We zijn al een tijdje aan het zoeken naar een loopfiets voor onze zoon. De kleine Puky vind ik zo zonde om te kopen want dan is hij er met een half jaar uit. Maar welke is dan geschikt? Welke hebben jullie voor een 2 jarige? Mijn zoon is 90 cm Je kunt ook nergens die dingen even testen en passen, dus voordat ik bestel wil ik wel zeker weten dat het past.
Onze zoon is vrij klein voor zn leeftijd. Met 2,5 waren veel loopfietsen nog te groot (want 12 inch wielen). Op prijskiller een loopfietsje gevonden met 10 inch banden. Was maar 29 en hij rijdt er nu nog op (zadel op zn hoogst). Ideaal ding.
Renrad zit qua inch tussen de puky en een gewone grote fiets in. En je kan er later een trapgedeelte onder zetten om los te fietsen ( of met zijwieltjes) deze zijn vrij prijzig maar ook goed tweedehands te krijgen.
Google Afbeeldingen resultaat voor http://i.marktplaats.com/00/s/ODIxWDEwMjQ%3D/z/H1kAAOSwRLZT2kDg/%24_84.JPG
Kettler... Maar hier zat speelgoed winkels die gewoon een flink aantal loopfietsen gemonteerd heeft staan zodat je kan testen
Ik heb voot mijn 2 jarige meid een groot loopfiets gekocht. 14 inch. die kan je verstellen tot 16 inch. Ze is 1m08 lang en we hadden gepast voor ze 2 jaar eerd.
Milly mally en Kettler ga ik eens naar kijken. Die rennrad vind ik gaaf, maar daar is hij echt nog te klein voor. Bij ons in de speelgoedwinkels staat er een houten of soms een plastic geval maar meer ook niet. Valt dus niks te testen.
@maria80 Bedankt voor de tip. Die loopfiets op prijskiller is ook leuk en zeker niet duur! Wat een prijsverschil zeg met Puky o.i.d. bevalt deze goed bij jullie?
Mijn zoon heeft er ook een van prijskiller. Vind het best een stevig fietsje voor die prijs en mijn zoon is er heel blij mee, kan hem niet bijhouden haha. Zadel zit nog steeds op zijn laagst dus hij kan een lange tijd mee. (zoontje is nu een cm of 90 schat ik)
BMX Strider! Kunnen ze sowieso op vanaf 2 jaar (zelfs al wat eerder) Zadel is in hoogte verstelbaar van 28 t/m 44 cm.