Ook ik kom hier meepraten, praat ook mee in het grote topic maar als jullie hier praten dan word dat andere zo rustig Uitgerekende datum 24-08-2011. Als het mag natuurlijk . Iedereen Gefeliciteerd!
Ok, dan klopt het toch wat ik in mijn boekje geschreven heb. Die heeft het nu namelijk over week 5. Klopt eigenlijk ook wel 16-11 eerste dag laatste menstruatie Week 1: dag 01 t/m 07 = 16-11/22-11 Week 2: dag 08 t/m 14 = 23-11/29-11 Week 3: dag 15 t/m 21 = 30-11/06-12 Week 4: dag 22 t/m 28 = 07-12/13-12 Week 5: dag 28 t/m 35 = 14-12/20-12 Zo nu ben ik eruit haha
Het wordt nu ook wel een beetje druk hier ja en ik geloof dat de ts het juist hiere had gestart zodat het wat rustiger was of niet m80? Is het niet een idee voor de nieuwe wie erbij zijn gekomen want dat zijn er best veel om een appart toppic te maken want ik vind het zonde als van de oude groep iedreen weggaat omdat het tw druk wordt.
Der is gisteren een appart topic geopend maar deze is weer verwijderd door een moderator omdat het anders niet te overzien blijft met al die kleine topicjes. Pff vanacht weer vrij slecht geslapen. Stikte weer van de hitte terwijl dat de nacht ervoor weer veel minder was.
Wel jammer dat het ineens zo druk word. Ik heb maar beperkte tijd om te kijken en te reageren en nu is het gewoon niet bij te houden . Hoe gaat het verder met jullie dames? Hier nog steeds niet echt kwaaltjes!
Sorry zou het wel een beetje raar vinden als de nieuwe niet welkom zijn.. Het topic heet toch 2de helft augustus mama's dan is toch iedereen welkom die dan uitgerekend is....?! En hoe drukker hoe gezelliger toch?!
Tuurlijk is iedereen welkom, We hadden alleen een klein clubje wat steeds groter word. Wat ergens natuurlijk super leuk is! Alleen word het steeds lastiger om het bij te houden
M2b, als je rustig begint heb je het zo doorgelezen. Het went wel De maand Augustus is nog niet voorbij dus was het te verwachten dat het drukker werd.
Mja, ik zit 4 dagen in de week op mijn werk en de weekenden zijn ook druk, dus dan is het wel veel om het savonds door te lezen . Nu ben ik even op mijn werk online maar dat kan ook niet altijd!
Klopt, maar wil toch wel weten hoe het met alle dames gaat . Maar goed, tjeee ik hoop voor jou echt op een plakbeeb zeg! *diep respect voor jullie!*
Hallo! Even heel iets anders, ik heb een vraag: Wanneer is het nodig om te beginnen met het smeren van een anti-striae creme? Is dat een geval van; beter voorkomen dan genezen? Of begin je daar pas later mee? En hoe gaat het met iedereen? Al veel nieuwe kwaaltjes?
ik denk vanaf een weekje of 10/12? Lijkt me niet echt nuttig om met 4/5 weken al te gaan smeren Pff ik heb me vanacht weer slecht geslapen. Potver hihi Ben nu de gyn aan het bellen en sta al 8 minuten in de wacht. 'Al onze medewerkers zijn in gesprek'. Wat een rotservice!
Sjulie, hier vanochtend een half uur in de wacht gestaan, vind je het gek met maar 1 assistent. En dan nog zeggen alle medewerkers zijn in gesprek alsof ze er zoveel hebben hihihi Hier echo op 3 Januari.
Hier zitten er wel een stuk of 4 hihi. Maar och, ik ben aan de beurt geweest. Mijn afspraak is verzet van 18-01-10 naar 04-01-10 om 0910. Dat is lekker 1,5 week eerder. Dan weet ik meteen hoeveel weken het exact is
Heb net nog even een kerstcadeautje besteld bij Bol.com van Kluun, 'Help ik heb mijn vrouw zwanger gemaakt'
SAMMIE88, Wat zie ik nou wauwieeee wat ontzettend gaaf na zo lang onwijs gefeliciteerd!!!!!!!!!!!! We waren vorige keer aan het praten in "het temp topic" weet je nog we waren toen allebei net zwanger denk ik maar dat wisten we toen nog niet wat fijn dat het toch nog gelukt is en hoop dat we allemaal plakbeebs hebben aka bison baby's