Gaat er in level twee trouwens meer buigspieren komen? Dat is het enige gebied waar ik nog geen spierpijn heb.
level 2 vind ik zeker wel pittiger.. ook meer buik.. net weer level 2 gedaan en een lesje kickbox workout erachteraan. (ook van jillian michaels). heerlijk..
Ik voel mijn buik ook altijd het minst maar voel dan wel mijn onderrug en dat heeft toch weer met elkaar te maken. Sorry nog steeds geen foto gemaakt, 2 kindjes en werken dus drukdruk Ripped en de six week sixpack zijn goed te combineren, doe buik niet elke dag ripped wel en dat is toch weer wat pittiger dan shred, voel het vooral in mijn bovenbenen ! Wil miss ook de billen van 10 minuten wel gaan doen, zag hem al staan op youtube, lijkt mij ook wel fijn, maar te veel is ook niet goed..
Ik ben net klaar met level 1 & vriend en moeder zagen al verschil op mijn buik en taille.. ik doe naar de oefening nog warming up van mijn vriend. Hij is millitair en hun warming up is bijna hetzelfde als heel shred. Haha dus nog extra sit ups,.push ups, etc. Etc. Ik zal vanavond wel eens foto.plaatsen..
Ik ben nu 3 dagen bezig met level 2 maar dat is toch echt een stuk pittiger zeg. Ik kan nog geen verschil op de foto's zien maar zie het wel op de weegschaal en aan de centimeters en voel het aan mijn broeken Nu 0.8 kilo kwijt, 5cm bij de heupen, 3cm bij de buik en 1cm van de bovenbenen eraf en dat na 10 dagen. Nu nog 7 en dan weer wegen en meten. Voel me een stuk fitter en das ook een hoop waard vind ik.
hoi dames, ik heb ff beetje stilgestaan en baal zo van mezelf dan. bah. MAar ben alwel weer bezig en heb vandaag na level 2 shred ook maar level 1 ripped gedaan. voelt best lekker
Hoi dames.. Ik ben vrijdag begonnen met level 1. Vanavond les 3. Alleen heb ik een vraagje: Ik sport 2x in de week ( doe dan een uur sh'bam), rekenen jullie dat mee als 1 les? Want ik doe het samen met mijn zus en zusje. Alledrie vanuit huis.
zo eerste x level 3, weer een stukkie pittiger voor mij. \ben zoooo slecht in die planks... maar goed komt vast ooit goed haha
hier ligt het sporten even stil ga proberen 2 a 3 x per week te doen, vaker lukt gewoon niet al wel 8.1 kilo kwijt sinds begin december
netjes die kilos al kwijt. ik sla vandaag even over. lichte spierpijn onder in mn buik, maar op de plek van mn ks dus ff dagje kalm. Morgen gaan we de 2 personal training lessen inplannen die ik heb gewonnen, spannend
Knuffelkonijn ik zou dat als een les rekenen ja denk ik. Hier an 2 weken niet echt iets gedaan te hebben weer serieus begonnen met ripped dit keer, vanavond derde les van week 1. Ga over precies 4 weken op vakantie dus dat motiveert ! Ook weer op mijn eten aan t letten, was wel lekker even 2 weken doen wat ik wilde hihi en fijn om te zien dat ik niet aankwam maar ook niet afviel natuurlijk.. Ik doe ripped en dan nog extra buik en squats, ben in totaal 40 a 45 minuutjes bezig..
Wat ik vooral zwaar aan 2 vind is dat planking gebeuren. Morgen weer mijn weeg en meet momentje heb level 2 er dan opzitten.
Ik ben er ook aan begonnen. Eerste dag ging ik zowat dood! Heb altijd flink gesport dus ik dacht ik kan dat wel en alles lekker vollebak gedaan Nou wat een spijt! Vandaag dag 4 maar het gaat echt niet! Mijn elleboog doet vreselijk pijn. Heb hem echt overrokken ofzo. Kan er haast niks mee :x Hopelijk morgen beter... maar eerst maar ff laten genezen geloof ik...
Zo, vandaag dag 9 gehad.. Krijg nu al reacties van mensen dat ze het gaan zien Morgen dag 10, maandag sh'bam en dinsdag level 2
netjes knuffelkonijn ik vandaag ff dagje rust. Heb gister een lesje personal training gehad (van die giftcard die ik gewonnen had ) Erg leuk en fijn. spierpijn valt me nog reuze mee, maar omdat ik morgen moet werken (in hotel als kamermeisje) en ik gewaarschuwd werd dat morgen de spierpijn t ergste kon zijn vandaag maar even overslaan en morgen weer verder met shred.. Ben er bijna volgende week vrijdag weer een personal training en daarna ga ik waarschijnlijk mee doen met zijn bootcamps Lijkt me ook erg leuk
Vandaag met level 3 begonnen maar zo die is pittig maar ben al mooi wat cm kwijt. Ben nu dus 20 dagen bezig en 1.5 kg kwijt en 5 cm bij de taille, 7 cm bij de heupen en 2 cm bovenbenen. Kilo's gaan niet zo snel maar de cm wel. Wat adviseren jullie om hier na te gaan doen als ik klaar ben met level 3. Gewoon level 3 herhalen of iets anders gaan doen?
ik ga na shred waarschijnlijk ripped doen. Laatst al een x level 1 van meegepakt en dies ook wel lekker pittig
Ja ik zou ook Ripped aanraden, is dezelfde opbouw, als je niets gaat doen raak je je mooie spiertjes weer snel kwijt.. Tazzie lekker hoor met een personal trainer, hoe cool!! Knuffelkonijn klinkt pijnlijk even rustig aan idd, je hebt maar 1 lijf.. Hier vanavond laatste les week 1 ripped, deze week is goed te doen, heb week 2 ook al eens gedaan en vanaf dan wordt het zwaarder dus kom maar op hihi.. Bijna weer een kilo kwijt deze week, al heb ik gister wel veel foute dingen gegeten en weeg mij officieel op maandag dus dan miss iets eraan en dus niet een hele kilo eraf in een week. Dat afvallen komt vooral door minder eten, sporten zorgt dat ik gelijk weer strakker wordt