Hoi dames heb even een vraag... Gisteren Ben ik ongi geworden. Was nog niet heel veel... Geen volle tampons en nog veel bruin slijm erbij ( sorry voor details ) Nu heb ik vandaag niets in van maandverband of tampon en ben nog geen bloed verloren... Niet op papiertje of in ondergoed. Moet ik nu gisteren wel als mijn eerste ongi dag beschouwen? Er zat wel wat helderrood bij gisteren.
Ja dat had ik 25 januari ook. Alleen 25 en 26 januari minimaal bloedverlies. Vandaar dat deze cyclus ook tussen 'haakjes' staat in mijn handtekening. Ik heb hem dus wel mee geteld.
De menstruatie kan ooit wat minder zijn. Het bruine is oud bloed. Als je twijfelt kun je gewoon een testje doen.
Ik denk het niet, aangezien er op internet staat 2 dagen helderrood bloedverlies wordt gezien als menstruatie. Misschien is het wel een innestellingsbloeding?
Ja toen heb ik een test gedaan --> negatief. Volgens de berekening van (gemiddelde cyclus van 40 dagen) zou ik afgelopen woensdag ongesteld moeten worden. Woensdag test gedaan en vandaag, beide negatief. Ook nog geen menstruatie . Dus we wachten af...
Heb 't ook gehad. Lang nog getwijfeld of 't een menstruatie was of niet, maar nu 2 weken later nog niet, dus zal wel zo geweest zijn. Ook negatieve zwangerschapstesten. (Twijfel toch nog wel klein beetje, want voel me wel 'anders', maarja, testen zijn negatief, dus dat moet ik maar geloven.)
En het is weer weg pfff... Gisteravond en vannacht dus weer maar een kwart tot halve tampon bloed met heel veel bruin en klein beetje rood. Nu weer niets tot nu toe. Ik blijf het vreemd vinden maar ik denk niet dat ik zwanger ben hoor.
Het kan ook nog van het ontpillen zijn. Ik heb het deze week ook de hele week wat donker bruinverlies en als ik naar de wc ging donker rood. Ik heb toen mijn vraag bij de verloskundige gesteld van dit forum en die zei dat het ontpillen was.isschien heb jij er ook nog last van