Oke. Ja koorts is niet goed met zwangerschap maar dacht dat t dan hoger was wat ze dan bedoelde. Ben met mn dochter 2 keer ziek geweest en beide keren 40 graden koorts. Mag maar 1 dag en anders direct aan de bel Trekken. Maar dat kan best dat dat al vanaf 38.5 Is hoor.. Dus maar aan de pcm dan en hopen dat t eronder blijft
@Christien, wat naar zeg. Hopelijk stijgt de koorts niet te veel dan. Heel veel sterkte in ieder geval. Zo hier naar de stad geweest en lekker samen geluncht. Ze is natuurlijk al 7 dus maakt het allemaal heel bewust mee dat is ook wel heel leuk hoor. Ben nu trouwens wel echt kapot en dan moet ik zo nog eten koken echt geen zin in, maar ja zal toch moeten gebeuren.
Straks lekker zwangerfitten, maar nu eerst even naar jullie een reactie toe. Wij versieren het buiten zelf ja. Doet iedereen hier. Ook met vlaggetjes ene en geboortebord. Mijn man is bijna klaar. Bij S. had mijn moeder een slinger gemaakt met haar naam. Ik had alles voorbereid en haar 2 enveloppen gegeven. De jongensnaam ligt nog steeds in de la bij haar haha. @nesteldrang: De keuken is helemaal klaar. Niet dat je er nog veel van ziet dat de vloer gedaan is . Grrr. Vandaag mezelf een beetje rustig gehouden en me bezig gehouden met de geboortekaartjes. @ukkie: Ligt het ook al vast? Hier nog niet, maar het ligt al wel ver in mn bekken. Oh leuk, dan nog een echot. Gaaf hoor. De beval info heb ik alweer gehad. Weinig spannends aan haha. @vk: Ik moet nu elke week naar de vk. Volgende week vrijdag weer. Vanaf week 36 ga je bij ons elke week. Is dat bij jullie ook? Ik heb echt geen idee hoelang ik ga lopen. Bij S. 40.1. Dus we zien wel. @oceanna: Hoe gaat het nu met je? Lastig he voor die mannen van ons. Baal ook wel eens van mijn buien. Vooral als S. weer eens bezig is geweest. Hoe was je controle vandaag? @christien: Balen hoor van al dat hoesten en je ziek zijn. Hopelijk knap je snel op meid. Niet lekker om je zo te voelen en al helemaal niet als je zwanger bent. Ja vier weken, maar het kunnen er ook zes zijn Grrr Haha. @slapen: Ik slaap gelukkig nog redelijk. Ben ik enorm blij mee. En als S. op bed lig, doe ik ook niets. @boeboetje: Fijn dat die buikband helpt zeg. Hoe was de echo vandaag? @happy: Oh heerlijk schone badkamer. Die staat ook nog op mijn mega lijst. Ben nu al onwijs blij dat de keuken al klaar is. Gelukkig hebben wij echt een kleine badkamer. Heerlijk. En wij doen de douche altijd uit na het douchen, dus die is nooit echt vies. Heerlijk. Nu moet ik rennen en haasten Haha. Moet over 20 min op zwangerfit zijn en moet me ook nog omkleden Hopelijk vannacht betere nachten dames! Duim voor jullie!
Wat een energie Marie haha snap niet waar je het vandaan haaltHier is de controle vanaf 36 weken ook elke week. Happy wat leuk dat je met je dochter op pad bent geweest! Is het eten koken nog gelukt? Christien vervelend zeg dat je je zo naar voelt! Hier heerst de griep heel erg met ook hoge koorts toevallig zei me moeder dat het weeën op kan wekken als je hoge koorts heb dus ik denk dat je vk daarom dat advies heeft gegeven. Beterschap en hopelijk voel je je beter met wat meer slaap! Boeboetje Fijn dat de buikband zon succes is! Lijkt me ook heerlijk net even wat extra ondersteuning. Hier laatste 2 dagen even een dipje zit niet zo lekker in me vel kids zijn ook behoorlijk ondeugend samen haalt de 1 iets uit wat niet mag doet de ander hem of haar na voel me net een politie agent de hele dag blijf aan het waarschuwen. En ben zo moe steeds slapen doe ik al een aantal nachten niet goed. Heerlijk die kwaaltjes op het eind Vandaag de bedklossen binnen gekregen en morgen avond intake van het kraamzorg bureau.
Ukkie herkenbaar maar dan maar met 1 kind. Vorige week had ze paar dagen dat ik letterlijk gek dacht te worden van dr. Niet luisteren en uitdagen. En dat In combi van niet slapen.. Kon wel janken.. Knuffel!
Bij de vk was alles goed. De kleine is goed op groei en zal bij geboorte gemiddeld zijn. Vandaag ook een echo gehad. Kleine was aan het zwaaien, duimzuigen en een boks voor papa . Verder een schattig gezichtje gezien. Hartslag was ook goed net als mijn eigen bloeddruk. Heb nu ook iedere week controle. Ben vanochtend wel ff bij de huisarts geweest ivm jeuk. Heb een koelzalf gekregen.
Fijn dat alles goed was! Hier ook jeuk op de gekste plaatsen (boven op voeten, in oksels.. Dat soort rare plekken. O ja en mn boobsss ooooo die jeuken zo
Gelukkig niet al te rare plaatsen bij mij. Buik benen en armen. Benen zijn wat lastiger maar kan ik redelijk negeren alleen men buik maakt me gek . Kleine lag trouwens ook al vast in men bekken. Moest deze vk alleen wel even extra voor voelen was eerst nog van kleine moet verder indalen ik zo van nog verder?! Volgens zk was de kleine al helemaal ingedaald. Zij ohw en opnieuw voelen ohwja kleine ligt inderdaad vast. . Ik snap dat het soms wat lastiger te voelen is allemaal maar toch man en ik hadden allebei zoiets van uhm? Tuurlijk joh nog verder indalen en de kleine komt eruit Begrijp me niet verkeerd ze is erg vriendelijk maar soms. Gelukkig zijn er 5 vk's op ons bureau op het moment en heb ik ze nu allemaal 1 keer gehad. Ik heb zo mijn voorkeur wie er van mij dienst mag hebben als de kleine zich aankondigt maar goed heb het niet voor het kiezen. Ze zijn allemaal wel aardig.
Hihi ja is logisch dat je voorkeur hebt toch! Heb ik ook qua gyn bij ons. Zit in een team van 5/6 gyn's en wil er t liefste maar 2 aan mn bed strax. De andere en vooral 1 hoeven van mij niet zo. Hier eindelijk eens redelijk geslapen!!! Joepieeee Hoefde er maar 2 keer uit om te plassen. Wat heerlijk is dat als je wakker word en niet 1 u ziet maar 2.30u
Gister eindelijk weer een echo gehad. Alles is goed met de kleine man en hij groeit netjes tussen de lijnen . Hij lag al een beetje ingedaald maar nog niet vast. Over 2 weken weer controle. @oceanna. Wat fijn dat alles goed was bij de verloskundige! Volgens mij moet ik na mijn volgende controle ook elke week langskomen. @versieren. Mijn moeder heeft van alles gekocht hartstikke lief! Ze blijft dan ook een paar dagen hier na de bevalling. @Christien. Veel beterschap! Kan me voorstellen dat je dit er nu ff niet bij kan. hebben. Hopelijk knap je snel op. @kids. Hier geen lastige kids, maar katten die het bloed onder mijn nagels vandaan halen pfff. Meeste tijd zijn ze lief hoor, maar soms grrr. @nesteldrang. Ik wil ook mijn keuken nog doen, kan me er alleen niet echt toe zetten dus dat schiet niet op! @marieke. Wat heerlijk dat je beter geslapen hebt! Hier helaas alleen maar slechter lijkt het wel.
Fijn dat t goed was boeboetje! Balen van t slapen! Hier had ik 3 nachten totaal niet geslapen dus denk zoooo moe en met 2 pcm eindelijk wat geslapen.. Wel weer raar gedroomd haha
Erg fijn dat je eindelijk eens een fatsoenlijke nacht heb gehad Marieke. @kids/huisdier hier gelukkig een heel lieve hond die redelijk goed luistert en soms ook helpt om de kat straf te geven want die is wel erg vervelend af en toe.
Funcioneerde gister beter na niet geslapen te hebben heb ik t idee haha. Kan nu weinig hebben. Kort lontje.. Maar Goed dat kleine meid naar schooltje gaat strax haha heeft ze geen last van mama
@boeboetje fijn dat alles goed was bij de vk! @marieke ja als je een aantal nachten niet tot slecht slaapt en je hebt dan een redelijke nacht dan ben je vaak nog meer moe en uitgeput als na die slechte nachten. @voorkeur voor vk. Bij onze praktijk zijn er 2 en heb ook wel voorkeur voor 1. Maar ja de bevalling is in t ziekenhuis en doen zij niet dus dan weet ik sws niet wie ik aan mn bed krijg Hier nog steeds ziek, maar voel me wel ietsje ietsje beter. Kleine stapjes. Mn man moet straks weer werken die was afgelopen dagen lekker vrij, maar vanmiddag komt mn schoonmoeder om even wat in t huis te doen. Super fijn want ik kan echt nog niks!
Hier vandaag de hele dag onrustig. Kan maar moeilijk stil zitten. Ook steeds harde buiken. Beterschap nog christien. Goed bezig marievs. Ah sproeten vind ik meestal wel schattig.