30+ Kippetjes hierkomen!!

Discussion in 'Zwanger worden clubs' started by Lobi, Jul 20, 2010.

Thread Status:
Not open for further replies.
  1. goofychick

    goofychick VIP lid

    Dec 31, 2007
    12,116
    0
    0
    Zuid-Holland
    Enne, ik zie dat er een hele discussie hier rond waant, waar ik (gelukkig) heel wat van heb gemist.......
    Hoop dat de gemoederen weer een beetje zijn gesust en dat de gezelligheid terugkomt......was hier altijd zo heerlijk gezellig en meiden konden ook hier hun verhaal kwijt maar positiviteit overheerste toch.........
    Pas op he.....anders stuur ik een haan het kippenhok in als deze kip aan het werk is om een beetje de boel in bedwang te houden....
     
  2. Beschuitje dat zien we hier helaas wel vaker... Een nega test en hop ongesteld. Ik ben ervan overtuigd dat je je ongi psychisch kan tegenhouden. Daarom doe ik ook bijna altijd een test;);)
    We hebben hier al eerder dit gezegd, maar t enige positieve aam een negatieve test is dat de ongi dan minder hard aankomt.
    Knuffel voor jou! Hopelijk mag de volgende ronde meer geluk brengen
     
  3. goofychick

    goofychick VIP lid

    Dec 31, 2007
    12,116
    0
    0
    Zuid-Holland
    Hihihihihi..........ja he!!!! Blijf voor je duimen hoor!!!
     
  4. Saffron hoe gaat t met je hopelijk gestopte bruinverlies?
     
  5. goofychick

    goofychick VIP lid

    Dec 31, 2007
    12,116
    0
    0
    Zuid-Holland
    @Marjolijntje......hoe is het met je meid???
     
  6. Hexje

    Hexje Fanatiek lid

    Feb 16, 2010
    4,474
    0
    0
    Friesland
    Dit is in andere woorden wat ik de hel tijd al probeerde te zeggen..... mijn excuus als ik iemand voor het hoofd heb gestoten... dit was zeker niet mijn bedoeling..... Hoop dat jullie me willen vergeven.....
     
  7. Jeanine1976

    Jeanine1976 Actief lid

    Dec 2, 2009
    266
    0
    0
    NULL
    NULL
    Hoi meiden,

    ik weet niet wat er allemaal gaande is hier..En ik ga ook geen mening geven... :))
    Dat kwam ik op internet tegen;
    A. A staat voor Acceptatie. Als je jezelf accepteert ben je in staat in liefde te leven. Acceptatie is zien waar je staat op je levenspad met je kwaliteiten en je fouten. (zie ook "V")
    B. B staat voor Bewust zijn. Bewust zijn is durven zien wat je ziet, denken wat je denkt, voelen wat je voelt en doen wat je doet.
    C. C staat voor Contact. Contact is jezelf laten zien zoals je bent op dit moment zonder vergoelijken, en de ander zien zoals hij of zij is, zonder oordeel.
    D. D staat voor Duurzaam, want wat echt is is Duurzaam en wat onecht is vervalt.
    E. E staat voor Evenwicht. Evenwicht is er altijd ook al lijkt het van niet. Kijk maar over de schutting die je optrekt om je gelijk te behouden, dan zie je het.
    F. F staat voor Fouten. Je Fouten zijn zaken waar je een verkeerd beeld van de werkelijkheid hebt en van daaruit leeft en handelt.

    G. G staat voor Goedpraten, ook wel vergoelijken genoemd. Met vergoelijken praat je recht wat krom is en doe je de werkelijkheid en dus jezelf geweld aan.
    H. H staat voor Hart. Ons Hart is de symbolische plek waar wij letterlijk liefde en waarheid herkennen en voelen. Je kunt hem voelen openen, tintelen en stromen.
    I. I staat voor Identificatie. Je bent waar je je mee identificeert. Gevoel, materie, mens of dier. Doet iemand daar iets mee dan voelt het alsof het jou gebeurt.
    J. J staat voor Jaloezie. Jaloezie is de angst dat een ander krijgt wat jij wilt hebben. Jaloezie is een illusie veroorzaakt door eisen.
    K. K staat voor Kwetsbaarheid. Angst voor kwetsbaarheid houdt je weg van vervulling, van geluk. Kwetsbaarheid is het erkennen van je gevoelens en het erkennen van die van de ander, te luisteren zonder oordeel. Ook wel ontvankelijkheid genoemd (zie ook “O”).
    L. L staat voor Liefde. Het woord waar het meest over gesproken wordt en het minst van begrepen. Liefde is een heerlijke energie die je voelt als je juist handelt, spreekt en denkt. Laat je door dit innerlijk genot leiden.
    M. M staat voor Masker. Het Masker is wat wij van onszelf aan de wereld laten zien. Het is het ideaalbeeld van onszelf, waarmee wij acceptatie trachten te verkrijgen.
    N. N staat voor Nu. Het Nu betekent het gewaarworden van je gevoelens van dit moment, zonder te oordelen. Dan kun je vanuit het Nu gaan stromen.
    O. O staat voor Ontvankelijkheid. Open staan voor de ander, luisteren. Je hoeft niet bang te zijn om te luisteren. Je bent niet verplicht te doen wat je hoort, of wat gezegd wordt, jij hebt de keus.
    P. P staat voor Poort. De verandering van het niet zijn naar zijn is het doorgaan van de Poort. Voor de Poort identificeer je jezelf met het niet-zijn van wat je wenst. Na de Poort ben je het. De Poort is het accepteren van het niet-zijn om te kunnen komen tot zijn. Door het accepteren van het niet-zijn of niet kunnen vervalt de nóódzaak tot kunnen en zijn.
    R. R staat voor Realiteit. De Realiteit laat de dingen zien zoals ze zijn, schept een mogelijkheid te zien wat niets oplevert en waarmee je kunt stoppen, en, wat waardevol is om mee door te gaan.
    S. S staat voor de Stroom. Het volgen van de Stroom is zonder oordelen te handelen en te zijn vanuit je hart.
    T. T staat voor Transparant. Met Transparantie neem je angst weg, je hebt immers niets te verhullen! Elk oordeel en elke overtuiging verhard innerlijk, vormt vaste materie en maakt minder transparant.
    U. U staat voor Universeel. Universeel betekent dat het geldt voor iedereen, dat iedereen het mag ontvangen, iedereen het mag doen.
    V. V staat voor Verantwoordelijkheid. Verantwoordelijkheid is niets anders dan het accepteren van de consequenties van jouw handelen, jouw daden, jouw woorden, jouw houding. Niets meer en niets minder.
    W. W staat voor Wederkerigheid. Wederkerigheid is de balans in ons handelen. Zij leert ons de balans in geven en ontvangen.
    Z. Z staat voor Zelfbeheersing. Zelfbeheersing is het maken van een keuze. Op het moment dat je iets gaat doen, beslis je om het te gaan doen. Dat is altijd zo. Jij hebt de macht over jezelf, en de keuze, altijd!
     
  8. Jeanine1976

    Jeanine1976 Actief lid

    Dec 2, 2009
    266
    0
    0
    NULL
    NULL
    Heeft iemand misschien de lijst voorhanden??
    Ik ga mezelf nu toch wel op roze zetten... En hoewel ik dolblij ben,de angst van de miskraam zit er nog te goed in, eerst dat kloppende hartje maar eens zien op de echo...
     
  9. Jeanine1976

    Jeanine1976 Actief lid

    Dec 2, 2009
    266
    0
    0
    NULL
    NULL
    En nee ik ben geen geitenwollensokken persoontje, vraag maar aan Knuffel.. :D:D
     
  10. leonieke

    leonieke Niet meer actief

    Ook mijn laatste post hierover.. beloofd.. ;)
    Ik reageer puur op de post eerder vanmiddag lees; bericht 3662, pag 367
    Daarmee heb ik de hele discussie gestart (mijn fout wellicht) Maar het schoot en schiet me verkeerd!

    Saffron kwam nb melden dat ze zwanger is!!!! en dan zo'n tegen reactie..

    Nou.. sorry voor het opruien...

    Iedereen eet smakelijk en fijne avond.
    Ik log uit voor vandaag.. *floep*
     
  11. Hexje

    Hexje Fanatiek lid

    Feb 16, 2010
    4,474
    0
    0
    Friesland
    Dikke knuffel voor jou........
     
  12. Femmelepem

    Femmelepem Fanatiek lid

    Aug 17, 2010
    3,351
    0
    0
    Pretecho'er
    Breda
    Hey meiden, kunnen jullie me even wat positieve cliches voorschotelen, heb een baaldag en sta met tranen in mijn ogen. Hoop gewoon zo dat het deze keer wel gelukt is
     
  13. Jeanine1976

    Jeanine1976 Actief lid

    Dec 2, 2009
    266
    0
    0
    NULL
    NULL
    "
    Hey meis,
    Balen....Je voelde het zelf ook wel beetje aankomen of niet? Laat oma dan nu ook maar snel komen en weggaan!! En dan volg goede moed opnieuw aan de klus!!
     
  14. rieanne

    rieanne Fanatiek lid

    Nov 3, 2008
    1,138
    0
    0
    deventer
    lieve meiden,

    vol verbazing heb ik jullie reacties gelezen en besloten me erbuiten te houden.
    Wilde alleen even een heel groot compliment aan Alexandra geven... wat heb je het prachtig verwoord!!

    En ik wil alle kippetjes even een grote knuf geven, het maakt niet uit wie wat heeft gezegd maar ik denk dat er genoeg meiden zijn die nu met een kl*te gevoel op de bank zitten en dat mag niet de bedoeling zijn!!

    liefs Rieanne
     
  15. leonieke

    leonieke Niet meer actief

    FEMMELEPEM, Zwangere vrouwen zijn wel veel sneller emotioneel...!!!! :)

    Hou je vast aan de woorden van je lieve (!!) gyn... en laat je tranen af en toe maar gaan... het is ook allemaal niet makkelijk!!!
    Knuffel voor jou!
     
  16. leonieke

    leonieke Niet meer actief

    Beschuitje, Verdorie meis... waarom je ongi dan zo 'raar' doet.. :(
    Sterkte met de dagen met oma op bezoek... geef haar maar snel weer een schop onder d'r kont!
     
  17. mvl

    mvl Fanatiek lid

    Dec 16, 2009
    3,699
    210
    63
    administratief
    zuid holland
    NOD
    24-08 - mykelti - 32 jaar - bezig sinds juni 09 - ma in ronde 9 -1ste kindje (t/m 26 aug)
    24-08 - beschuitje - 32 jaar, eerste kindje - aug ronde 1
    24-08 - saffron - 35 jaar - ronde 7- dochter bijna 4, zoon net 2
    24-08 - jeanine1976 - 33 jaar - ronde 9 - 1e kindje
    26-08 - marleen76 - 34 jaar - ronde 4 - eerste kindje - vmk in ronde 1
    28-08 - lentebloempje-34 jaar -ronde 14 - gaat voor derde kindje.
    02-09 - (?) - femmelepem - 31 jaar - ronde 6- eerste kindje
    03-09 - (?) - eternity - 31 jaar, ronde 6, eerste kindje
    04-09 - vlieger- 34 jaar - ronde 8- 1e kleintje
    04-09 - Bieb - 31 jaar - ronde ?? tel kwijt! 1ste beebje
    04-09 - (?) - sprokkel - 34 jaar - ronde 2 - 1e kleintje
    06-09 - knuffel - 35 jaar - ronde 9 - 1e wondertje
    08-09 - Saskia33 -34 jaar - ronde 13 - 1 kindje
    08-09 - jippiejee - 30 jaar - ronde 14 - 1e kindje
    12-09 - nanette77 - 33 jaar - dochtertje 3 jaar
    13-09 - kristel79 - 31 jaar - ronde 20, (ronde 17 mk8w4d),
    14-09 - Alexandra2008 - 33 jaar - bezig sinds juni 2008 - 1e kindje
    14-09 - suussuus - 41 jaar - ronde 8 - 3de kindje
    15-09 - leonieke - 33 jaar - ronde 10 (ronde 7 na mk mrt '10)- 1e kindje
    15-09 - marjolein - 30 jaar - ronde 10 - 2* - eerste dochtertje geboren en gestorven januari '08, 2e dochtertje dec '08
    15-09 - Justme66 - 35 jaar - ronde 3- 1ste kindje
    19-09 - natas79 - 30 jaar - ronde 5 - 1e kindje
    19-09 - karen74 - 36 jaar - ronde 8 - 4e kindje - vmk 8 mrt'10
    22-09 - Elba - 30jaar - ronde 6 - 2e kindje
    ?-?? - sweetvienna - 36 jaar - ronde 6 - zoontje van 2 jaar

    afspraken
    26-08 hexje 16 weken echo
    30-08 glimworm controle vk met 18 weken
    03-09 MVL 1e afspraak VK
    10-09 Otje1975, 1e afspraak verloskundige
    15-09 glimworm 20 weken echo
    16-09 Saskia uitslag testen
    16-09 hexje 20 weken echo
    21-09 Sanne1975 1e termijn echo
    ??-10 leonieke gyn. Jaarlijks onderzoek en evt hulp??

    bevaldata
    22-10- kvinna - 34 jaar – 1e kindje
    06-11- snoetetoet - 33 jaar – 2e kindje - ronde 10
    11-11- samba - 30 jaar - 1e kindje
    19-11- miekiee - 32 jaar - 3e kindje
    26-11- hartediefje - 33 jaar - 3e wondertje
    05-12- shadowcat76 - 34 jaar - 1e kindje - ronde 3
    11-12- femke32 - 34 jaar - 2e kindje
    25-12- aggossie - 32 jaar - 1e kindje
    29-12- goofychick - 35 jaar - 2e kindje
    30-01- glimworm- 30jaar - 1e kindje - ronde 20
    09-02- hexje - 33 jaar - 1e kindjes:d - ronde 3
    17-04- mvl- 36 jaar - 4e kindje
    18-04- otje1975 - 34 jaar - ronde 2 - 2e kindje
    28-04 - kipkip - 33 jaar - ronde 5 - 2e kippetje
    02-05- rieanne - 33jaar - ronde 4 - 2e kindje
    04-05- sanne1975 - 35 jaar - 1e kindje

    ja, ik kom 4 september naar utrecht voor de 30+kippenmeeting
    01. Kristel (Kristel)(leiden)
    02. Eternity (Regina)(weert)
    03. Evelyn (elst gld)ovb
    04. Saskia (omgeving leiden) kan niet op 4 september
    05. Goofychick (nabij leiden)
    06. Hexje (Inge) (ommen, ov)
    07. Suussuus(Floortje) (be omgeving maastricht)
    08. Knuffel (omgeving amstelveen)
    09. Leonieke (Maaike)(iets boven alkmaar nh)
    10. Mykelti (Kelly)(beverwijk nh)
    11. Saffron (omgeving amstelveen)(weet t nog niet zeker)
    12. Femke32 ( omgeving antwerpen )
    13. Karen1974
    14. Shadowcat76(Miranda) (roosendaal)
    15. Sanne1975 (Barbara) (flevoland)
    16.Marjolein (Marjolein)(nijmegen)
    17.Bieb (Bianca)(bij rotterdam)

    Jeanine, ik denk dat dit de laatste is...
     
  18. Alexandra2008

    Alexandra2008 Fanatiek lid

    Aug 21, 2008
    3,438
    6
    38
    Female
    Almere
    Dankje :D
    Groepshug! Wie doet er mee? :D
    (How's that for a cliché? ;))
     
  19. Femmelepem

    Femmelepem Fanatiek lid

    Aug 17, 2010
    3,351
    0
    0
    Pretecho'er
    Breda
    @ saffron, SUPER meid, GEFELICITEERD.
     
  20. Femmelepem

    Femmelepem Fanatiek lid

    Aug 17, 2010
    3,351
    0
    0
    Pretecho'er
    Breda
    Grote groupshug!!!!
     

Share This Page