Ha meiden, Hoelang zat er bij jullie ongeveer tussen de dag dat je een positieve ovulatietest en de dag dat je een positieve zwangerschapstest of menstruatie kreeg?! Bij mij zit er morgen namelijk al 3 weken tussen....en tot op heden nog geen menstruatie. Gisteren maar weer eens een zwangerschapstestje gedaan, negatief! Ben eigenlijk wel benieuwd of er bij andere meiden ook zo'n lange tijd tussen zat... Alvast bedankt!
Hoi Annie! Ik heb een vrij regelmatige cyclus en bij mij is dat dus meestal 15 dagen wat er tussen zit. Dus aan mij heb je niet veel ! Misschien kun je even de ha bellen en bloed laten prikken? Dat weet je het zo. wel heel apart, zeker omdat je ook aangeeft dat je een positieve ovulatie test had. Anders zou ik zeggen dat je een ronde overgeslagen hebt.. Maar goed ik zeg al heb hier geen ervaring mee dus kan je niet goed helpen. Liefs
hmm.. ik teste 6 febr positief met ovutesten, en afgelopen zondag 6 dagen voor NOD een positieve zwangerschap test!
Bedankt voor jullie antwoord meiden. Ik heb gisteren idd de dokter maar even gebeld. De assistente zei dat ik nog een paar dagen af moest wachten. Misschien dat de eisprong toch wat later is geweest of dat ik langzaam Hcg aanmaak. Maar ik vroeg me af of meer meiden die hebben (gehad). Vind het zelf maar vreemd.... Voor het eerst dat ik die ovulatietesten gebruik, om een beetje inzicht te krijgen in m'n cyclussen, maar op deze manier geeft het mij niet echt duidelijkheid!
dankje! Ja voel me op zich wel goed! ben alleen zo bang dat het nog een miskraam gaat worden! Succes!
3 weken klinkt inderdaad wel lang, ik hoop voor je dat je toch zwanger bent.. Bij mij is het altijd exact 14 dagen van eisprong tot NOD.
Mijn eisprong is dit keer ook veel later gekomen na de positieve ovulatietesten. Dit weet ik omdat ik ook temperatuur. Hierdoor krijg ik waarschijnlijk pas 3 weken na positieve test mijn menstruatie. Het klopt dus niet altijd die testen.
@Nijntje01, o oke. Wat vreemd dan he... Wel slim om het idd ook met temperaturen bij te houden. Ik ga dat een evt. volgende ronde ook maar eens doen dan. @buikje0, ik hoop het natuurlijk ook dat ik zwanger ben!! Kijk er zo naar uit. Maar aan de andere kant probeer ik er nog niet te veel op te rekenen. Zo bang voor teleurstelling....
Op zich is het niet heel vreemd Een ovulatie test , test alleen je lh piek, maar niet je daadwerkelijke eisprong... Dus er is een kans aanwezig dat je ei pas later springt.. Idd temperaturen geeft echt alleen de eisprong aan, alleen is die dan al geweest en heeft klussen geen zin.. Dus de combi ovu testen en tempen is vind ik zelf ideaal
Bij een evt. volgende ronde ga ik dan ook maar temperaturen! Dan heb je idd wat meer duidelijkheid. Ik zit inmiddels op dag 45 en nog niet ongesteld. Durf niet meer te testen.... als ik maandag nog niet ongesteld ben, toch maar een testje doen óf de dokter even bellen.