Hallo ik ben nieuw hier en heb een vraag. Ben sinds kort gestopt met de pil. Nu moest ik vorige week dinsdag ongesteld worden, maar niet geworden. Nu komt dit eigenlijk wel vaker voor en als ik het ben is het maar heel weinig. Nu ben ik een week verder en heb ik steeds het gevoel dat ik ongesteld moet worden maar ben het nog steeds niet. Ook heb ik een erg opgeblazen gevoel en borrelen mijn darmen nogal, vooral 's avonds. Heb geen last van de borsten. Ik heb zowel gisteren als vandaag een test gedaan. Ik dacht op die van gisteren een heel dun licht streepje te zien dus vandaag nog een gedaan en die was negatief. Wat moet ik hiermee? hellup.
Het is even spannend want symptomen van een zwangerschap lijken erg op die van een aankomende menstruatie. Als je net gestopt bent met de pil kan het zijn dat je cyclus nog wat in de war is omdat je lichaam het nu allemaal weer Zelf moet gaan doen... Het is dus even afwachten, wacht nog Een paar dagen en als je dan of niet ongi bent, test dan nog een keer... Weet je zeker een streep te hebben op je test? Want het maakt niet uit hoe donker, een streep is een streep. Let er wel op dat je de test na de tijd die ervoor in de gebruiksaanwijzing staat hebt afgelezen, anders kan het een indroogstreep zijn en vals positief... Zo tis een heel verhaal geworden Wachten is vreselijk maar het enige wat je kunt doen.. Welkom in de wereld van zwanger worden hihi succes!
Tja meis welkom in de wereld van ontpillen en zw worden! Je lichaam doet nu even rare dingen en dat kan echt nog wel maanden duren. Anderzijds een streep is een streep..Als je de test volgens de bijsluiter hebt gedaan in ieder geval,maar dan zou een 2de ook posi moeten zijn,mits je urine heel erg verdund was bijv. Maar ja ik moest ook 64 dagen wachten op mn 1e menstruatie zonder pil,je hormonen moeten weer even alles zelf doen en dat kost bij de een meer tijd als bij de ander.. Succes meis,en geduld is een schone zaak bij alle mama's to be..
Zelf had ik mijn cyclus gelijk weer zoals die hoort te zijn na het stoppen van de pil maar het kan heel goed zijn dat je lichaam even weer op gang moet komen.. Maargoed, een streep is een streep, hoe licht of donker hij ook is. Weet je wel zeker dat je hem hebt gezien in de aflees tijd? Anders is het een valse streep. Misschien kun je morgen vroeg nog ff een testje doen met je ochtendurine en anders gewoon nog even afwachten..
Hoi hoi Dankjewel voor de reacties. Heb al in de gaten dat geduld inderdaad een schone zaak is als je zwanger wilt worden. Toch nog maar even een test gedaan en die was toch echt negatief. Dus de kwaaltjes zullen inderdaad wel van het ontpillen komen. Had zostraks wel even iets donkerder gekleurd slijm en daarna weer gewoon normaal. Snap er echt helemaal niets van. De ongesteldkrampen houden wel iets aan. Niet sterk, maar licht. Gewoon afwachten dus maar tot ik ongesteld word?