Oef, zo makkelijk als mijn eerste zwangerschap ging, deze zwangerschap is pittig. Ik tel de dagen af en het zijn er nogal wat nog te gaan. Op dit moment 28 weken en 1 dag zwanger. Ik zit mezelf enorm in de weg, ik wil van alles doen, lees nesteldrang, maar lichamelijk lukt het niet. Ik moet dingen uit handen geven, maar dat past totaal niet bij me. Op dit moment lukt het me niet eens een gordijn te meten en te naaien, wat weer een lekkere huilbui veroorzaakt. Het gaat allemaal niet zoals ik wil. Dit kindje ligt lekker laag in mijn bekken, wat zorgt voor pijn in mijn onderrug en flinke bandenpijn. Positieve eraan is, dat ik nu gelukkig weinig last heb van maagzuur. Het enige wat door mijn hoofd heen spookt, is dat er nog heel gedaan moet worden. De slaapkamers zijn nog niet af, al heeft mijn man beloofd dit af te hebben voor ik met verlof ga over 5 weken..... ik hou heel veel van mijn man, maar eerst zien en dan geloven, hij houdt er zijn eigen tempo op na. Ik ben normaal de handigste in huis, maar nu met de klachten die ik heb, kan ik dus alleen toekijken en lekker vaak naar de wc waggelen, enorm frustrerend. Ik kan niet wachten om de babywasjes te draaien en het kamertje in te ruimen, maar er moeten toch echt eerst nog 2 slaapkamers af. Wat ik hier nu eigenlijk mee wil zeggen..... helemaal niets, maar ben het even kwijt . Kan niet wachten tot we weer een kleine frummel in onze handen mogen houden. In de tussentijd hoop ik gewoon dat mijn lijf wat minder tegen gaat sputteren en ik toch nog wat d8ngetjes gedaan krijg!
Balen meid! Ik herken mijn man er wel een beetje in (behalve dat ik niet zo handig ben ). Ik heb uiteindelijk een lijstje gemaakt met klusjes die ik graag gedaan wilde hebben, dat hielp ons allebei! Hij wist wat ik graag wilde en ik hoefde er niet over te zeuren Hou vol, uiteindelijk is het het echt allemaal weer waard!!
Herkenbaar hoor. Hier moesten er 2 slaapkamers bij gebouwd worden en vervolgens moest iedereen een kamer opschuiven. Dus 4 slaapkamers opnieuw stucen/verven/behangen en inrichten. Beloofd werd het met 30 weken af te hebben, dit is deels gelukt. In principe is nu alles klaar alleen alle slaapkamers moeten nog plinten, op 1 kamer een lamp en even opruimen, en de babykamer moet nog gordijnen en wand planken. Dan nog alles opruimen/inrichten wassen en poetsen. en ik ben bijna 36 weken zwanger ik kan gelukkig nog redelijk wat zelf, qua schoonmaken dan, want klussen is niet voor mij weggelegd. Je bent dus niet de enige die niet alles perfect "op tijd" klaar heeft maar uiteindelijk komt alles wel goed.
Wij hebben de kamer waar wij zelf heen verhuizen waarschijnlijk net klaar. Babykamer niet. Maar baby slaapt toch eerste 6 maand sowieso bij ons. De baby merkt er allemaal niet zoveel van. Ik begrijp je goed maar zou proberen wat te relaxen.
Ik ben gelukkig vrij realistisch, we hebben nog heel wat weken te gaan. En ook de baby gaat eerst lekker bij ons op de kamer slapen en ik weet dat het de baby ook echt niet gaat interesseren dat de hydrofiele luiers niet netjes gestreken zijn hihi Het is vooral mijn eigen onrust die me in de weg zit, heerlijk die hormonen, ik ben mezelf maar dan met bepaalde karaktertrekken wel 5x uitvergroot