Hoi hoi Ik had gisteren een licht positieve test en morgen is mijn nod. Even menstruatie afwachten die hopelijk niet meer komt en morgen nog eens testen om te kijken of het wat opgelopen is !! Ben uitgerekend voor 2 juli 2016. Super spannend !!!! Al wie uitgerekend is voor 1 - 15 juli 2016 is welkom om mee te babbelen tot het eind Groetjes Tine
GEFELICITEERD Artife!! Hoe verloopt je zwangerschap tot nu? Al last van kwaaltjes?? Ik heb 4 dageb geleden 1ste x positief getest... Gisteren was mijn Nod: Ook getest met CBdigi 4n die gaf aan 2-3 weken zwanger. Volgens de berekeningen ben ik ook rond 2 juli uitgerekend!!! Nou heb ik sinds gisteren wel af en toe bruinverlies.. Maakt me toch wel wat onzeker. Ik wacht het af..maar blijf positief. Groetjesss
http://www.zwangerschapspagina.nl/bevallingslijst-forum/596625-1-t-m-15-juli-2016-mamas.html Het juli topic
Gefeliciteerd allemaal 😊😊 ik ben volgens mijn berekening 3 juli uitgerekend. Vinden jullie het ook zo spannend??
Gefeliciteerd meiden! Ik kan het nog steeds niet geloven. Als ik 's ochtends wakker wordt is het eerste wat ik denk "ohjah ik ben zwanger ". Hebben jullie dat ook? Mijn uitgerekende datum is 5 juli. Hier mijn zwangerschaps test. Gewoon omdat het zo leuk blijft ernaar te kijken. Zetten jullie ze ook erop ?
Gefeliciteerd padmee! Ik hen mijn test in het laatje van mijn nachtkastje omdat ik er steeds naar wil kijken van verbazing 😄
1 november getest en positief. niet heel erg verwacht maar zeer welkom! 1 juli uitgerekend. de 18e mijn eerste (inwendige) echo Gefeliciteerd allemaal!
Hallo! Mag ik met jullie meekletsen? Ik ben 10 juli uitgerekend van mijn derde kindje! Het is toch alweer bijna 4 jaar geleden dat ik zwanger was dus het voelt allemaal weer heel nieuw aan! Met mijn 6 weken nu nog weinig klachten, licht misselijk als ik een lege buik heb, wat steekjes in de buik en vooral heel erg moe.
Goede Morgen dames Ik en mn partner ( wij zijn een lesbisch stel) zijn zo'n jaar ongeveer bezig met zwanger worden en tis nu toch echt zover we zijn ZWANGER. Kan het nog steeds niet helemaal geloven, over iets minder dan 2 weekjes de eerste echo. We hebben het via het Ziekenhuis Rijnstate in Arhnem gedaan, en het heeft aardig wat moeite gekost want mn vriendin heeft PCOS. Het heeft ons 5 pogingen KI en wat eigenwijsheid gekost de laatste poging anders was mn partner nu nog niet zwanger. Want het blijkt waarschijnlijk zo te zijn dat mn partner een hele korte ovulatie heeft, ze had elke keer na de KI heel erg pijn in dr buik ongi krampen maar dan een stukje erger en dat een uur lang. Op het laatste voor de 5e KI hadden we bedacht dan toch eens eigenwijs te zijn en ipv te bellen en een afspraak te maken voor de dag na de smiley , hebben we gebeld voor een afspraak op de dag van de smiley zelf. Al met al zijn we een goed jaar bezig geweest, want die 5 pogingen waren niet achter elkaar ivm geen goede resultaten op de OVU testen in het begin. Wij zijn een lesbisch koppel bijna 2 jaar samen en verwachten op 13 juli 2016 ons eerste kindje Over exact 1 weekje krijgen we onze eerste echo, zo spannend. Het is nog erg pril woensdag zijn we 8 weekjes zwanger. Mijn partner en ik zijn allebei 28 en bijna 2 jaar samen, en dit is echt geweldig. Weet even niet zo goed wat ik hier nog meer kan vertellen als er vragen zijn dan zie ik ze vanzelf verschijnen. Natuurlijk iedereen gefeliciteerd dat mag ik niet vergeten, vind het leuk om hier mee te kletsen want ookal draag ik het kindje niet toch word ik ook mama en zijn we samen zwanger. Mn vriendin zal af en toe mee lezen maar heeft het druk met dr werk hihi daarom zal ik hier meer typen soms ook vanuit haar.