Na twee prachtige meisjes hebben we te horen gekregen dat het nu echt een jongetje wordt! Superleuk natuurlijk maar dan die namen. Voor een meisje wisten we er wel tien, maar voor een jongetje is het zo lastig. Zal eerlijk bekennen dat vooral ik degene ben die echt bijna niets leuk vind... Kort en stoer moet het zijn maar ook een beetje lief... Onze dochters heten Elin en Julie en natuurlijk moet het daar ook een beetje bij passen. Namen die nu op het lijstje staan die wel oké voelen: - Hidde - Tijn - Pelle - Daan (maar komt zo veel voor!) Ook vinden we Sverre en Morris wel aardig maar misschien iets te apart voor ons en ook niet helemaal passend bij de meiden. Of valt dat wel mee? Jullie merken wel het WOW gevoel is er nog niet. Wie helpt ons een handje?
Tijn, Morris en Daan vind ik super leuk, maar vind ze allemaal goed bij de namen van je meiden kunnen hoor! Verder: Melle Koen Thije Polle Jens Mads Ole Franke Hugo Aron Casper Max Tobias Siem Auke Diede Hessel Joes Joppe Nanne Seppe Tibbe Timme Floris Noud
Sverre en Morris stonden ook op ons lijstje, uiteindelijk is het P.elle geworden Vind Morris heel leuk staan bij de namen van je dochters.
Jeetje wat leuk al die reactie zo snel! Dank jullie wel! Grappig in het rijtje namen van Chocoladekoekje staan heel veel namen die hier voorbij zijn gekomen. Manlief vindt namen als Mads, Max, Diede, Floris e.d. erg leuk. Beetje een hoog 'hockeyclub-gehalte' heeft het wel maar dat past ook wel bij ons Nu zoek ik in deze categorie de wat stoerdere varianten.... Timme staat trouwens ook nog wel hoog op ons lijstje, die was ik vergeten te noemen, dank voor de reminder
Pelle vind ik erg leuk, maar Morris ook (al is dat naar mijn idee weer een heel ander type naam) Tijn en Daan vind ik wel aardig, maar beiden nu vrij populair... Mats (met t ipv d) vind ik ook mooi en goed passen bij de namen van jullie meiden. Opties: Fedde/Faber. Succes, een jongensnaam is zoooo moeilijk
Vind Morris ook wel een beetje anders, twijfel dan ook of deze helemaal bij ons 'past'.... Denk dat het uiteindelijk tussen: - Hidde - Pelle - Tijn - Daan - Timme - Fedde (ook leuk!) zal gaan. Toch de wat meer 'standaard-namen' vrees ik... Meer namen die hierbij passen zijn zeker welkom. Vind overigens zelf ook wel dat Tijn en Daan wel erg veel voor komen, zeker hier in de buurt. Ben ook wel benieuwd welke nou het leukst bij Julie en Elin past (overigens verder met een oer Hollandse veel voorkomende achternaam...).
ik vind Jarno er super bij passen zo heet mijn oudste zoon dus ik vind het super en Milan vin dik ook leuk zo heet mijn jongste maar uit jouw rijtje vind ik tijn het leukst en fedde vind ik ook leuk
Ook wij zitten momenteel midden in de 'namen-drama', vind vele namen leuk en het grappige 9 van de 10 zijn hetzelfde als die tussen jullie rijtje staan. Maar ook hier nog niet helemaal het WOW-gevoel gevonden. Mijn favorieten zijn momenteel Tijn, Daan en Pelle. Helaas vallen Tijn en Pelle af omdat dit geen optie is voor vriendlief, net als Morris en Timme. Daan vinden we beide leuk, maar idd tsjaaa wel heel doorsnee en populair... Blijf je topic nog even volgen en ben benieuwd waar jullie keus uiteindelijk naartoe gaat! Succes
Hidde, Mats en Fedde zijn overigens niet mijn smaak, stoer, maar hebben voor mijn gevoel niks lieflijks...
Wat grappig Labesi dat jullie een beetje met dezelfde namen puzzelen! Hebben jullie al andere kindjes? Sam is hier ook gepasseerd maar vind het 'lastig' dat ook zoveel meisjes deze naam krijgen. Tobias (of Toby) vind ik ook een lieve naam maar komt al zowel in de familie als bij een vriendin voor.... Dat geldt overigens ook voor Mats. Ben blij met al jullie ideeën en meningen hoor! Krijg er steeds meer gevoel bij!
Vond het ook erg grappig, vandaar ook mijn reactie.. Ja we hebben al zoontje; L.ars. Gezien L.ars ook een vrij gangbare, veel voorkomende naam is leek het me leuk om nu voor een iets minder gangbare naam te gaan zoals Pelle of Luca (alhoewel die wrsch ook steeds populairder zullen worden), maar vriendlief ziet hier iets minder in hahah Wat vind je van Benjamin? Sil? Mees? Luca?