En dat is ook logisch dat je dat niet makkelijk vind.. maar hé! Je bent net geopereerd aan een hernia! Het is niet dat je te lui bent om het zelf te doen.. Dus: gewoon vragen hoor! De mensen om je heen zien en snappen dat gerust wel! x
*even sneaky * Yep! Helemaal blij al... Helaas is hij vanaaf afgewezen voor die functie in Utrecht, dus weer volop in de pen!
@Nanette: kan me voorstellen dat je je ergert aan de troep, maar je kunt helaas niets anders doen dan ofwel hulp inroepen en accepteren dat die het misschien anders doen dan jij (ben ik ook geen ster in hoor! ) of de storm uitzitten. Maar pas er in ieder geval op dat je niet teveel gaat doen hoor!
Leo ik vind 12 uur prima hoor. Zielige jij moet zo lang treinen. Spreken we anders af bij het station ofzo? Is mij ook allemaal prima. Vind het wel heel gezellig hoor. Mykelti balen dat hubby is afgenomen maar fijn dat datum in zicht is. Eternity meid wat werk je toch veel. Balen dat je geen vertrouwen hebt in de iui. Het lijkt me dat je blindelings moeten kunnen vertrouwen op de gyn, niet dat je je daar ook nog eens zorgen over moet maken. Esmeralda jij hebt inderdaad al heel veel meegemaakt zeg. Hopelijk krijg je deze ronde een plakkertje. Ik hoop het voor je.
Nanette ik kan me je frustratie goed voorstellen. Je wordt gek van de troep en wil het liefst alles zelf opruimen. Maar dat gaat nu niet. Roep om hulp, echt hoor meid. Je moet nu aan jezelf denken. Jouw rug is nu het belangrijkste. Dus liggen jij en rust houden. That's a order
Nanette, balen dat het nog niet zo gaat als je het zelf graag al zou zien! Het lijkt me ook erg moeilijk als je niet kan wat je wilt. Helaas zul je toch zo nu en dan gewoon even hulp in moeten roepen. Over een paar weken voel je je vast weer beter en kun je zelf weer voor iedereen klaarstaan. Mykelti, nog 2 maandjes! Super zeg, weer bijna een hoofdstuk afgesloten! Esmeralda, dat is ook niet niks zeg... het zwanger worden lijkt niet zo'n groot probleem. Het zwanger blijven in jullie geval wel. Ben je nu ook onder behandeling van een gyn (in de zin van onderzoeken naar een oorzaak voor mk's)?
Nah heb het geprobeerd, maar deze kip is nu al haar hoofd verloren! Whahahaha. Ik ben nu op mijn werk en verveel me stierlijk! De koffie komt mijn neus uit. @Mykeli. Ja een plakbaby zou wel erggggg fijn zijn ja. Ik zie dat jij richting je ei gaat! Succes met het vangen van die beruchte ei. Moeilijk he dat dan te horen van je colelga. Je gunt het zo erg, maar je voelt het wel van binnen. Dikke knuf! Gefeliciteerd met de promo! Altijd leuk nieuws. @Nanette. Dank je wel! En een hernia? oeiiii dat is zeer pijnlijk, ik zou ook zeggen neem die hulp aan. je kan niet meer doen dan je lichaam je aangeeft. @Leonieke, 2010 is NIET ons jaar geweest op alle fronten. 2011 moet gewoon ons jaar worden! 2 uur met de trein? Hopelijk rijden ze op tijd @MVL. ik hoop mee. Zo te zien heb jij ook al wat oudere kinderen, leuk! @Femmelepem. Een plakkertje zou wel erg fijn zijn. Maar ik heb het vermoeden dat het klussen niet helemaal op de juiste dagen zijn gebeurd. Gefeliciteerd met je ukkie in je buik. 17 weken joh? Super! gaat de zwangerschap voorspoedig? @mamavandewie, Nee ik ben niet onder behandeling van een gyn. Ze zien het als de natuur en kunnen niks doen. Ik weet wel dat als ik ooit weer zwanger word, al zeer vroeg een echo moet krijgen ivm een vergroot risico op nog een BBZ. En als mijn rechter eileider dan de klos is, dan heb ik medisch wel een uitdaging om mijn droom te verwezelijken. jeetje aan je ovu chart te lezen ben jij al aardig lang bezig. Hoe lang duurt jouw weg al?
Ik weet dat ik niet zoveel klets als jullie , maar ik vind het wel jammer dat er eigenlijk niet of nauwelijk op mijn berichtjes een reactie komt..Heb nu een beetje het gevoel dat er overheen gelezen wordt *Ik ben niet boos hoor maar wil er zo graag bij horen alleen frustreerd het zo dat ik het gekakel hier niet bij kan houden* Esmeralda welkom hier !!
Ah, lieve Beschuit....We lezen echt niet over je heen hoor! Iedereen heeft wel eens een bericht waar niemand op reageert, maar gelezen wordt het absoluut!!
Esmeralda, Wij zijn nu in ronde 19 bezig. De mk in april die ik heb gehad is ook een bbz geweest. In mijn geval is het vruchtje vroeg gestopt met groeien en is mij een operatie bespaard gebleven... Ik heb nu alleen 3 cyclussen progestron moeten laten bepalen in mijn bloed en daaruit is gekomen dat ik geen goede eisprong heb. Omdat ik nog een beetje overgewicht heb (BMI is 33 moet onder de 32 zijn) zijn we 3 maanden in de wcaht gezet... Ik hoop stiekem gewoon weer een keer een verdwaald ei te hebben, dan zorgen we dat het toch weer raak is
Thanks , ik weet het ook wel, maar soms voelt het even of je hier heeeel veel moet kletsen en veel moet zijn en dat lukt me gewoon echt niet met een full time baan. * zucht toch maar minder gaan werken hihi* Ik ben ook de enige die nog 'maar'5 maanden bezig is, de rest is al zo lang bezig dus is het ook mijn eigen gevoel dat ik denk dat ik er soms niet zo bij hoor !! Maar jullie zijn allemaal lieve kippies hoor, ik ga nu lekker slapen morgen weer een dag.
Lieve beschuit ik denk dat er niet express niet op je gereageerd wordt. Dat komt bij iedereen voor. En je hoort er gewoon bij hoor. Als je er effe niet bent word je ook gemist. En natuurlijk hoop ik voor je dat het deze klusperiode raak is.
@Sanne Ik werk altijd in de avonden op kantoor. Bij een berging-takelbedrijf. Is een 24 uurs brache, want 24 uur per dag krijgen mensen pech of schade met hun vervoersmiddel. Maar ik merk dat de mensen lekker warm binnen blijven. Gelijk hebben ze! @Beschuitje, jij op het wachtbankje nu? Wacht ik lekker met je mee! @Mama van Dewi. 19 maanden al joh? Een verdwaalt is altijd leuk ja, want kan me vorostellen dat 3 maanden wel ergggg lang is!
Môge lieverd... Het is ook wat andere dames zeggen, soms reageert er even niemand, maar dat heeft niets te maken met jou of wel of niet vaak komen hoor! Heb met plezier zitten lezen dat je nu op tijd geklust hebt en hoe blij je was dat je VS gevonden hebt. Heb alleen een gat in mijn hoofd en niet het talent van Twijfel om alles te onthouden.... 8) Enne, hoe lang je bezig bent is echt niet van toepassing hoor! Iedereen is hier begonnen bij maand 1. Ik hoop dat dit jullie maand word!
Thanks voor jullie lieve berichtjes...soms heb je wel eens even van die onzekere momentjes! Ik wens iedereen een fijne dag. De mijne wordt erg lang blergh...heb vergaderingen en van alles en nogwat. Nou ja als de donderdag geweest is ben ik altijd blij van vrijdag is een halve dag voor mij jippie !!
@ Beschuitje: *knufffff voor jou* Natuurlijk hoor je er ook bij!!! Ik klets ook niet zoveel ivm werk en zoontje... Maar juist hier horen we er dan toch ook bij!!! @ all: Heel prettig en gezellig meiden... Thanx!! @ Mykelti: Volgens mij heeft bijna niemand het olifanten-geheugen als Twijfel Hahaha.. Fijn dat je vader nog gedottert wordt!! @ Esmeralda: Welkom hier!!! Je hebt inderdaad al echt het nodige meegemaakt... Hoop dat je nu ook een plakbeeb krijgt... @ Nanette: Echt extra hulp vragen hoor!!! Al is dat soms moeilijk, maar je gezondheid gaat voor!!! Hier heeft mijn man een hernia gehad vorig jaar. Hij is dan niet geopereerd, maar heeft ook ruim 3 maanden thuis gezeten/gelegen en oefeningen doen en in het begin zwaar aan de medicijnen. Hij heeft er nu soms nog wat last van en hij moet na blijven denken over wat hij doet qua bewegingen en tillen, maar het is goedgekomen. Dus ECHT rusten hoor!!!! *knuffffffff* @ all: Hier van de week dus echt even een leven buiten ZP gehad... Wat moet je dan weer even bijlezen zeg... Mij is ook opgevallen dat een aantal kletskousjes niet zoveel meer hier zijn, maar dat is wel even goed voor ze.. Ook even hun eigen rust pakken... Al ben ik wel erg benieuwd hoe het met ze gaat. Hier gaat het gewoontjes... Wachtbank, dus we zien het wel. Al heb ik zelf het idee dat het deze maand niets wordt (waarom? geen idee..) Maar weer even een dikke knuf voor een ieder die het nodig heeft.... *knufffffffffffffffff*
Hier goed hoor, wachten maar weer op dat bankje... En zo is het maar net Sprokkel!!!!!!!!! Go 2011 Go..........