Dat is leuk terugkomen van vakantie, met 2 nieuwe zwangeren op dit forum!! Happygrump en Fleurtjes van harte gefeliciteerd!! Fleurtjes, hoop echt dat 3 maal scheepsrecht is voor je en dat je gauw van een voorspoedige zwangerschap kunt genieten. Italië was top, lekker eten, lekkere wijntjes, fijn zwembad bij het appartement, veel mooie dingen gezien en heel veel van elkaar genoten Nu maar wachten op onze Italiaanse baby dan maar Had alleen opeens een cyclus van 31 dagen, dus heb geen idee wanneer nu mn eisprong is, dus we doen het deze hele week nog elke dag, voor de zekerheid en voor de leuk. En omdat we er lekker de tijd voor hebben. Lief en ik zijn allebei nog 1 week vrij Hoop dat het jullie allemaal goed gaat! Voor alle meiden die nog steeds wachten op een wonder: veel sterkte. En natuurlijk ook welkom aan alle nieuwe meiden!!
Welkom Annabeth! Ben een heerlijk weekendje weg geweest met mijn mams naar Maastricht! nog nooit geweest en echt heel mooi en gezellig en leuke mensen! Deze week is mijn vruchtbare week dus aan de slag maar weer! Helaas is mijn man weer veel weg dus het lukt niet om de dag, hebben meer van jullie dat ook? Heb vorige week bij Predictor.nl een vraag gesteld aan een verloskundige en een heel goed antwoord weergekregen, dus dat is misschien een tip voor iemand?
hai meiden @ roxy: fijn dat je het zo leuk hebt gehad.. ik ben nu op mijn nod dag aangekomen en heb erge diarree :S gisteren bbq dus denk dat dat verkeerd is gevallen.. nog geen teken van menstruatie verder.. ik laat t nog wel weten wat er gaat gebeuren.. @ joy: dat is wel weer balen dat ie veel weg is.. toch veel succes gewenst he
nou in een uur is er ineens veel veranderd helaas :S bruinverlies en buikpijn en rugpijn.. op naar de gynaecoloog maar 8 juli. ik ben benieuwd maar ook erg nerveus ..
Oh wendy, wilde net zeggen succes! Jammer meid, op naar de gynaecoloog.... Wie weet krijg je meer duidelijkheid! Oja mijn banner klopt niet hoor, mijn ei is nog niet in aantocht...Ben met ovulatietesten aan de gang!
nog steeds geen ongi hier.. wel nog steeds buikpijn en rugpijn en weinig bruinige afscheiding. snap t niet want mijn ovu testje was kei duidelijk!!
Ik hoop dat het geen ongi is Wendy! Hier al 5 dagen ovutesten aan het doen, de eerste 2 dagen redelijk duidelijk streepje maar nog niet positief. Nu wordt het alleen maar minder! Kan dat? of is mijn ei gewoon heeel vroeg geweest? Of mmoet ik gewoon nog even afwachten? Iemand hier ervaring mee?
hai joy! dat is nou zo balen he,, t ligt gewoon aan het moment van de dag waarop je test, daarom test ik tegenwoordig tussen 13 en 14 uur of zelfs 2 keer per dag.. dure hobby! maar jouw ei moet al geweest zijn toch? heb je wel geklust voor de zekerheid? hier nog steeds geen ongi, bruinverlies is maar 2 keer geweest maar buikkrampen blijven. ik heb enorm veel geduld en heb nog niet getest omdat ik bang ben dat ik faal( hoe stom het ook klinkt) maar buikrampen blijven wel, net als pijnlijke borsten. morgen ga ik testje wagen x
Zo, eventjes hier niet geweest. Ja, het kan zijn dat je ei is geweest Joy. Maar wie weet heb je dit keer een late(re) eisprong? Heb ook wel eens gehad dat de streepjes minder fel werden en een paar dagen later toch een positieve test. En Wendy, spannend hoor!
Te gek Wendy!! Van harte gefeliciteerd!!! Wat gaat het opeens snel hier zeg, allemaal zwangeren achter elkaar, dat geeft moed
ohh kan t nog niet geloven, kijk steeds naar de test! ben heel moe en heb hoofdpijn en erg pijnlijke borsten. die hoofdpijn is balen want ik neem nu niks in, durf dat niet! maandag de vk bellen en een 1e echo gaan afspreken. als ik het hartje heb gezien ga ik t mss echt geloven x
Wendy, je mag gewoon paracetamol hoor! Toen ik zwanger was had ik ook knallende koppijn en heb het toen nagevraagd, maar het is geen probleem. Dus gewoon lekker innemen!! Fleurtjes, hoe gaat het met jou? Voel je je al helemaal zwanger?
Yep we hadden zo ongeveer tegelijk ons ei toch? Ik had maandag 13 en dinsdag 14 juni positieve ovutestjes. Maandag wat meer dan dinsdag dus ik zo vandaag op 4 weken en 4 dagen zitten.