Gistermiddag 15:30 tijdens controle heeft de gyn een inwendig onderzoek gedaan. Ik bleek 3 cm ontsluiting te hebben. Ze heeft me gestript vanwege mijn klachten. Helaas op heel veel bloederig slijm heeft het tot nu toe nog geen effect gehad. Volgens de gyn heb ik dus 3 cm ontsluiting en ligt mijn baarmoedermond al erg mooi naar voren en gunstig. Betekend dit dat de bevalling niet lang meer op zich laat wachten of kan het evengoed nog weken duren?
Het bloedverlies na het strippen mag nog een aantal uur aanhouden. Wel is het de bedoeling dat het weer minder wordt en door de dag donkerder van kleur/ bruin. Rondlopen met 3 cm ontsluiting zegt helaas niets. Hier kun je rustig nog een tijdje meer rondlopen. Maar je hebt wel meer kans om te bevallen dan iemand met een stugge staande baarmoedermond zonder ontsluiting. Mogelijk ben je inmiddels bevallen? Groetjes Gea
Ik ben in inderdaad bevallen inmiddels. Ze is maandag op dinsdagnacht geboren om 01.53 met een erg slechte start. Apgar 1-4-8 nu gaat het hartstikke goed en zijn we lekker thuis.
Hartelijk gefeliciteerd met je dochter! Tjonge wat heftig dat ze zo'n slechte start had, maar fijn te lezen dat het nu goed met jullie gaat en jullie lekker thuis zijn. Geniet ervan en veel geluk toegewenst. Groetjes Gea