je dacht voor ademsupressie zorgen, maar niet in ernstige mate en dat konden ze dan daar zo wel oplossen.
     
  17. angel229

    angel229 Niet meer actief

    Ahh, goed dat je het gevraagd hebt. Daar ligt als ik pijnstilling zou willen toch mijn voorkeur. Die infuzen toen ik HG had, waren afschuwelijk. Alles went, maar toch.

    Zo wij moeten op controle bij de VK. Laatste echo (denk ik). En 36 weken gesprek. Ben eens benieuwd.
     
  18. Bika

    Bika Niet meer actief

    Ja vind de Pethidine ook fijner klinken. Ruggeprik kan ook voor benauwdheid zorgen als ze te hoog zetten dus maakt dan ook niet uit.

    Wat bespreken ze bij 36 weken gesprek?
     
  19. Sjulie

    Sjulie Fanatiek lid

    17 jun 2010
    1.998
    0
    0
    lerares biologie
    tussen eindhoven en tilburg
    Naiobi, PROFICIAT!!!!

    Hier geslapen van 0230 tot 0700.... pff wat een nacht
     
  20. Bika

    Bika Niet meer actief

    Hahaha dat klinkt mij als muziek in de oren hoor Sjulie, van half 3 tot 7 doe ik het voor!
    Merk je trouwens dat de babies elkaar wakker maken of lig je eerst van de een wakker en vervolgens van de ander?
     

Deel Deze Pagina