euhmm een beetje.. mijn man is niet zo'n prater.. Maar ik merk aan alles dat hij ook verdrietig is. Hij geeft ook toe dat het voor een man anders is. Het ergste aan de mk vindt hij om mij door zo'n dal te zien gaan.. Maar de hormonaletrip die wij vrouwen maken, tja diep van binnen snapt hij die niet..
er wordt hier mega veel geklept.. ik ben soms ook de draad gewoon even kwijt van wie wat had gezegd.. Maar de vitaminen hadden we eerder al gedaan en omdat dat toen wel een laagnormaal waarde was heeft hij die nog maar een keer meegenomen. B12 stond nu op 340.. dus dat is prima.. schildklier was toen iets verhoogd, maar nu erg goed..
Is denk ik idd wel een normale waarde. Inderdaad dubbel, hoor...Aan de ene kant kon je maar een oorzaak vinden he...en daar dan wat aan doen..aan de andere kant fijn dat alles in orde is! moeilijk hoor. Sterkte ermee meid
@Jel: wat een vreselijk nieuws! Ondanks dat je er wel rekening mee hield, blijft het een ontzettende teleurstelling. Heel veel sterkte! @Nanette: ik vind ook niet dat je zeurt hoor! Ik heb deze mededeling (zo van "u bent kerngezond"..blabla) gehad toen ik me lichamelijk beroerd voelde en ze niets konden vinden. Hoewel dat niet te vergelijken is met het ondergaan van 4 miskramen, is het wel zeer frustrerend. Misschien is het een optie om ook eens alternatief te gaan? Als de reguliere geneeskunde niets meer kan betekenen? Ik weet dat er ook veel homeopatische middelen zijn die schijnen te kunnen bijdragen aan een goede zwangerschap... In ieder geval hoop ik dat ook voor jou de zon gaat schijnen binnenkort! @Glimworm: Wat een super nieuws! Ik snap heel goed dat je voorzichtig bent, maar dit is al een lekkere opsteker, toch? Mag ik misschien vragen hoe lang geleden je de miskraam gehad hebt, zat er een menstruatie tussen etc... Ben ik wel benieuwd naar omdat wij natuurlijk nu ook in deze situatie zitten en ik geen idee heb wat voor tijd er overheen kan gaan. @MVL: Aan de ene kant fijn dat je HCG zo goed gezakt is, maar wel balen dat je pas over 2 weken weer terug kunt. Ik zou ook gewoon een testje doen. Weet je meer... Succes! Hier vandaag weer een k*tdag: loop vanaf vorige week donderdag al af en aan te janken, de hormonen zijn echt lekker bezig, want ik heb niet het idee dat het de miskraam en zich is die me dwars zit. Vertelt vanmorgen een collega dat ze 10 weken zwanger is.... Nou dat was wel weer aanleiding om een paar uur heerlijk te huilen op mijn werk. Mijn collega's zijn wel super lief hoor! En deze vertelde het ook heel voorzichtig... Maar toch... JALOERS!!!!!!!!!!!! Sorry, moest er even uit... Morgenmiddag naar de gynacoloog. Hopelijk alles schoon. Ik ben wel al aan het ovulatietesten, maar heb geen idee wanneer de eisprong weer kan plaatsvinden. Vanmorgen voor de zekerheid ook een zw-test gedaan met ochtendurine, maar ook die helemaal "mooi" wit. Ben benieuwd...
goede avond! Ben er ook weer eens even. Met wel weer even veel bijlezen sinds gisterochtend. En we zijn opeens een topic verder hihi. Hier alles wel ok. Heerlijk genoten van een paar uurtjes strand vandaag. Hadden we wel even nodig. Werden zo langsaam aan wat deprie van al het slechte nieuws overal in onze omgeving (echt het ene slechte nieuws na het andere...met namen mensen die zeer ernstig ziek zijn en spannende zwangerschappen of die slecht afgelopen zijn etc.). Ga even snel wat bijlezen en dan lekker mijn bedje in.
omdat we de NOD niet passend vonden heeft jippiejee de WOD uitgevonden Wel Ongesteld Dag omdat als tie aanbreekt is ie er gewoon.... en kan je hem maar zo snel mogelijk achter de rug hebben by the way wat gaan jullie weer razend snel!!! hou het bijna niet bij hoor!
Ik weet maar al te goed hoe je je voelt, ik ben ook al een tijdje bezig en heb ook veel kennisjes zwanger zien worden waar ik het met 2 miskramen en een heleboel logeerpartijtjes van oma mee moet doen Maar je mag best jaloers zijn hoor, das een natuurlijk verschijnsel, je kunt het toch niet tegenhouden hoe graag je het ook wilt. Vandaar dat ik ook een beetje rekening met jullie hou en het voorzichtig heb gebracht. (maar de hoofdreden was de angst of het goed blijft gaan)
weet iemand al wie de vos in kippenveren is en zichzelf tijgertje noemt? straks is het hubbie van femke.....? glimworm gefeliciteerd!!!! Alexandra daar sta je dan voor die grote malle molen... ik wens je heel veel sterkte en alle geluk van de werled meid en hoop echt dat er een wondertje mag ontstaan!!! nanette kan me je dubbele gevoel goed voorstellen, sterkte meis! vooror alle testdames morgen sterkte!!! voor alle jaloerse dames *sorry.....*
Marjolein en Sweet, Hmmmpff.. kwaaltje???? Het voelt echt als een zwaar drukkend gevoel op mijn blaas...! Ik twijfelde vanavond zelfs of het geen blaasontsteking zou kunnen zijn, maar plassen geeft geen enkele last.. Heb het voor ongi altijd maar dan van achteren.. dus het is echt anders, en veel te vroeg.. Het zal toch niet...? Ga als alles wegblijft zaterdag ochtend pas testen.. Glimworm, haha.. gesigneerde dikke buik! Als je maar beloofd hier een foto te posten! Nanette, gelukkig dat alles goed is met je gezondheid.. maarja.. wat nu he? Heb het vertrouwen dat je het kunt. Ik duim voor je!
Ik ben ook wel errug nieuwsgierig wie tijgertje nou is, toe het heeft nu lang genoeg geduurd........... Enne pas op voor de sory politie!!!!!!!!!!! @marjolijn, dank voor het sapje, lekker hoor, even uitrusten en nu maar weer afwachten hè..........
pas op voor de SORRY politie!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!:x Het zal ook wel heeeel demotiverend zijn als hier geen zwangerschappen ontstaan hoor!!! @Marjolijn; lekker sapje, dank je wel! Nou nu maar uitrusten en afwachten hè.... Ga je morgen testen?! toitoitoi
hahahha, bijna twee keer hetzelfde berichtje, hij gaf een foutmelding en toen was alles weg..... Ik maar weer opnieuw typen, staat het er toch, maf hoor
He meis, ik heb er volste vertrouwen in. Enne follikel meting valt echt mee, waarom zit je daar tegenop als ik het vragen mag? Zo maar interesse hoor........je voelt er niks van, en iid wat al gezegd is op een gegeven moment weet je niet beter. Knuff.
@Nanette, heb je weleens in je cyclus de progesteron waarde laten meten? Het schijnt dat wanneer die laag is het vruchtje niet goed kan innestelen. Ken twee meiden van ander topic die beide utrogestan moesten slikken en beide zwanger.
Wat vervelend meid dat je je zo rot voelt. Je hebt er niets aan, maar het is wel herkenbaar. Het heeft toch echt gewoon tijd nodig. Of het nou door de hormonen komt of toch door de MK.... Het is ook gewoon een klote situatie. En daar moet je nu dwars doorheen, was er maar een omweg die niet zo heftig was. Ik hoop voor je dat morgen bij de gyn alles goed is (maar dat zal haast wel na zo'n "maagdelijk" witte test (excuse the language)).
Ook ik wil het wel graag weten. Het wordt tijd dat Femke langskomt, misschien weet zij het. En anders toch suussuus (of was het nou iemand anders) haar schoonzus?????? En waarom zeg je nou sorry????? Ik ga zo nog even proberen m'n lief te verleiden maar ben bang dat het er vandaag niet meer inzit.....:x:x:x Weltrusten allemaal!! *en terwijl zij dit zei hoorde ze de echo terugkomen uit het lege kippenhok*