Panda! Een donkerder streepje en een smiley!!! Klopt het met wat je zelf ook altijd denkt? De dag dus? Ik voel me goed, vanmorgen onder het douchen voelde ik een vleugje misselijkheid. Maar ach..dat was eigenlijk zo weinig (ik hoop zo dat dat blijft). Test was weer iets donkerder vanmorgen. Hij loopt nog steeds op! Gaat goed dus. Ik ben alleen bijna iedere ochtend om 5 uur wakker! Ik denk dat ze me vast willen laten wennen: Zo ziet je toekomst er uit!! Wen er maar vast aan!
Ja, dat vroege wakker had ik ook! Hehe, wen er maar vast aan inderdaad Fijn dat je testjes blijven oplopen. Ik hoop zó dat het bij jou en Anna perfect gaat lopen allemaal!!! Zelf vanmorgen gebeld met verloskundigenpraktijk hier in de buurt en de assistente zei meteen al dat ik idd een vroege mk heb gehad. Ik word nog teruggebeld. Ik hoop zo dat het bij ons snel weer raak is!
Hé panda wat ik me afvraag, als je nou die testjes niet had gedaan, had je dan een app gehad om je vrijpartijen te timen? Of had je dan van eerdere maanden geweten wanneer het moment was? Of merk jij het ook al aan je lichaam?
Jeej Panda!!!!! Wat lacht ie vriendelijk naar je!!!!! Mlady, ik had e schoenen inderdaad gezien. Afhankelijk van mn jurk wil ik ze denk ik ook laten verven. Mooi blauw denk ik, en dan inderdaad de kleur vaker laten terug komen. Ah bah, toch een miskraam. Tja je verhaal was eigenlijk ook wel duidelijk. Ben heel benieuwd hoe nu verder. Broodjes met jam hou ik tot nu toe binnen, dus fingers crossed. Vanmorgen bij journaal moest ik bijna huilen, heel gênant. Stukje over de Boston Marathon, vrouw die haar been vorig jaar tijdens de aanslag had verloren en dit jaar met prothese weer meeliep, en samen met de vrouw die haar leven had gered over de finish ging. Nou het was dat ik net mn mascara aan het doen was en ik mezelf maar vertelde dat het compleet belachelijk was, maar het scheelde niet veel. Verder vind ik het een beetje raar om op mn werk te zitten en niemand die het weet... Alles gaat heerlijk langs me heen. Oh ja, hier ook om 5 uur wakker, heel irritant! Ik ga denk ik morgen nog een keer testen en dan de huisarts bellen. De vk die bij ons in de buurt zit,, geeft aan dat je vanaf 6 wkn kan bellen. Misschien dat ik die ook gewoon al bel. Ikke niet gelezen
Wat ontzettend lief! Dank je... Ik hoop het natuurlijk ook. En ik hoop ook voor jullie dat jullie ook snel dat 2e streepje zien! Anaa, ik twijfel ook steeds zo.. zal ik al bellen, nog niet, of toch manr wel..?? En ik was gisteren bij mijn ouders, ik merkte zelf dat ik wat abuis was. Het voelt alsof ik iets verzwijg (is ook zo natuurlijk) maar dat vind ik lastig!
Ja ik ook! Balen dat ze dus ws. positief reageren op je balletjes, want dan is het misschien zonde van je centen! :-S (als je nou van die dingen af zou willen, dan kunnen we misschien effe dm'en en gegevens uitwisselen, dan wil ik ze wel van je overnemen als ik deze ronde weer niet zwanger blijk en je balletjes voorlopig blijvertjes zijn?)
Hihi Mlady. Nou punt is dat je die balletjes dus pas vanaf je eisprong gebruikt. Vandaar ook mijn verwarring afgelopen tijd. Komende maand hoop ik mijn ei duidelijk te spotten, en het echt goed te kunnen doen. Wel overweeg ik om er minder te gaan gebruiken. Ik heb het gevoel dat ik maar een heel klein beetje nodig heb om geen bloed meer te hebben. En het geeft wel heel veel zalf. Maar zeker, mocht ik tests overhouden doe ik jou er graag een plezier mee! Maar laten we hopen dat het voor ons beide snel raak is! Waarover gaat de vk jou terugbellen?
Hahaha, ik heb ook nog 40 ovulatietestjes over van Z&K... Had er slechts 10 nodig. Geeft wel weer aan dat ik dit niet had verwacht. @Roin, raar he, gister belde mn broer, normaal belt ie nooit. Voel me echt schuldig.
Nou dat is inderdaad ook zoiets Anna! Ik was gisteren even samen met mijn nichtje van net 4 jaar. Zegt ze opeens -toen ik het over de vogeltjes in het hokje had die misschien wel een eitje gaan leggen waar dan baby-vogeltjes uit komen- : Net als jij en (naam vriendje), dan krijgen jullie een baby.. Daar heeft ze het werkelijk nooit over.. Dus waar dat dan vandaan komt?
Nou echt bizar, hij belt net, dat hij vanavond bij ons in de buurt is (we wonen zo'n 40 minuten rijden uit elkaar dus we zien elkaar niet elke week) en dat hij wel een koppie koffie wil komen drinken. Net alsof ie het voelt ofzo...
Ha Meiden, Ben weer thuis Heeeeeeeeerlijk weekend was het! Weet niet meer wie het vroeg, maar de reacties op mijn gekleurde jurk waren erg positief paste goed bij het kasteel waar we trouwde ook. Maar onze bruiloft was heel klein, we hadden 12 gasten (De hele dag en avond) en enorm uitgebreid diner en iedereen bleef ook slapen in het kasteel MLady en RoIn: zonder die testjes had ik ook op vandaag gegokt zelf en een app ook (hou alleen start datum menstruatie erin bij). Voel wel wat aan mijn lichaam, maar puur op gevoel zou ik gedacht hebben dat 2 dagen geleden mijn eisprong al was, omdat toen al pijn in de borsten begon blijkbaar kan dat ook net voor je eisprong al beginnen . Maar ik verwacht morgen nog een smilie en dan donderdag mijn eisprong ongeveer en dan donderdag over 2 weken NOD. MLady: Ik denk dat je ook zeker een vmk hebt gehad, want met die ovu testen van clearblue, krijg je duidelijk ook strepen, pas bij een bepaalde hoeveelheid geeft hij positief aan. Als ik jou foto van die zw test kijk, en die strepen, zijn net zo duidelijk als bij mij gisteren. Hopelijk lukt het nu snel weer!!! Kinesteet: wat fijn dat die bolletjes helpen joh!!!! Heel fijn! RoIn & Anna: 5 uur wakker?! Vroeg!!!!
was ook nodig ff echt uit kunnen waaien en alles gedaan waar ik zin in had. Hopelijk kan ik deze onspannendheid houden komende weken! over 2 maanden in ieder geval weer op vakantie en over een maand zijn we nog een weekend naar Antwerpen
Oh ik snap het. Mooi zo! Ach, al doende leert men Ook @Anna sjips ik had natuurlijk niet hoeven bestellen eergisteren, had gewoon aan jullie moeten vragen of je over had! Domdomdom Haha anders wordt het een glijpartij in plaats van vrijpartij? Ik had daarstraks de assistent-verloskundige aan de lijn. Nu belde een 'echte' verloskundige me terug. Heeft me m'n verhaal laten doen (toch meer emo dan ik had verwacht) en bevestigde het nu echt. Het was een echt heel vroege mk, de oorzaak viel niet te duiden. Heb ook mijn verstopte angst verteld: dat ik mij die klodderige menstruatie meen ter herinneren van vorig jaar (ik denk december, die lange cyclus), maar dat ik alles toen nog niet zo bijhield zoals nu en dat ik het dus niet meer precies weet). Dan zou dit dus de 2e v.mk zijn... Dat kon zij natuurlijk niet bevestigen, maar zo zie je dat het me hoger zit dan ik had gedacht. Ze sloot heel lief af door te zeggen dat ze hoopte mij de volgende keer te spreken tijdens een mooie zwangerschap.
Fijn Mlady, dat je even je verhaal hebt kunnen doen en advies hebt gekregen van een deskundige. Ik snap je onzekerheid over wat er in december gebeurde, zo kun je je hoofd blijven breken over dingen hè! Maar weet je, wat dat was kun je niet meer terughalen. Dus probeer vooruit te kijken. Vanaf nu kun je alles goed in de gaten houden en weet je zo precies wat er gebeurt in je lichaam. Maar ik snap dat het je hoog zit hoor.. ik droom soms alleen maar ovutesten en baby's en balletjes enz enz.. @ Panda: fijn dat je zo'n heerlijk weekend had!
Fijn dat ze zo goed geluisterd heeft! Het zal allemaal wel niet kunnen en ik geloof ook eigenlijk niet zo in een heleboel supplement-achtige dingen maar ik ben die Tarwekiemolie capsules gaan gebruiken omdat dat het baarmoederslijmvlies wat dikker zou maken..(en zo ontzettend veel positieve ervaringen had gelezen) Nou ja, je kunt ermee doen wat je wil..er zit vitE in wat voor een betere doorbloeding zou zorgen. Kwaad kan het in ieder geval niet.. In het kader van baat het niet schaad het niet?
MLady: Fijn dat je even je verhaal hebt kunnen doen. Logisch dat het toch wel zwaar valt hoor! Is ook niet niks!! Ik duim voor je, dat de volgende maand er eentje echt blijft plakken!!!
Wauw! Echt leuk dat iedereen daar kon blijven slapen zeg. Dat kon bij ons niet. Dus we hadden nabij een hotel/restaurant geboekt (overigens prachtig en bijpassend qua sfeer/stijl, je kon dáár ook trouwen). Daarna hadden we onze zomervakantie gepland (die dan ineens honeymoon heet ) naar de zuidkust van de UK. Oh, tip @Annacatharina: laat tenminste drie dagen tussen je huwelijk en je vakantie!! Je zit na je huwelijk echt op een roze wolk en je mooie romantische vakantie overschrijft je korte-termijngeheugen al gauw. Wij hadden er nu 2 dagen tussen (huwelijk op zaterdag, vertrek op dinsdag) en dat zou ik niet weer zo doen. Neem echt rustig de tijd voor je gaat! Al die kaarten en kadootjes, al die indrukken.... Jurk/pak naar de stomerij... Koffers inpakken... Je hebt het nog druk genoeg Oh en tip 2: wacht met trouwfoto's terugkijken tot je weer thuis bent van vakantie, want dan beleef je je dag volledig opnieuw en wis je je eigen indrukken niet direct! Dus... en weer ontopic: Ja die strepen op jouw cb-tests, die vielen mij ook al op. Denk dat je gelijk hebt. Ik had de dag van die cb-test echt een rolberoerte! Dat ik de volgende avond tijdens de squash niets meer voelde en moest huilen vanwege mijn voorgevoel, stond daar wel los van, maar al met al heb ik wel twee uitputtende weken gehad. Gelukkig ben ik nu al veel minder moe en is het bruinverlies nu écht bijna over. En @RoIn thx voor je tip, zal er eens over nadenken...