Allen bedankt voor het welkom en de succeswensen! @Pina82: Ik had een mirena spiraal. Ik had er veel klachten bij, dus dat was een mede oorzaak dat ie eruit moest! Maar anders wilden we er in september toch voor gaan. Mijn man zei net nog half serieus: moeten we voor deze maand nog maar even condooms halen... Ik vroeg of hij wel in orde was en dat als hij serieus was, hij maar 2 weekjes helemaal moest wachten..! hihi! Toen dacht hij: ach wat maken die twee weekjes ook uit. Joh! @MamavanA.. : Ik zie eigenlijk niet wat. Is deze test van vandaag? Maar morgen kan je eigenlijk pas testen zie ik? Ik duim met je mee dat ie morgen duidelijker is!!
Ik heb vanmorgen getest en whaaaaaaa ik ben zwanger!!! echt totaal niet verwacht, want ik heb geen duidelijke klachten...dus hopen dat het goed blijft gaan. Ik heb twee testen gedaan, want het was nog geen knaltest naar wel duidelijk! Ik heb nu alleen een foto op mijn mobiel, krijg hem niet geupload en geen computer met internet vandaag. Pfff ik heb het er warm van!
Cindy, bedankt! Dit was de eerste ronde ja. @pina: het was inderdaad een hele onrustige nacht, terwijl ik er niet voor de kleine meid uit hoefde. Hoe wist jij dat? Ik had het zooo warm en lag maar te draaien. Vanmorgen wilde ik opeens niet meer testen, want ik had echt het iee dat het geen zin zou hebben. ik ga kijken of ik internet op mijn laptop via mijn telefoon kan krijgen, want ik wil heel graag het resultaat laten zien.
Cindy, ik wil het liefst 3 kindjes maar manlief echt niet. Dus ja, dan houden we het bij 2! Hoera voor Moon! Gefeliciteerd meid, super! MamavanA, spannend, zou als ik jou was over een dag of 2 weer testen Misa, welkom!
ja hoor Moon echt hartstikke zwanger!!! Gefeliciteerd nogmaals. En nu kan je een nieuwe banner uitzoeken!
NOUUU moonchild!! gefeliciteeeeeeeeeeeeeeeerd!!! geweldig de eerste ronde!! wauw!! superrrrrrrrr geniet van je mooooooie test!!
lijstje aangepast: NOD-lijst Mama's die gaan voor een 2e kindje!! Mamavanamarylli, dochter 5 mnd- ronde 4 - NOD 16 aug Violetriot, zoon 6 mnd - ronde 1 - NOD 3 sept Fafje, zoon 11 mnd - ronde 4- NOD 6 sept Stoetel, zoon 9 mnd - ronde ? - NOD ? Sukke, zoon 8 mnd - ronde 1 - NOD ? Leeuw, dochter 7 mnd - ronde 1 - NOD? OnsWondertje, zoon 7 mnd - ronde 2 - NOD 1 okt Gravid, dochter4jr&zoon3mnd - ronde 2 - ZWANGER: Pina, zoon 9 mnd - ronde 2 Moonchild, dochter 10,5 mnd - ronde 1 MamavanA,wil je wachten tot de test duidelijker is of wil je ook in het zwanger lijstje? Moet je zelf maar ff aanpassen! ohhh na mamavanA ben ik de volgende op het NOD lijstje, spannend!
spannend, Violetriot, wauw stel je voor dat jij ook gelijk in ronde 1 zwnager bent ik duim voor jullieeeeee allemaal! (LEUK ik ben nog niet eens vruchtbaar laat staan dichtbij nod hahahaha)
Fafje, zou wel echt heeeeeeel bijzonder zijn, durf er niet op de hopen hoor.. Al hadden we toen met Mart ook niet verwacht, ronde 2. Dus vruchtbaar zijn we wel iig.. Ik wacht het rustig af..(wat duurt een maand lang he als je wacht..)
ja mamavanA nog getest? Hier is vruchtbaar slijm gesignaleerd! En ik zou idd over een dag of 2 m'n ei moeten hebben dus dat klopt. Had het vorige x ook duidelijk rond mijn ei. mijn lichaam doet het iig nog haha
Inderdaad Weet niet of het door de pilstop is of omdat ik graag zwanger wil worden maar heb er ook echt veel zin in, hihi. En manlief ook, die vind het maar wat fantastisch om weer voor een kindje te gaan
Mooie test hoor moonchild! Geniet er maar van. Eerste ronde lees ik? Super! Gebruiken jullie voor zo'n eerste ronde ook al gelijk ovu testen om te weten wanneer het moment is? Want ik heb nou echt geen flauw idee!