Goedendag, even van me afschrijven ik heb vorige week kijkoperatie gehad ivm veel pijn en dat niet lukt om zwanger te worden zowel met clomid & gonal f, zat een kleine cyste die is weggehaald en gelukkig eierstok en eileider bewaard gebleven dat ze daar eigenlijk ook voor vreesde .en de linkerkant konden ze niet kijken lukte niet . nu krijg nog darm onderzoek kijken of er ruimte is . maar nu adviseren ze me ivf traject in te gaan iemand hier ervaring mee samen met endometriose dat jullie snel zwanger werden of juist niet ?en ik heb ook nog eens dat geen tweeling mag krijgen ivm hoornachtige baarmoeder .. . gr
Ach wat heftig Carianne88, ik hoop dat je darmonderzoek ook goed gaat. Ik ben nu pril zwanger van mijn 2e IVF poging, dus het kan zeker. Ik had het niet heel heftig (vooral op middenrif) maar is hier en daar wel wat weggebrand. Je hoort wel meer dames die ook met heftige endo toch gewoon zwanger worden (ev. met IVF)
Zo te zien ben je ook lang mee bezig geweest. Gefeliciteerd hopen dat blijft plakken Ik heb de hoop wel naar word zware traject. Moet volgende week vrijdag terug komen en hoop dat meer weet dan
Ik heb ook endometriose. Zwanger worden op de natuurlijke manier lukte niet, maar met ivf wel, dus hier een positieve ervaring. Succes met alles!
Ik ben ook zwanger geworden met endometriose. Eerste zwangerschap was na de 2e ivf poging. Helaas miskraam geworden. Nu 20 weken zwanger na een ivf poging in Dusseldorf. Dus het kan zeker, maar het heeft meer dan 3,5 jaar geduurd voordat ik blijvend zwanger was.
Ook hier een positief verhaal. In 2012 geopereerd aan endometriose graad 4. Met name eierstokken en baarmoeder waren flink verkleefd, maar ook mijn darmen zitten onder de endometriose. Operatie duurde 6 uur. Daarna 1ste IVF poging; mislukt. Ook alle 7 cryo's mislukt. 2de IVF verse terugplaatsing was raak! En in 2014 een pracht zoon gekregen. Wens voor een tweede was er. Nog 5 cryo's, helaas mislukt. Daarna 2 ivf pogingen gedaan met cryo's, allebei geen zwangerschap. Na een pauze van anderhalf jaar nog 1 keer geprobeerd.... En zie mijn banner. Dit is ook een verse terugplaatsing. Nu wel het ultra lange traject gedaan. Eerst 3 maanden lucrin gebruikt. Dus vanaf februari aan de hormonen. Zwaar traject, maar als deze beeb blijft plakken is het de moeite waard! Succes!
Hier ook endometriose, ontdekt na spoedoperatie vanwege bbz. Klachten had ik al jaren en werden steeds verwezen naar ‘hoort erbij’ en prikkelbaar darmsyndroom etc. Wij zaten toen al in de mmm overigens. Hierna nog 2 iui pogingen en 2 icsi pogingen gehad (ivf kwamen we niet voor in aanmerking vanwege kwaliteit semen) deze hebben geen positief effect gehad, 3e icsi poging is met andere medicatie afgebroken vanwege te weinig groeiende follikels dit is een escape-iui geworden. Hieruit zijn we zwanger geraakt met 0,1 miljoen semen (zwaar onder de grens voor iui) en met enkel 1 eileider. Is er een specifieke reden waarom ze gelijk doorstappen naar ivf? Hier gaven ze aan liever iui te hebben met endometriose zolang de overgebleven eileider nog voldoende functioneerde.
Met kijkoperatie moesten ze kijken wat de beste behandeling is en mijn vruchtbaarheid en kwan die hier op volgende week moet ik terug komen dan hoor ik meer..