Hallo allemaal, Wij gaan met oudejaarsavond een midweekje naar Center parcs. Nu zijn er nog 2 parken over waar we uit gaan kiezen. We zijn met 2 volwassenen en 2 kinderen (3,5 en 1,5 jaar) We kunnen boeken een 4 persoons comfort huisje op het Meerdal of een 5 persoons premium huisje bij de Eemhof. Dillema. De eemhof is 200 euro duurder, maar dan zitten we wel premium en ons zoontje heeft dan een eigen slaapkamer. Het is voor ons ook 3 kwartier minder met de auto. Het Meerdal heeft wel weer een indoor speelparadijs wat misschien in december niet verkeerd is en is dus 200 euro goedkoper.... Welk park vonden jullie het leukste? Heb gelezen dat de premium huisjes bij de eemhof vernieuwd zijn?! Bij comfort ben ik weer bang voor een oud en vervallen huisje hoe is dat bij het meerdal? Bedankt voor het mee denken
Zie opeens dat het Meerdal niet meer te boeken is met korting en de eemhof opeens veel duurder is Er mag een slotje op dit topic!
Balen zeg, maar gewoon in de gaten houden kan zomar zijn dat over een uurtje er weer wat vrij is Ik zou in ieder geval voor Meerdal gaan, die heeft ook een leuke plaza waar je gezellig kan zitten. Eemhof heeft wel restaurants en cafe's maar niet geschakeld, dus geen gezellig centrum. Ik vind dat echt een mooi weer park
Heb gezocht maar het wordt echt te duur zonder leuke aanbieding. Ik denk dat we nu naar het Vennebos gaan! Nog even mijn man enthousiast maken hihi.
Je noemt mijn drie favoriete parken! Maar op dit moment, metdo hter van 2,5 is vennebos toch echt mijn favoriet. Redelijk klein, zwembad overzichtelijk en niet absurd groot. Tja en die comfort huisjes verouderd? Zal best, maar ik ga geen 200 betalen voor een net iets groter huisje met iets nieuwere meubeltjes. Als ik luxe wil en een goed bed, blijf ik wel thuis
Hahaha dat klopt sjak... we vonden het ook veelste duur. We zouden nu 993 euro moeten betalen voor een 5 persoons premium huisje. Hadden we comfort geboekt dan zou het 865 euro worden. Nou voor een midweekje vind ik dat echt veelste duur. Mijn man is enthousiast dus ik ga vanavond boeken voor het vennenbos! Voor ik dalijk ook hier de korting weer misloop
ik weet niet of je nog moet boeken maar er zijn nog 6 persoons comforts op port zeelande voor 750 maar nog steeds erg duur
Wauw wat een prijzen je kan ook mysterypark boeken Oh zie net alleen dat dat niet de week van oud en nieuw kan
Nee dat kan niet in die week. Je bent er al uit zie ik, maar toch: de premium huisjes op de Eemhof zijn idd vernieuwd en heel erg mooi. Maar meerdal is zeker in de winter een veeeeeeeeel leuker park! Eemhof heeft geen dome en buiten de zomer is het daar saai en stil vind ik. De comfort huisjes van meerdal zijn wel heel eenvoudig. Vennebos is ook leuk!
We hebben inderdaad geboekt voor het Vennebos! We gaan vrijdag naar port zelande voor het sinterklaas weekend! Altijd hartstikke leuk! Ben heel benieuwd naar het Vennebos ik hoor veel positieve verhalen.
Meerdal viel ons super erg tegen en dan met name het zwembad. Maar we zijn de huttenheugte gewend en dat zwembad is echt vele malen mooier. Met name het kindergedeelte.