vraagjes kma/nutrilon pepti

Discussie in 'Stel je vraag aan de voedingskundige' gestart door Basmalah, 4 sep 2009.

Topicstatus:
Niet open voor verdere reacties.
  1. Basmalah

    Basmalah Fanatiek lid

    2 okt 2007
    1.117
    0
    0
    Office Manager
    Almere
    Hallo,

    een vraagje, onze zoon van 10 weken oud heeft al bijna een maand last van zijn ontlasting, dat wil zeggen, dat hij elke keer tijdens of na de voeding een poepluier heeft.. en niet echt gewone poep maar toch wat wateriger met korreltjes (vetballetjes). vervolgens kwam er bloed bij.. dus wel 10 keer bij de huisarts en consultatiebureau geweest.. hun antwoord was elke keer anders maar werd wel afgedaan als niets. dus toen zelf maar om een doorverwijzing naar de ka gevraagd.

    ka zei meteen volgens mij is het kma. dit zijn ze nu nog aan het onderzoeken (krijgen maandag hopelijk de uitslagen) maar hij heeft wel al pepti voorgeschreven.. hij krijgt dit nu al een zo'n 3 dagen.. maar er is nog niet veel verbetering te zien.. eerder slechter zelfs (meer pijn bij ontlasting en hij gaat nu ook spugen)
    hoort deze voeding vrij snel aan te slaan? en kan ik iets doen aan het spugen?
     
  2. Friso

    Friso Voedingsdeskundige

    1 sep 2009
    5.654
    0
    0
    Hallo Basmalah,

    De darmen van je kindje hebben wel 2 weken nodig om te wennen aan een nieuwe voeding. De klachten kunnen nog wel even aanhouden. Om vast te stellen of je kindje een koemelkallergie heeft is het belangrijk de nieuwe voeding 2-4 weken te gebruiken. Tegen het spugen kun je in overleg met de kinderarts Nutriton proberen, dat maakt de voeding iets dikker en vermindert vaak het spugen.

    Succes ermee

    Groeten Eveline
     

Deel Deze Pagina