Hee meiden Ik woon in Duitsland en mijn buitenlandse partner is eindelijk bij me - hoera! Er wordt nu dus officieler gestart voor een kleintje Vroeg me af of er meer meiden zijn in het buitenland of met een buitenlandse partner. Mocht het uiteindelijk, hopelijk, zo ver zijn, dan komen er toch weer net andere dingetjes bij kijken dan in Nederland.
hey geen ervaring mee.. maar woont je partner ook in duitsland dan? en wat voor dingetjes zijn er anders als hier in NL dan? suc6!!
Jep, m'n man woont nu bij me. Eerder deden we al niet aan voorbehoedsmiddelen, maar zagen we elkaar zo 3/4 maanden niet, dus voor zover ik weet, hebben we altijd mijn ei misgelopen Geen idee wat er allemaal anders gaat zijn Verloskundigen, Frauenarzt... bevalling in ZH of mutterhaus, geen idee nog hoe het hier allemaal zit. Leek me gewoon gezellig om een groepje meiden te vinden die ook net beginnen, en gezien er zoveel clubjes zijn, dacht ik het toe te spitsen op buitenland of buitenlandse partner... in mijn geval beide
Hoihoi, Wij wonen ook in duitsland en er is bij Algemene clubs ook een clubje van Mama's wonend in Duitsland. Je kunt altijd meekletsen daar, er zitten dames met wat oudere kinderen, maar ok dames die pas net zijn bevallen of zwanger zijn.
Thanks Hopmarjanneke! Had het topic tijden geleden eens gezien inderdaad, dacht dat het uitgestorven was hihi, zal hem vanavond of in het weekend weer eens opzoeken